Daugiasluoksnės plokštės – estetiška danga ir efektyvi šilumos izoliacija viename 

Daugiasluoksnės sandwich plokštės - tai medžiagos, naudojamos sienų apdailai bei stogo dangoms. Šio tipo elementai padeda sukurti pastatams estetišką išvaizdą, o pertvaros pasižymi aukštais šilumos izoliacijos parametrais.

Daugiasluoksnės plokštės - medžiagos skirtos naudoti visų pirma statybos sektoriuje. Verta atminti, kad būtent šie elementai gali būti sėkmingai naudojami gyvenamųjų namų, ūkinių pastatų, kuriems būdingos agresyvesnės eksploatavimo sąlygos, statyboje. 


Kuo pasižymi daugiasluoksnės plokštės?


Daugiasluoksnės plokštės naudojamos kaip sienų apdaila bei stogo danga. Šio tipo elementus sudaro izoliacinis užpildas ir iš abiejų jo pusių esantys metaliniai lakštai, dėl to šie elementai atlieka šilumos izoliacijos ir apdailos funkciją. Priklausomai nuo naudojamos izoliacinės medžiagos tipo ir storio, daugiasluoksnės plokštės skirstomos į keletą tipų – galime išskirti plokštes su įvairaus tankio mineraline vata arba poliuretanu (PIR). Daugiasluoksnės plokštės tarpusavyje taip pat skiriasi ir tvirtinimo būdais, t.y. spynos tipais. Jungtys, jungiančios gretimus elementus, gali būti matomos arba paslėptos. Taip pat, galima rinktis įvairius plokščių paviršius – jie gali būti lygūs arba su grioveliais. Ypatingai estetišką vaizdą sukuria skalūną imituojančios daugiasluoksnės sandwich plokštės, kurios primena vieną seniausių natūralios kilmės uolieną. Jeigu ieškote aukštos kokybės daugiasluoksnių plokščių, mūsų siūlomą asortimentą galite peržiūrėti paspaudę šią nuorodą: https://balex.eu/lt/produktai/sluoksnines-plokstes. Čia rasite didelį apdailos ir dangos elementų asortimentą, kurių dėka lengvai įgyvendinsite estetinius vizualinius poreikius ir tuo pačiu užtikrinsite tinkamus temperatūros sąlygas savo interjere.


Daugiasluoksnės plokštės gyvenamajame pastate?


Žinoma! Daugiasluoksnės sandwich plokštės naudojamas plieninio karkaso konstrukcijų pastatuose. Šių elementų naudojimas žymiai pagreitina projektų vystymą. Verta atminti, kad daugiasluoksnės plokštės naudojamos ir vienbučių namų statyboje. Būtent tokiems projektams puikiai tinka skalūną imituojančios daugiasluoksnės plokštės. Naudojant skalūną imituojančias daugiasluoksnes plokštes, galima sukurti sandarias jungtis tarp stogo linijos ir sienų, tuo pat metu išlaikant labai estetišką vizualinį efektą. Tokių namų statyba dar niekada nebuvo įgyvendinama taip greitai ir efektyviai! Verta atminti ir tai, kad daugiasluoksnės plokštės su didesniu apsaugos nuo korozijos sluoksniu gali būti naudojamos pastatams, kurių eksploatavimas pasižymi padidinto agresyvumo sąlygomis.Užsakymo nr.: PT_75871

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis