ManoNamai geram rytui: balandžio 2-oji

Dienos mantra – pakils saulė ir aš bandysiu dar kartą.

Balandžio 2-oji, antradienis. Tarptautinė vaikiškos knygos diena. Pasaulinė autizmo supratimo diena.

14 metų savaitė. 

Iki metų pabaigos lieka 272 dienos. 

Saulė teka 5:50, leidžiasi – 18:57. Dienos ilgumas – 13,07 valandų.

Mėnulio fazė – delčia (2 diena).

Zodiako ženklas – Avinas.


Orai


Po vasariškai šiltų abiejų Velykų dienų, Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba praneša apie kuriam laikui atkeliaujančią vėsą. Jau šią naktį į Lietuvą atkeliavo ciklonas iš vakarų, o kartu su juo debesuotumas ir atmosferos fronto lietaus debesys. Naktis dar buvo šilta, temperatūra laikėsi nuo 7 iki 12 laipsnių šilumos. Šiandien dienos metu daugelyje šalies vietų pranašaujamas gausus lietus, šiek tiek kuklesnis lietus bus tik šiaurės vakarų pusėje. Vėjas pūs vidutiniu stiprumu, iš vakarų, o pietvakariuose jis taps gūsingas. Temperatūra smarkiai nukris. Vakarinėje Lietuvos dalyje bus nuo 8 iki 13, centrinėje – nuo 14 iki 16 laipsnių šilumos. Rytinį pakraštį ciklonas pasieks vėliausiai, todėl ten šiluma išsilaikys ilgiausiai, bus nuo 17 iki 19 laipsnių šilumos.


Horoskopas


Astrologų duomenimis, šiandiena gali būti emociškai įtempta, nes Mėnulis Ožiaragyje sudaro kvadratą su Mėnulio mazgais ir Chironu Avine. Šių kvadratų metu gali kilti trintis, todėl apdoroti savo emocijas nebus lengva. Galite jaustis tarsi atsidūrę tarp dviejų ugnių ar priversti kažką pasirinkti. Kadangi tai gali būti emociškai sunku, turėtumėte stengtis kuo labiau atsipalaiduoti ir vengti dalykų, žmonių ar veiklų, kas gali sukelti slogią nuotaiką.


Veikla namuose


Nors augalų tendencijos šiek tiek kinta, kambariniai augalai iš mados neišeina ir, vargu, ar kada išeis. Tai ryšio su gamta palaikymas, oro valymas, gyvumo interjerui suteikimas ir tiesiog grožis akims. Šių metų augalų tendencijose galima aptikti ir vijoklinių kambarinių augalų, tačiau ne visi lengvai randa savo vietą namuose, o ir priežiūra kai kurių gali pareikalauti pastangų. Todėl šiandien pasidomėkite paprasčiausiai auginamais vijokliniais augalais, kuriuos ir interjere apgyvendinti gana paprasta.


Dienos mantra


Pakils saulė ir aš bandysiu dar kartą.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis