70 kv.m skandinaviško stiliaus butas Kaune FOTO

Kai žmonės grįžta iš kelionių užsienyje, jie nori namus paversti maža saugykla. Tačiau Rinaldas Gaizelis sąmoningai nuo to bėga ir nors daug laiko praleidžia Bali saloje, mano, jog atsiminai iš kelionių turi išlikti atmintyje, o ne atgulti lentynoje.

Kaune esantis 70 kv.m būstas buvo suremontuotas ir atnaujintas tik per pusmetį. Įžengus į šią erdvę pirmiausiai pajunti natūralumo bangą.

Ekologiški sprendimai yra pastebimi kiekviename žingsnyje: jokios plastmasės, išskyrus langų rėmus, gipso kartono naudojimas.

Būsto šeimininkas Rinaldas Gaizelis kas pusę metų apsistoja Bali saloje, tad kurdamas namus Lietuvoje, stengėsi pabėgti nuo stereotipinių sprendimų: „Nenorėjau daryti standartinio remonto, dėl to palinkau į skandinavišką, jei galima taip išsireikšti, loftinį stilių.“

Dairantis po šį interjerą, stebina tai, kad nors būsto šeimininkai daug keliauja, tačiau jame nematyti suvenyrų iš kelionių.

„Kai kurie butai būna tarsi nugludinti ir juose stinga natūralumo. Tačiau aš manau, kad įvairūs suvenyrai, statulėlės turi likti toje šalyje, kurioje yra. Svarbiausia atsivežti prisiminimus, o atributika tikrai nėra būtina. Įvairiausią simboliką rinkau ne vienerius metus, bet po kurio laiko dėžė, kurioje viską kaupiau, dingo. Matyt, neatsitiktinai.“, - pasakoja Rinaldas.

Natūralu, kad dažni apsilankymai Bali saloje atsispindėjo ne tik interjere, bet profesinėje veikloje. Kovo mėnesį, inspiruotas šių vizitų, Rinaldas atvers „Baliwood“ dizaino parduotuvę.

Interjerą šiam butui sukūrė Aura Pranckevičiūtė.

Visą interjerą galite išvysti galerijoje:

***

Kviečiame atsakyti į žemiau esančius klausimus ir mėnesio gale išrinksime vieną laimėtoją (su juo susisieksime asmeniškai), kuriam padovanosime 100 Lt vertės prancūziškos kosmetikos gamintojos "L'Occitane" dovanų čekį.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis