Neeilinė galimybė: prenumeruok žurnalą MANO NAMAI ir laimėk vertingą prizą! PASKELBTAS NUGALĖTOJAS

Visi iki balandžio 5 dienos užsiprenumeravę ar pratęsę žurnalo MANO NAMAI prenumeratą dalyvauja žaidime – laimėtojui dovanosime 1000 Eur vertės keraminę „Villeroy & Boch“ virtuvinę plautuvę.

DĖMESIO!
Baigėsi žaidimas, kurio dalyviai, užsiprenumeravę ar pratęsę MANO NAMAI žurnalo prenumeratą, galėjo laimėti 1000 Eur vertės keraminę VILLEROY&BOCH virtuvinę plautuvę. Prizą įsteigė ir dovanoja OU GUSTAVSBERG VILLEROY.

Laimėtoją išrinkome burtų keliu. Ja tapo Jolanta Grigaliūnienė iš Joniškio. Lauksime jos skambučio telefonu 8 685 68 458.

______________________________

Konkursas baigėsi.

Šios keraminės virtuvinės plautuvės pasižymi aukščiausia kokybe, įvairove ir išskirtiniu dizainu. Kiekvienas gali išsirinkti sau tinkamą pagal stilių, spalvą, dydį ar montavimo būdą. Keramika yra higieniškiausia medžiaga virtuvėje, visiškai atspari karščiui ar šalčiui, kvapams, į ją neįsigeria jokie skysčiai.

Gamintojo nuotr.

Šias plautuves paprasta prižiūrėti ir išvalyti, nes jos padengtos „Ceramic Plus“ danga – prie jos neprilimpa nešvarumai, tad palaikyti švarą daug lengviau ir paprasčiau. Jau daugiau nei 265 metų įmonės patirtis įgalina sukurti nepriekaištingus gaminius Jūsų namams.

Daugiau informacijos: www.villeroy-boch.eu

Užsakymo nr.: PT_70588698

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis