Lietuvės ir prancūzo kurtas trijų aukštų loftas Vilniuje FOTO

Loftas Vilniuje buvo įrenginėjamas tik vienerius metus. Apie 150 kv.m ploto loftą pusę metų projektavo ir tiek pat laiko interjerą kūrė architektai Martynas Akulevičius ir Aurelija Krasauskaitė.

Apgalvojus, kad namuose būtų ne tik gražu, bet ir patogu gyventi, būste buvo įkurtos šios erdvės: svetainė sujungta su valgomuoju ir virtuve, miegamasis, vonios kambarys, tualetas su katiline, kambarys sportui ir svečiams.

Svetainė sujungta su virtuve ir valgomuoju 

Į šią erdvę patenkama tik įėjus į namus. Prieškambaryje pasitinka kaktuso formos kabykla ir žaismingos formos veidrodis.

Lofto interjeras
Lofto interjeras
DELFI / Šarūnas Mažeika

Kaip juokauja šeimininkai, namų interjero kūrimą reguliavo katinas. Valgomajame stalas pastatytas taip, kad jam būtų patogu nušokti iš antro aukšto, nes netoliese yra įrengtas jo kampelis. O tam, kad būtų lengva užlipti į svetainę – padaryti trijų pakopų laipteliai.

Lofto interjeras
Lofto interjeras
DELFI / Šarūnas Mažeika

Rengiant namus šeimininkų pagrindinis pageidavimas buvo, kad jie būtų modernūs, tačiau ne šalti. Pagrindinės spalvos buvo pasirinktos juoda ir balta, o jaukumas buvo kuriamas detalėmis, augalais, ryškiais akcentais, kurie gali būti nuolat keičiami – pagalvės, paveikslai ir pan.

Pora nebijojo eksperimentuoti – svetainėje kabantis paveiklas iš tikrųjų yra įrėmintas fototapetas, o pinti baldai skirti lauko terasoms. Tačiau tokie sprendimai ne tik padėjo sukurti originalų interjerą, bet kartu yra ir praktiški – tokių baldų joks katinas nesugadins.

Lofto interjeras
Lofto interjeras
DELFI / Šarūnas Mažeika

Praeitame šeimininkų būste vyravo daugumos įvardijamas kaip Provanso stilius. Iš jo buvo atvežta spintelė vynui laikyti, lipdukai, kuriais dekoruojamas turėklas – žodžius galima nuolat perdėlioti pagal nuotaiką.

Lofto interjeras
Lofto interjeras
DELFI / Šarūnas Mažeika

Miegamasis kambarys

Miegamajame vyrauja raudona spalva – taip parinkta lova, šviestuvai ir stalelis. Už lovos įrengtos dvi drabužinės –  jam ir jai. Tiesa, šeimininkai šiuo metu laukia atkeliaujančių spintų, kad akių nebadytų skalbinių dėžės.

Svečių kambarys

Šiai zonai apibūdinti tinkamiausias žodis – asketiškumas. Išskleidžiama sofa, žalsvai-baltos  lentynos ir paveikslas su dviprasmišku užrašu padeda sukurti žaismingą atmosferą.

Namuose gausu įvairiausių paveiksliukų, kurie atkeliavę iš Amerikos, Prancūzijos ir kt. šalių. Taip pat ir baldai – didžioji dalis yra kurtų Lietuvos baldžių, tačiau yra atkeliavusių ir iš Šveicarijos, Vietnamo.

Vonios zona ir tualetas su katiline

Tai bene mažiausiai vargo šeimininkams kėlusios zonos. Tiesa, tualetas, kuris yra tik įėjus į butą, kėlė daug klausimų, nes jame yra ir katilinė. Tad tam, kad jis būtų estetiškesnis nupieštas angeliukas.

Šeimininkai pripažįsta, jog lofte gyventi gera, tačiau tai – pereinamasis laikotarpis. „Senatvės čia neįsivaizduojame“, – teigia pora.

Dėmesio!

Kviečiame atsakyti į žemiau esančius klausimus ir mėnesio gale išrinksime vieną laimėtoją (su juo susisieksime asmeniškai), kuriam padovanosime 3 mėnesių žurnalo „Mano Namai“ prenumeratą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis