Miegamojo idėjos, dėl kurių nesinorės lipti iš lovos

Miegamajame praleidžiame savo didžiąją gyvenimo dalį, todėl labai svarbu, kad ši zona nekeltų įtampos ir neigiamų emocijų. Poilsio kambaryje mes turime jaustis laimingi, atsipalaidavę, o grįžę po sunkios darbo dienos kristi į patogią lovą ir jos šiltą patalą. Svarstote, kaip įsirengti miegamąjį, kad šis taptų jaukiausiu ir mylimiausiu namų kambariu? Būtinai apsvarstykite šias idėjas.

Skoninga patalynė

Ne paslaptis, kad nauja ir kvapni patalynė suteikia geriausią atmosferą saldžiam miegui. Jei norite jaukios aplinkos ir žaismingo miegamojo įvaizdžio, rinkitės šiemet populiariausius gėlių motyvus bei saulėtus medžiagų atspalvius. Gėlių raštai, komplektai su plaštakėmis ramunių lauke ar rožių žiedai patiks romantiškoms asmenybėms. Praktiški žmonės gali rinkti geometrines figūras ar abstrakčius ornamentus. Taip pat šiais metais turėtumėte atkreipti dėmesį į trimačius užvalkalus su įvairiausiais augalijos ir gyvūnijos pasaulio atstovais. Nepamirškite, kad tinkama patalynės spalva gali nuraminti jus prieš miegą. Jei svajojate apie gerą poilsį po darbo dienos, rinkitės pastelinius tonus – gražiai atrodys šviesiai salotiniai, žydri, rožiniai patalynės užvalkalų komplektai. Klasikinis variantas – balti patalai su švelniai žydru atspalviu. Įrodyta, kad žydra spalva gydo peršalimą, teigiamai veikia nervų sistemą, o mėlyni atpalaiduoja ir ramina. Tuo tarpu žalsvi tonai padeda atsipalaiduoti, ramina galvos skausmą.

Hastens

Žvakių šviesa ir kvapai

Jaukią šviesą ir saldžiam miegui nuteikiančią aurą galite sukurti kvapniųjų žvakių dėka. Jei norite, kad nuostabus kvapas jus pasitiktų vos peržengus miegamojo slenkstį – prie pat įėjimo pastatykite kvepalų buteliuką su aromatą skleidžiančiomis lazdelėmis. Jos ne tik gardžiai kvepia, bet ir papuošia namus. Tie, kas mėgsta naujoves, gali įsigyti kvepiančių gėlių iš spalvingo audinio. Jos, papurkštos namams skirtais kvepalais, gaivų kvapą į aplinką skleis bent keletą dienų, be to, puikiai atrodys bet kuriame kambaryje. Šios gėlės – geras pasirinkimas, kuris pasižymi dekoratyvumu ir universalumu.

Hastens

Subtilūs paveikslai

Pasak psichologų, dailės kūrinys yra savotiškas raktas į žmogaus sielą, kuris gali raminti ir suteikti teigiamas emocijas. Svarbu įsidėmėti, kad dailės kūriniai, kokie jie bebūtų, privalo atrodyti estetiškai. Patartina derinti juos tarpusavyje stilistiškai, neapgyvendinant vienoje erdvėje kūrinių iš labai skirtingų laikotarpių. Labai svarbu, kad paveiksluose miegamajame kambaryje būtų pavaizduoti teigiami dalykai, vyrautų ryškios ir linskmos spalvos. Nesirinkite nespalvotų paveikslų – jie siejami su bloga aura. Be to, neverta kabinti per daug meno kūrinių – perkrautos sienos atrodys apsunkintos, o pavieniai paveikslai taps sudėtingai suvokiami.

Hastens

Patogi lova

Po sunkios darbo dienos visi svajojame kristi į patogią ir jaukią lovą. Deja, kartais nežinome kaip tinkamai išsirinkti tokį svarbų baldą. Kokią lovą pasirinkti, kad rytais nesinorėtų iš jos lipti, o vakarais skubėtumėte į ją pailsėti? „Hästens“ – tai ne tik stilingos, bet ir geriausiu kokybės bei ilgaamžiškumo garantu pasižyminčios lovos. „Hästens“ lovose pasitelkiamos tik ekologiškos medžiagos – jokių plėvelių, putplasčio, plastiko ar kitų nenatūralių dalių. Lovų rėmai gaminami iš švediškos pušies, o čiužinys – iš lino, vilnos, medvilnės. Visos šios medžiagos sluoksniuojamos, tačiau pridėtinę vertę sukuria arklio ašutai. Prieš lovos gamybą ašutai yra plaunami, šukuojami, garinami, dėl to juose nebelieka jokių alergijos sukėlėjų. Gamintojai arklio ašuto plauką lygina su pralaidžiu vamzdeliu, kuris yra panašus į vėdinimo sistemą, tad tokioje lovoje miegantis žmogus visuomet gali justi tinkamiausią kūno temperatūrą.

Hastens

Jeigu norite pamatyti šias lovas iš arčiau ir net patys jas išbandyti – apsilankykite „Hästens“ parduotuvėje. Kiekvienam klientui čia siūlomas individualus lovos variantas – viskas priklauso nuo jo poreikių. Pavyzdžiui, pirkėjas gali paprašyti, kad skirtingose pusėse būtų kitoks čiužinio kietumas atsižvelgiant į poros pageidavimus. Lovų gaminimo profesionalai pasistengs, kad jaustumėtės lyg išsimiegoję ant debesų.

Hastens

Užsakymo nr.: PT_75958245

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis