Oras Optima Style hibridinis maišytuvas: kiekvienos erdvės akcentas

Kai puikus dizainas tampa savaime patrauklus, jis įlieja į gyvenimą naujų spalvų. Ši naujos kartos klasika ne tik puošia aplinką, bet ir aukščiau iškelia bet kokio modernaus vonios kambario ar virtuvės kokybės kartelę. Dėl plonų ir grakščių formų šis maišytuvas tampa kiekvienos erdvės akcentu.

Oras Optima Style hibridinis maišytuvas - „Schöner Wohnen Best of Design“ pagrindinio prizo laimėtojas!


Oras Optima Style hibridinis maišytuvas 2022 m. laimėjo „Schöner Wohnen Best of Design Awards“ pagrindinį apdovanojimą. Puristinio dizaino hibridinis modelis suteikia maksimalų lankstumą ir judėjimo laisvę erdvėje po maišytuvu. Be kita ko tai idealus pasirinkimas namams, kuriuose norima įdiegti bekontakčius modelius: naudotojai gali pasirinktis – aktyvuoti vandens srautą jutikliu arba rankiniu būdu naudodami šoninę svirtelę. Dėl plono ir grakštaus dizaino bei švelniai išlietų formų Oras Optima Style hibridas tampa ryškus modernios klasikos akcentas bet kuriame vonios kambaryje.
Oras Optima Style 2611FHTZ. Praustuvo maišytuvas
Oras Optima Style 2611FHTZ. Praustuvo maišytuvas
Organizatorių archyvas


Oras Optima Style - sukurtas pokyčiams


Dizainas tampa savaime patrauklus ir savas, kai jis įlieja į gyvenimą naujų spalvų. Ši naujos kartos klasika ne tik puošia aplinką, iškelia bet kokio modernaus vonios kambario kokybės kartelę. Oras Optima Style išsiskiria moderniu klasikiniu dizainu, elegantiškomis formomis bei „Premium“ kokybe bei komfortu. Net trys skirtingi dydžiai bei modeliai dera įvairiuose praustuvuose. Taip pat Oras Optima Style pasižymi itin greitu ir lengvu montavimu, o bekontakčio valdymo funkcija padeda taupyti vandenį ir energiją.


Bekontaktis ar rankinis valdymas? Rinkis abu, rinkis – HIBRIDĄ!


Automatinių (bekontakčių) ir rankiniu būdu valdomų maišytuvų pranašumus sujungiantis HYBRID modelis yra nepamainomas sprendimas bet kuriame naujame vonios kambaryje ar virtuvėje. Rinkitės itin patogią bekontaktę valdymo funkciją, kai norite nusiplauti rankas neliesdami jokių paviršių. Taip pat mėgaukitės įprastais rankinio maišytuvo privalumais ir lanksčiai reguliuokite, pagal pojūtį, vandens srautą bei temperatūrą.Oras Optima Style interjere
Oras Optima Style interjere
Organizatorių archyvasKokios yra Oras Optima Style hibrido pagrindinės savybės?


Visų pirma, jis naudojamas dvigubai patogiau. Atlikdami kasdienes vonios procedūras naudokitės svirtele, o plaudami rankas rinkitės patogią bekontaktę funkciją, kad nereikėtų liesti jokių paviršių. Termostatinis Oras Optima Style HYBRID maišytuvas užtikrina pastovią iš anksto sumaišyto vandens temperatūrą, todėl galima patogiai ir saugiai naudotis bekontakte funkcija. Be to, taip taupomas vanduo ir energija. 


Oras Optima Style hibrido pagrindinės savybės:


  • Galimas rankinis ir bekontaktis valdymas 
  • Patogiau naudotis nei tradiciniu maišytuvu
  • Ekologiški: bekontakčiai maišytuvai taupo vandenį ir energiją 
  • Higieniški
  • Veikia su itin modernia mobiliąja programėle 
  • Termostatu reguliuojama vandens temperatūra       


Sumanus ir prijungtas


„Oras App“ programa leidžia efektyviau, lanksčiau ir higieniškiau prižiūrėti ir reguliuoti elektroninius maišytuvus viešosiose patalpose. Naudodamiesi galite greitai gauti informaciją apie gaminį, keisti nustatymus, peržiūrėti esamus maišytuvo nustatymus, taip pat dokumentuoti ir pranešti apie atliktus veiksmus – visa tai vos vienu piršto prisilietimu!​ Be to, galite lengvai stebėti likusį baterijos tarnavimo laiką, bendrą vandens suvartojimą ir daug daugiau.​ Nereikia jokios specialios įrangos, nuotolinio valdymo pultelio, kabelio, programinės įrangos ar nešiojamojo kompiuterio, viskas, ko reikia, yra mobilusis įrenginys.


„Oras App“ programos pagrindinės ypatybės:


  • Prijungiamas „Bluetooth®“ ryšiu – nereikia jokių laidų ar papildomos įrangos
  • Galima pritaikyti prie individualių poreikių
  • Plovimo režimo įjungimas
  • Asmeninės vartojimo ataskaitos el. paštu„Oras App“ mobilioji programėlė: Oras App


Oras Optima Style hibridinį maišytuvą bei kitas priemones rasite:


www.oras.comOras
Oras
Organizatorių archyvas


Užsakymo nr.: PT_78223

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis