ManoNamai geram rytui: gegužės 10-oji

Dienos mantra – jokia neigiama mintis neįsitvirtins mano galvoje.

Gegužės 10-oji, penktadienis. Buchalterių diena.


19 metų savaitė. 

Iki metų pabaigos lieka 237 dienos. 

Saulė teka 05:23, leidžiasi – 21:09. Dienos ilgumas – 15,46 valandų.

Mėnulio fazė – jaunatis (3 diena).

Zodiako ženklas – Jautis.


Orai


Sinoptikų duomenimis, šiandien anksti ryte termometrai rodys 3–8 laipsnius šilumos. Įdienojus Lietuvą pasieks šaltasis atmosferos frontas. Daug kur numatomas trumpas, o kai kur net ir gausus lietus. Saulė gali išlysti tik vakarop. Vėjas pūs vakarų, šiaurės vakarų kryptimi, bus vidutinio stiprumo. Temperatūra dieną pakils tarp 12–17 laipsnių šilumos.


Pagal dabartinius duomenis, savaitgalį bus daugiau saulės ir keliais laipsniais šilčiau. Trumpo ir negausaus lietaus galimybė išliks gana didelė. Naktimis vėl tikėtinos šalnos, o dienomis oras bus gaivus, apie 10–15 laipsnių šilumos.


Horoskopai


Astrologai aiškina, kad kai Mėnulis yra Vėžio ženkle, dienos pabaiga turėtų būti gana mieguista ir rami. Todėl šiandien į vakarą galite pajusti didesnį intuityvų ryšį su dvasiniu pasauliu. Tai būtų puiki proga nusiteikti aiškiaregiškam sapnavimui ar net astralinėms kelionėms. Jei nenorite užsiimti šiais dalykais, galite apsvarstyti galimybę užmigti veikiant hercų dažniams, kurie skatina optimalų poilsį.


Veikla namuose


Nors šią savaitę orai vėl nelepina, o vietomis gąsdina šalnos, greitu metu vis tiek žada atšilti. Jei dar nesate suplanavę savo balkono ar terasos puošybos gėlėmis, šiandien dalinamės populiariausių tam skirtų gėlių priežiūros gidu. Pelargonijos, petunijos ir nemezijos – itin nereiklios, bet visą vasarą džiugins gausiais žiedais.


Dienos mantra


Jokia neigiama mintis neįsitvirtins mano galvoje.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis