5 mažos kvadratūros būstai, 2019 m. labiausiai sudominę skaitytojus

Didmiesčiuose vis labiau populiarėja mažos kvadratūros butai, kuriuose interjero dizaineriai sugeba sutalpinti viską, ko reikia patogiam gyvenimui. Tokie butai tinkami trumpalaikei nuomai, taip pat skirti ilgalaikiam gyvenimui vienam žmogui ar porai. Kviečiame pasižvalgyti po daugiausiai dėmesio sulaukusius 2019 m. mažos kvadratūros butus:

Išmanus ir subtilus 30 kv.m. interjeras


„Interjero stilių apibūdinčiau kaip šiuolaikišką su skandinaviškais elementais. Erdvė švari ir jauki, skaidrumo ir lengvumo jai suteikia balta sienų spalva, šviesios šilto pilkšvo atspalvio grindys. Ir, žinoma, gaiva dvelkianti akcentinė žalsva spalva. Pavadinau interjerą „Eucalyptus“ – eukaliptų lapai tokie pat žalsvi ir gaiviai kvepia! Toks pojūtis apgaubia, kai įeini į butą“, – sako projekto autorė Lina Klios, tą nuotaiką galime pajusti ir mes, žiūrėdami į jos sukurtą interjerą.30 kv.m. interjeras
30 kv.m. interjeras
Leonas Garbačauskas


Pasižvalgykite po būstą ČIA.


25 kv. m. būstas: funkcionalumas, kurio dar neregėjote


Interjero dizaino studija „O.GuT Design“ sukūrė nestandartinį būsto projektą, suprojektavusi du funkcionalius butus, suformuotus padalijus vieną 55 m² erdvę į dvi stilistiškai skirtingas patalpas. Praėjusiame numeryje galėjote apžiūrėti mėlynąją padalinto buto dalį, šįkart pristatome rudens koloritui artimą interjerą, kuriame dominuoja skoninga oranžinė spalva.25 kv. m. būstas
25 kv. m. būstas
Benas Šileika


Po interjerą pasižvalgykite ČIA.


Išskirtinis funkcionalumas: vos 26 kv. m. bute telpa viskas, ko reikia gyvenimui


Didmiesčiuose pastebima aiški tendencija, kad mažesnės kvadratūros būstas generuoja daugiau pelno nei didesnės, todėl užsakovai į studijos „O.GuT Design Studio“ komandą kreipėsi jau su konkrečiu tikslu – padalinti 55 m2 butą į du mažesnius. Projekto autoriams buvo svarbu nedidelėse kiekvieno buto erdvėse sutalpinti viską, ko reikalauja komfortiškas tiek trumpalaikis, tiek ilgalaikis gyvenimas, ir neperžengti numatyto gan kuklaus biudžeto ribos.


Visą interjerą išvysite ČIA.


Būsto interjeras
Būsto interjeras
Benas Šileika


41 kv.m butas Druskininkuose: įrodymas, kad nereikia bijoti juodos spalvos


Dalia Gerasimavičienė (DG interjerai) dviejų kambarių butą Druskininkuose, skirtą trumpalaikei nuomai, įrengė pasitelkusi juodą spalvą ir kontrastingas aukso detales.


Po interjerą pasižvalgykite ČIA.


Būsto interjeras
Būsto interjeras
Vaidotas Darulis


32 kv.m namas iš jūrinio konteinerio: erdvė, kurioje jaučiasi meilė rankų darbui


Justė ir Kęstas – projekto „DOYOU PLACE“ autoriai, kurių nuotykius galite sekti to paties pavadinimo feisbuko bei instagramo paskyrose. Ši jauna pora įkvepia ne tik savo pasirinktu gyvenimo būdu – gyvenimu atitolus nuo miesto, visiškoje gamtos apsuptyje, bet ir meile rankų darbui bei įvairiems DIY (liet. pasidaryk pats) projektams.


Išvyskite interjerą ČIA.Būsto interjeras
Būsto interjeras
Emilija Ieva Andrašūnaitė


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis