GĖLIŲ TESTAS kiekvienam: sužinokite savo stipriąsias puses

...ir sužinokite, kas esate, kaip žiūrite į gyvenimą. Tai, žinoma, stereotipai, bet juk visi esame linkę grožėtis tuo, kas atspindi mūsų sielą. Ypač, jei matome pasigėrėjimą keliančias orchidėjas.

Iš šios fotogalerijos užteks pasirinkti labiausiai jūsų skonį atitinkantį vaizdelį – tai padės bent akies krašteliu pažvelgti į save.


Shutterstock


1. Vizualinė drąsa


Nesvarbu, kas esate: vadybininkas, dizaineris, mokytojas ar sodininkas, širdyje jūs – tikras menininkas. Pasižymite kūrybiška vaizduote, jums niekas nėra tik balta ir juoda. Puikiai jaučiate spalvas ir formas. Esate jautrus žmogus, jus domina pasaulis. Kai tik kyla įdomių sumanymų, iškart imatės darbo, atliekate jį užtikrintai ir ryžtingai. Esate ir energingas, ir išradingas, noriai dalijatės savo vizijomis, bet nesate linkęs dominuoti. Jums reikalingos emocijos, nepakenčiate rutinos ir sąstingio – visada ieškote naujų iššūkių.


Bendraujant su jumis gali pritrūkti kvapo. Nors nejaučiate būtinybės pritapti prie aplinkos, pamėginkite sulėtinti tempą: artimieji jausis geriau ir saugiau. Jūs puikiai žinote, kad visuomet išliksite savimi, tačiau gyvenimo kelionėje stenkitės labiau atsižvelgti į kitų poreikius – pabandykite prisitaikyti prie jų planuodami jau artimiausią savaitgalį.


Shutterstock


2. Draugijos siela


Esate šiltas, linksmas žmogus, visad pasirengęs padėti, visų mylimas. Jums svarbiausia – šeima ir geri santykiai su artimaisiais. Turite daug draugų, vertinančių jūsų išmintį, subtilumą ir empatiškumą. Bet atminkite: jūsų altruizmas gali pritraukti žmones, kurie stengsis juo pasinaudoti. Ir neimkite į galvą to, ką apie jus mano kiti.


Kai viskas gerai, esate pasirengęs nuversti kalnus. Kitais atvejais – greitai palūžtate. Nenoriai priimate sprendimus, nemėgstate rizikuoti ir ką nors daryti spaudžiami – tada pradedate priešintis. Nelabai mėgstate pokyčius, jums reikia tikslių atskaitos taškų, kad save atrastumėte.


Shutterstock


Tinginystė jums svetima, sunkiai nusėdite vietoje. Tačiau sugebate baigti toli gražu ne visus pradėtus darbus. Nors ilgos distancijos – ne jums, ugdyti valią niekada ne vėlu.


3. Malonumų apsuptyje


Kol kiti žmonės prisigalvoja darbų puoselėdami savo namus, jums smagiau patinginiauti išsitiesus ant gulto terasoje. Tačiau jus supanti aplinka sutvarkyta tobulai ir stilingai. Kaip tai pavyksta? Atsakymas paprastas: esate labai organizuotas žmogus, numatantis savo pastangų pasekmes, tad veltui neaušinate burnos ir neeikvojate jėgų, sukuriate sau komforto zoną be jokių didelių darbo sąnaudų. Sugebate džiaugtis gyvenimu, jaučiatės laimingi čia ir dabar.


Shutterstock


Tačiau galbūt reikėtų suteikti gyvenimui daugiau dinamiškumo, gyventi ne vien šia diena? Fizinė veikla gali būti ne mažiau patraukli už hedonistinius malonumus, o svarbi ji ne tik jūsų fizinei, bet ir psichinei sveikatai. Iš pradžių daug nereikia – atidėkite į šalį mėgstamą knygą ar planšetinį kompiuterį ir išeikite pasivaikščioti į mišką! Draugija jums nebūtina, į savo svajones ir klajones įsileistumėte nebent tik labai artimą žmogų.


4. Pagal planą


Esate tikras realistas, reiklus ir pasitikintis savimi. Visada žinote, ką reikia dabar daryti. Mėgstate, kad jūsų gyvenime vyrautų tvarka, viskas būtų iš anksto numatyta. Savo užsispyrimu galėtumėte kalnus nuversti! Jumis galima pasitikėti kaip pačiu savimi. Tačiau būna dienų, kai pajuntate pavydą kolegai, per dieną susiorganizavusiam kelionę, ar imate svajoti apie šuolį su parašiutu. Pasiduokite pagundai, leiskite sau truputį pašėlti – išgyvensite nuostabių akimirkų, o susiklosčius nenumatytoms aplinkybėms išmoksite jas suvaldyti be didelio streso.


Shutterstock


Turite gerą intuiciją, nujaučiate apgaulę – aplinkiniai dėl to net stebisi. Drąsiai reiškiate savo nuomonę – net tada, kai žinote, kad galite prarasti draugus. Tačiau santykių su aplinkiniais harmonija ir vidinės pusiausvyros pojūtis turi jums didelę vertę ir yra tas tikslas, kurio turėtumėte nuolat siekti.


5. Romantiška siela


Vertinate laisvę, erdvę, todėl taip vertinate akimirkas gamtoje. Prižiūrite save ir savo aplinką kaip dalelę visos ekosistemos, kurioje mes gyvename. Tačiau ir visa, kas nauja, jus „veža“, greitai perprantate technologines naujoves. Mėgstate gerą dizainą ir originalius sprendimus. Noriai imatės užduočių, kurių rezultatas iškart matomas. Bet tikėtina, kad jūsų gyvenime ims vyrauti materialinės vertybės.


Shutterstock


Nelaikote savęs pasaulio bamba, esate linkęs į kompromisus, nes tai – raktas į laimę. Su draugais ir artimaisiais stengiatės būti labiau partneris nei mokytojas, neperšate per jėgą savo nuomonės, todėl aplinkiniai su jumis jaučiasi gerai, o gyvenimas atlygina tuo pačiu. Vis dėlto jūsų tiesmukiškumas gali vilioti intrigantus, tad nejučiomis tapsite jų įkaitu. Kad taip nenutiktų, dažniau pasikliaukite savo jausmais.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis