Rinkitės sienų spalvas su programėle „TIKKURILA COLOUR MASTER“

Ieškote naujos įkvepiančios spalvos ar planuojate perdažyti savo namus? O gal tiesiog norite pažaisti spalvomis? Nauja spalvų parinkimo programėlė „Tikkurila Colour Master“ visada suteiks Jums įkvėpimo pateikdama naudingų patarimų ir idėjų.

Įgyvendinkite savo idėjas


Padedami ekspertų „Tikkurila“ sukūrė spalvų parinkimo programėlę „Colour Master“, kad galėtumėte pasisemti įkvėpimo ir įgyvendinti netgi drąsiausias savo idėjas. „Tikkurila“ nori paskatinti Jus žaisti spalvomis, naudotis įkvepiančiu turiniu, nebijoti eksperimentuoti ir atskleisti savo kūrybingumą.


Žaiskite spalvomis ir išsirinkite Jums labiausiai patinkančias


Galite akimirksniu pakeisti savo sienų spalvą ir įsivaizduoti, kaip jaustumėtės šiluma spinduliuojančiame geltoname, ramybe dvelkiančiame mėlyname arba bohemiškai žaliame kambaryje. Naudodamiesi papildytosios realybės funkcija galite pasižiūrėti, kaip atrodytų mūsų spalvomis nudažytos Jūsų sienos. Įkelkite savo nuotrauką, pasirinkite norimą spalvą ir išvysite rezultatą papildytoje realybėje. Savo kūrinius galite išsaugoti ir peržiūrėti vėliau. Pastebėjote įdomų spalvų derinį eidami rytinio kavos puodelio į šalia esančią kavinukę? Nauja spalvų paletės kūrimo funkcija – Jūsų paslaugoms. Nufotografuokite, iš nuotraukoje esančių Jums patinkančių spalvų sukurkite savo spalvų paletę ir Jums bus pasiūlytos atitinkančios „Tikkurila“ spalvynų spalvos.

Kaip viskas vyksta?


„Tikkurila“ spalvų parinkimo programėle „Colour Master“ paprasta naudotis, ji Jus įkvėps ir padės įgyvendinti Jūsų spalvingas idėjas. Pasižiūrėkite trumpus mokomuosius filmukus, kaip veikia pagrindinės spalvų parinkimo programėlės „Colour Master“ funkcijos ir kaip jomis naudotis. Įsitikinsite, kad tai labai lengva!


Papildytosios realybės funkcija:

Spalvų paletės kūrimas:

Pajutote įkvėpimą?


Sužinokite daugiau apie programėlės funkcijas www.tikkurila.lt svetainėje


Atsisiųskite iš „Google Play“ Atsisiųskite iš „App Store“

Užsakymo nr.: PT_72165

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis