Interjero sprendimai loftui

Ieškote unikalių lofto dizaino sprendimų? Siūlome patarimų, kaip, pvz., tuščią loftą paversti funkcionalia ir estetiška erdve.

Lofto dekoravimas gali būti labai smagus dalykas. Daugelis nestandartinių butų ar loftų - tai atviros erdvės su keliomis kolonomis, kurias galima dekoruoti norimu stiliumi. Ir nors daugeliui žmonių loftų dekoravimas gali pasirodyti labai sudėtinga užduotis, galime patikinti, kad įrenginėdami šia erdvę turėsite daug daugiau kūrybinės laisvės, nei dekoruodami įprasto išplanavimo butą. Iš pirmo žvilgsnio bauginančios industrinės patalpos gali būti paverstos funkcionaliomis erdvėmis ir dekoruotos pagal jūsų skonį. Štai keli patarimai, kurios, teisingai įgyvendintos, jūsų loftą pavers nuostabia gyvenamąja erdve.

Susikurkite planą

Prieš imdamiesi įgyvendinti lofto dizaino idėjas, susidarykite planą. Pasiimkite keletą popieriaus lapų bei pieštuką ir suguldykite ant popieriaus savo idėjas ir planus. Visiškai tuščią erdvę galima įrengti daugybe įvairių būdų, todėl apsvarstykite keletą idėjų. Kaip užpildysite kampus, ką statysite prie kurios sienos? Erdvės dizainas priklausys nuo to, kokiam tikslui ją naudosite. Akivaizdu, kad namų biuro dizainas smarkiai skirsis nuo miegamojo. Apmąstykite, kur šiame lofte įrengsite virtuvę, valgomąjį, svetainę ir miegamąjį. Jei žadate įsirengti ir darbo kampelį, pasižymėkite tam skirtą vietą, ir tik tada pradėkite galvoti apie gyvenamųjų erdvių baldus.

Suplanuokite, kur įrengsite pertvaras

Antrasis žingsnis - nutarti, kur ir kaip atitversite erdves. Statyti sienas gali būti per daug sudėtinga užduotis, todėl pagalvokite apie paprastesnes pertvaras, kurios padės sukurti atskirų kambarių erdves. Sieną gali atstoti aukšta spinta ar kitas stambesnis baldas. Viena idėjų - daili aukšta ir plati spinta su durimis, kurioje telpa daug daiktų, bet kuri iš pirmo žvilgsnio neprimena spintos. Kita idėja - medinė pertvara arba ilgos, tamsios, garso nepraleidžiančios užuolaidos nuo lubų iki grindų. Jos pravers ten, kur reikės sukurti privatesnę erdvę.

Įrenkite atskiras erdves

Atskyrę erdves pradėkite mąstyti apie baldus ir dekoravimą. Jei miegamasis bus nedidukas, jame puikiai derės minimalistiniai ir subtilūs nerūdijančio plieno baldai. Drabužius ir aksesuarus susidėkite į aukštas sienines spintas. Svetainėje priešais televizorių statykite L formos sofą. Kita urbanistinio lofto dizaino idėja - pertvaromis neatskirta valgomojo ir svetainės erdvė. Tarp šių erdvių galima pastatyti dailią dekoraciją, pavyzdžiui, skulptūrą ar kitą meno kūrinį. Kad jūsų namai būtų erdvūs, didelį dėmesį skirkite apšvietimui; kai kuriose erdvėse užteks prislopintos šviesos. Labai svarbu ir tinkamai dekoruoti sienas. Jei norite, kad jūsų loftas atrodytų įspūdingai, paieškokite įdomių sienų dažymo idėjų, pvz., lofto kolonas padės išryškinti įdomios tekstūros.


Shutterstock nuotraukos

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis