Nedidelio buto interjero idėjos

Kaip įrengti nedidelį, pavyzdžiui, vieno kambario butą, jei norisi ir normalios svetainės, ir didesnės nei kišenė virtuvės erdvės, ir jaukaus kampelio pietų stalui. Sakot, neįmanoma? Gudriai suplanuotas interjeras ne tik leis patogiai gyventi nedideliame bute, tačiau jį vizualiai ir padidins! Štai kelios interjero idėjos.

Į ką atkreipti dėmesį:

* kruopščiai rinkitės sienų spalvas, nes nuo jų priklausys kambario erdvė. Geriausias pasirinkimas - gelsva, kreminė, šampano, kiaušinio lukšto spalva. Jei norite ryškių spalvų, verčiau rinkitės ne sienų spalvą, o ryškius aksesuarus. Beje, juos kaskart galėsite keisti, o kartu keisis ir interjeras.

* sienas paaukštins tapetai vertikaliais dryžiais; pailgins - horizontalūs dryžiai.

* rinkitės funkcionalius baldus, t.y. aukštesnę miegamojo lovą su didesne patalynės dėže (bus galima sudėti ir rečiau naudojamus daiktus). Vieno kambario butui idealia tiks sofa su miegamuoju mechanizmu, bet taip pat - ir su patalynės dėže. Prieškambariui tiks tuščiaviduris pufas, į kurį galėsite sudėti šlepetes ar šalikus.

* mažiems namams pravers stalas-knyga. Suskleistas jis tarnaus kaip bariukas ar virtuvinis stalas, o ištiestas sutalpins būrį draugų ar artimųjų.

* Kiekviena niša, kurioje niekas, regis, netelpa, gali būti puiki vieta knygų lentynai.

* jei butas - viena erdvė, o nesinori jos skaidyti kambariais, tuomet kelias erdves galima suformuoti atviromis sienomis.


Shutterstock nuotraukos

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis