10 madingiausių kambarinių augalų 2023 metams

Kokiais kambariniais augalais papuošti savo namus, kad šie atrodytų jaukūs ir estetiški? Portalas House Beautiful siūlo pasižvalgyti po madingiausių šių metų kambarinių augalų tendencijas.

Kampuotasis lapenis


Lapeniai (Epiphyllum) – kaktusinių (Cactaceae) šeimos augalai. Kampuotasis lapenis - išskirtinės formos augalas, kuris dar tik bando prigyti populiariausių kambarinių augalų sąraše. Tai nereiklus augalas, kuris papuoš kiekvienus namus.


Kampuotasis lapenis
Kampuotasis lapenis
Shutterstock nuotr.Trumpašerė opuncija 


Trumpašerė opuncija – kaktusinių šeimos krūmiškos išvaizdos augalas. Opuncijai reikalingas geras apšvietimas, tačiau prie pavasarinės saulės kaktusą reikia pratinti pamažu. Šis gražuolis augalas atrodo nuotaikingai, todėl pagyvins namų interjerą ir suteiks puikių emocijų kasdien.

Trumpašerė opuncija
Trumpašerė opuncija
Shutterstock nuotr.


Uoginis ripsalis


Uoginis ripsalis paprastai žinomas kaip varnalėšų kaktusas, yra epifitinis kaktusas, kilęs iš Centrinės ir Pietų Amerikos, Karibų jūros ir Floridos. Tai egzotiškas augalas, kuris į jūsų atpūs atneš egzotinių vėjų.Uoginis ripsalis
Uoginis ripsalis
Shutterstock nuotr.


Gėlė Kalatėja


Kalatėjos rūšis apima vieną iš gražiausių ir nuostabiausių tropinių lapinių augalų pasaulyje. Kalatėjos turi gražius, dekoratyvius lapus įvairių žalių atspalvių, kurie yra papuošti subtiliomis juostelėmis.


Gėlė Kalatėja
Gėlė Kalatėja
Shutterstock nuotr.Ceropegija


Ceropegia yra augalų šeima, priklausanti Apocynaceae šeimai, gimtoji Afrikoje, Pietų Azijoje ir Australijoje. Ši kambarinė gėlė labai nereikli. Ji puikiai geba taupyti vandenį, o esant reikalui ilgą laiką gali išbūti ir be vandens. 


Ceropegija
Ceropegija
Shutterstock nuotr.


Pilėja


Pilėją nėra sudėtinga auginti. Su labai minimaliu rūpinimusi laistant vandenį, jos puikiai auga ir atnaujina lapus per vasaros mėnesius. Tai žaismingas kambarinis augalas, puikiai tiksiantis miegamojo ar svetainės interjerui papuošti.


Pilėja
Pilėja
Shutterstock nuotr.Peperomija


Peperomija yra pakankamai lengva, kompaktiška, maža gėlė auginimui namuose. Tai paprastai prižiūrimas augalas, kuris gali tapti puikia namų puošmena.

Peperomija
Peperomija
Shutterstock nuotr.Tradeskancija


Tradeskancija yra vienas nuostabiausių ir nereikliausių augalų, ir dėl to puikiai tinka pradedantiesiems ir dar neįgudusiems augalų entuziastams. Tradeskancijos nuostabaus grožio lapai suteikia namų erdvei gyvybės, išraiškingumo.Tradeskancija
Tradeskancija
Shutterstock nuotr.Vezdūnė


Vėzdūnė - dekoratyvus augalas, kuris labai efektyviai valo kenksmingas medžiagas. Be to, šios gėlės yra linkusios pašalinti pelėsio sporas iš oro, todėl naudinga jas laikyti drėgnose namų vietose.


Vėzdūnė
Vėzdūnė
Shutterstock nuotr.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis