Gėlė pagal jūsų gimimo mėnesį

Nemaža dalis iš mūsų žino, koks yra kiekvieno Zodiako ženklo akmuo. Tačiau ne kiekvienas turi galimybę, atėjus artimo žmogaus gimtadieniui, jį apdovanoti kalnų krištolu, smaragdais ar deimantais. Tad ar norite sužinoti, kokia yra jūsų bei jūsų mylimųjų gimimo mėnesio gėlė?

Sausis – gvazdikai. Sausį, kai gamtoje vyrauja žiemos sąstingis, namuose aštrus gvazdikų kvapas yra itin laukiamas. Nors šių gėlių žiedai yra gan kuklūs, patyręs floristas, pasitelkęs žolinius augalus ar kitus žalėsius, gali sukurti išties įspūdingą jų puokštę.


Shutterstock

Vasaris – irisai. Vasarį gimusiesiems priklauso ne tik be galo gražus gimimo mėnesio akmuo – ametistas, bet ir į ji kiek panaši gėlė – irisas. Irisai labai dailiai puokštėje gali atrodyti su ankstyvo pavasario geltonais žiedais (narcizais ar tulpėmis).


Shutterstock


Kovas – narcizai. Kovo mėnesį sunku įsivaizduoti be ryškių ir pavasarį skelbiančių narcizų žiedų. Juos galima dovanoti puokštėmis arba pasodintus vazonėliuose.


Shutterstock


Balandis – ramunės. Balandį gimusiems gražu yra dovanoti ramunių puokštes. Norint, kad tokia puokštė išsilaikytų kuo ilgiau, reikia kasdien šiek tiek patrumpinti jų kotus.


Shutterstock


Gegužė – pakalnutės. Gegužė – pakalnučių metas. Šios kvapnios gėlės žaviai atrodo tiek mažose puokštelėse, tiek pasodintos į vazonėlius.


Shutterstock


Birželis – rožės. Rožė – klasikinė gėlė, kuri yra dažnai dovanojama įvairių švenčių proga. Norėdami gimtuvininką nustebinti, galite floristo paprašyti iš jų sukurti plaukų lankelį, vainiką, girliandą ar kažką kitą originalaus.


Shutterstock


Liepa – pentiniai. Pentiniai – gražiais mėlynais, violetiniais, rausvais bei baltais žiedais pasipuošę augalai. Jie itin dramatiškai atrodo aukštose puokštėse.


Shutterstock


Rugpjūtis – kardeliai. Kardeliai gali būti stambiažiedžiai ir smulkiažiedžiai. Jie yra puiki gimtadienio mėnesio gėlė, nes galima rinktis iš gausios spalvų paletės.


Shutterstock


Rugsėjis – astrai. Astrai yra ypatingi, nes jie yra pereinamieji augalai (iš vasaros į rudenį). Galima rinktis iš mėlynų, violetinių, baltų bei rausvų jų žiedų.


Shutterstock


Spalis – marigoldai. Ryškiai geltoni bei oranžiniai marigoldai žaviai papildo rudeninį namų dekorą. Dėl nedidelės šių gėlių kainos, galima sukurti gausias ir iš tiesų įspūdingas kompozicijas.


Shutterstock


Lapkritis – chrizantemos. Chrizantemos – rudens gėlės. Tai itin sena gėlių rūšis, kuri ir šiandien puikiai atrodo gėlių kompozicijose, vazonėliuose bei darželiuose.


Shutterstock


Gruodis – puansetijos. Gruodis tikriausiai yra neįsivaizduojamas be šventiškosios puansetijos. Gimtadienio proga galima parinkti ne tradicinį raudoną augalą, o išskirtinės spalvos, pavyzdžiui, oranžinį arba geltoną.


Shutterstock


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis