7 populiarūs augalai ir jų paslaptingos savybės, apie kurias žino ne visi

Renkantis kambarinius augalus, nevalia pamiršti jų naudingųjų savybių. Taigi, kokį augalą pasirinkti savo namams?

Sanpaulija


Šis žydintis ir žvilgsnį džiuginantis augalas idealiai tiks tiems, kurie domisi dvasinėmis praktikomis. Jei savo kambaryje įkurdinote sanpauliją, galite tikėtis ryškesnių ir pranašiškesnių sapnų, lengviau atsipalaiduosite medituodami. Šis augalas skatina relaksaciją ir yra tinkamas žmonėms, kurie mėgsta laiką leisti ramiai. Svarbu žinoti, kad šis augalas ne itin tinkamas biurams, nes gali neigiamai veikti darbingumą.

Shutterstock

Snaputis


Snaputis mėgsta vasarą, saulę ir teigiamą energiją. Jis gali pakelti nuotaiką, pagerinti savijautą ir padėti įveikti stresą, bet tik jei jūs patys stengiatės pripildyti gyvenimą ir erdvę aplink save pozityvumu. Snapučiai tinkami saulėtiems žmonėms. Nerekomenduojama šio augalo laikyti miegamajame, o štai svetainei jis tiks kuo puikiausiai.


Alijošius


Šis augalas pasižymi paradoksalumu: už aštrių spyglių slepiasi pats tikriausias gydytojas. Tikriausiai daugeliui yra puikiai žinoma, kad alijošiaus sultys padeda įveikti daugybę negalavimų, padeda esant nudegimams, gydo žaizdas ir uždegimus. Vis tik šis augalas naudingas ne vien dėl šių priežasčių: šio augalo turėjimas namuose dėl gydomosios energijos, kuria jis pasižymi, skatina organizmo atsistatymą, tonizuoja ir gerina bendrąją savijautą.

Fotolia

Storlapis


Šis augalas dažnai vadinamas pinigų medžiu. Šis jo pavadinimas itin iškalbingas, taigi daugelis jau susigyveno su mintimi, kad vazonėlis su storlapiu būtinai atneš finansinę gerovę į namus. Iš tiesų pats augalas savaime į namus nieko neatneša, bet savo šeimininkui padeda sutvirtėti dvasiškai ir praturtina pasitikėjimu savimi. Turint tokių savybių iš tiesų galima pasiekti bet kokias aukštumas.

Shutterstock

Kaktusas


Šiam augalui priežiūros beveik nereikia, todėl su kaktusu susiję daugybė giliai šaknis įleidusių posakių: „badosi kaip kaktusas" ar „pas jį net kaktusai nežūsta". Šios ir daugybė kitų panašių frazių pasižymi negatyvumu. Vis tik iš tikrųjų kaktusas – tai puiki patį įvairiausią negatyvą sugerianti kempinė. Žinoma, namuose energetiką vertėtų periodiškai valyti. Jei vis tik įvyko vienoks ar kitoks nekontroliuojamas neigiamos energijos išsiveržimas (didelis barnis ar negero linkinčių asmenų apsilankymas), kaktusas didžiąją jo dalį neutralizuos.

Shutterstock

Dracena


Šis augalas net tik pasižymi nelepumu, bet dar ir turi itin vertingų savybių. Visų pirma vertėtų akcentuoti apsaugines jo savybes. Be to, dracena kartais vadinama meilės palme, o tai susiję su šio augalo gebėjimu harmonizuoti santykius šeimoje ir į namus atnešti taiką ir sutarimą.

Shutterstock

Fikusas


Šiam augalui kuo puikiausiai tiks vieta biure, nes fikusas padeda susitelkti, skatina smegenų aktyvumą ir atneša materialią gerovę. Kažin ar kas atsisakytų tokio puikaus savybių derinio.

fikusas
fikusas
Shutterstock


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis