Vakarienė per 10 minučių: makaronai su pomidorais

Kartais būna taip, kad grįžti namo ir valgyt norisi čia ir dabar. Jei šaldytuve nieko neužsiliko, ką būtų galima greitai pačiupti ir suvalgyti, belieka pasiklaiuti šimtą kartų išbandytu receptu, kurį pagaminti užtruksite ne daugiau kaip 10 minučių. Pristatau - greitos vakarienės svečiai: makaronai su svogūnais ir pomidorais.

Sudėtis (1 didelei porcijai):


Makaronai


Pusė svogūno


2 pomidorai


Pora šaukštų grietinės


Druska, prieskoniai


SūrisVakarienė per 10 minučių: makaronai su pomidorais
Vakarienė per 10 minučių: makaronai su pomidorais
Jauku NamuoseParuošimas:


Pirmiausia, užkaiskite puodą su vandeniu makaronams. Kad makaronai virdami nesuliptų, aš į vandenį įpilu šiek tiek aliejaus. Vandeniui užvirus, suberiam makaronus ir verdam iki al dente stadijos, t.y. kai tampa beveik minkšti, bet dar šiek tiek kietoki.Vakarienė per 10 minučių: makaronai su pomidorais
Vakarienė per 10 minučių: makaronai su pomidorais
Jauku NamuoseKol makaronai verda, nusilupam pomidorus, juos supjaustom kubeliais. Svogūną taip pat supjaustyti smulkiai.


Kai makaronai išverda, nupilti nuo jų vandenį ir vėl dėti ant ugnies. Suberti smulkintus svogūnus ir maišant pašildyti minutę ar dvi. Po to sudėti pomidorus, pabarstyt druskos, prieskonių, uždėti grietinės ir maišant dar pakaitinti porą minučių. Viskas! Dedam viską į lėkštę, gausiai apibarstom tarkuotu sūriu ir valgom pasigardžiuodami greitą vakarienę.

Jei mėgstate, galite užbarstyti įvairiausių žalumynų. Ypač tinka petražolės arba bazilikai.


Skanaus!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis