Specialiai iš Tailando: įspūdžiai iš orchidėjų parodos (VIRŠ 70 FOTO)

Šį kartą mes keliavome į Tailandą, norėjome sudalyvauti prabangaus Siam Paragon prekybos komplekso Bankoke jau 8 –ąjį kartą sukurtoje šventėje, kurios tema šiais metais – „Puošnioji orchidėja – atviras kelias į Azijos rojų“.

Nesvarbu, į kurią Azijos šalį nukeliautumėte, jus pasitiks elegantiškai svyrančiais orchidėjų žiedais ir jie lydės visą viešnagės laiką: viešbučiuose, restoranuose ar tiesiog gatvėse pritvirtintos ant stulpų. 

Kaip teigia šventės organizatoriai Bankoke, dekoracijoms sukurti buvo panaudota daugiau nei 600 tūkst. orchidėjų žiedų. Patys puošniausi žiedai buvo panaudoti dviem 5 metrų aukščio statuloms, kurios pavaizdavo epinės poemos herojus simboliškai stovinčius prie vartų už kurių atsiveria rojus.

Tik įžengus į prabangųjį Siam Paragon prekybos centrą Bankoke aiktelėjome nuo orchidėjų žiedų gausos. Nieko panašaus nebuvome anksčiau matę. Orchidėjų parodose lankomės nuolat, tačiau ši buvo be galo įspūdinga jau vien tuo, kad didingai kompozicijai, kuri buvo įrengta prie centrinio prekybos centro įėjimo, buvo panaudoti tūkstančiai žiedų. Parodoje buvo eksponuojamos šiame regione augančios orchidėjos.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis