65 kv.m vyriškas interjeras Vilniuje, kuris išsiskiria apšvietimo sprendimais

Dizainerėms iš „Idėjų studija“ teko užduotis sukurti modernų vyrišką interjerą. Specialistės dalijasi, kokias gudrybes pasitelkė, kad patenkintų užsakovo lūkesčius.

„Mūsų manymu, erdvė turi atitikti joje gyvenančių žmonių poreikius. Vienas iš pagrindinių išsakytų norų – pakabinamų šviestuvų nebuvimas. Kaip matome – pagrindinių erdvių apšvietimas yra LED‘inis. Taip pat reikėjo numatyti daug papildomų bei patogiai išdėstytų elektros lizdų, nes buto šeimininkas yra IT specialistas“, - iššūkiais dalijosi „Idėjų studija“ dizainerės.

Visgi visame bute netrūksta originalių sprendimų. Svetainė – pagrindinė zona. Atsisakyta vieno kambario, kad svetainė taptų erdvesnė. Pagrindinis šios zonos apšvietimas yra sukurtas LED juostų pagalba. LED juostos yra išdėstytos lubų apšvietime, o ant sienų yra padarytos medinės juostelės, ant kurių taip pat yra paslėptas LED apšvietimas. Be to, svetainėje yra atskira erdvė darbo zonai, kuri yra vizualiai išskirta parketlentėmis, kurios yra užleistos ir ant lubų.

Miegamajam parinkti pilki, bet šilti tonai. Šiai zonai parinkti 2 nuleidžiami šviestuvai – tai kambariui suteikia šiek tiek jaukumo. Tačiau neatsisakyta ir LED juostų – taip pavyko išlaikyti bendrą viso buto apšvietimo idėją.

Valgomasis stalas pasirinktas apvalus – prie jo gali susėsti iki 8 žmonių. Toks sprendimas apjungia virtuvės bei svetainės zonas.

O vonios kambaryje didžiausias dėmesys buvo skirtas dušui. Jis yra dekoruotas siena ir stiklo durimis – taip gauname tarsi atskirą dušo kambarį. Plytelės pasirinktos ramių žemės spalvų – atitinkančių užduotą viso interjero koloritą

Neretai iškyla klausimas, kuo skiriasi „moteriškas“ interjeras nuo „vyriško“? „Moteriškas interjeras yra daug „minkštesnis“. Moteris dažniausiai renkasi šviesesnes apdailos medžiagas, švelnesnių tonų tekstilę. Daug daugiau dėmesio skiriama virtuvės bei vonios kambario projektavimui. Vyrui visi šie aspektai nėra svarbūs“, – apibendrino kūrėjos.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis