Kokie augalai gali pagerinti namų energetiką?

Augalai gali ne tik papuošti ir valyti namus, tačiau ir apvalyti būstą nuo neigiamų emocijų ir išgyvenimų.

Jei pastebėjote, kad tinkamai prižiūrėti augalai prastai auga, numetė lapus, ėmė sirgti – vadinasi, būtina sukurti teigiamą ir gerą atmosferą namuose.


O štai pagal feng šui, kiekviena gėlytė turi tam tikrą energetiką, kuri vienaip ar kitaip veikia žmogų. Pavyzdžiui, manoma, kad geriau namie auginti augalus, kurie stiebiasi į priekį, taip aktyvuodami pozityviąsias jėgas.

Tokia teigiama energetika pasižymi skirtingos citrusinių rūšys, fikusas, ciklamenas, begonijos, alpinė našlaitė, geranija, kamelija.


Tokie žaliojo pasaulio atstovai kaip gebenės, lianos ir tradeskancijos sugeria neigiamą energiją, ir jei namie jos perteklius, augalai signalizuoja nuvytusiais, pageltusiais bei krentančiais lapais.


Beje, mokslininkai įrodė, kad elektromagnetinis spinduliavimas mažėja, jei šalia esti šių augalų.


Jei namie įtempta atmosfera ir dažni barniai, sumažinti agresyvumą padės begonija, azalija ir geranija. O štai gebenė mažina pavydo ir nuoskaudos jausmus. Kad ir kaip būtų keista, kai kuriuose šaltiniuose kaktusai taip pat laikomi pykčio ir įsiūčio neutralizatoriais.


Piniginių išteklių, kaip jau visi žinote, padaugės namie pastačius pinigų medį. Tačiau panašų poveikį turi ir ciklamenas bei sanpaulijos. Ciklamenas suteikia savarankiškumo priimant sprendimus, o sanpaulijos padeda atverti kūrybinius sugebėjimus.


Meilėje padeda chrizantemos, balzaminas ir krotonas. Ypač chrizantema – ji sutuoktiniams dovanoja švelnumo jausmą, išsklaido abejones ir suteikia ramybės. Balzaminas dar padeda vystyti kūrybinius sugebėjimus.


Šalia vaikų tiesiog būtini alijošius ir citrinmedis. Alijošius ramina, sukuria šiltą atmosferą, o citrinmedis skatina norą pažinti ir didina smalsumą.


Beje, eteriniai citrinmedžio ir apelsino aliejai išties teigiamai veikia mąstymo procesą ir suteikia žvalumo.


O štai jei renkatės augalus savo kabinetui, rinkitės fikusą, kuris padės susitelkti, padidins entuziazmą, taip pat juką, kuri suteiks pasitikėjimo savimi.

Jei jums pavestas atsakingas darbas, kabinete pastatykite azaliją ir drąsiai imkitės darbo – ji suteiks jums pasitikėjimo jausmą.


Ir pabaigai norisi pasakyti, kad išsirinkti „savo“ augalą lengva – reikia tik įsiklausyti į save ir įdėmiai stebėti, šalia kokių augalų jaučiatės gerai, o kokie atima iš jūsų jėgas. Ir tuomet atpažinsite savo „žaliąjį draugą“ ar „žaliąjį priešą“.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis