PRIEŠ ir PO: vaikų kambario pokyčiai - per vieną mėnesį ir be didelių finansinių investicijų

Vaikai auga greitai, todėl daugeliui investuoti didžiules sumas į vaikų kambario remontą atrodo nepraktiška. Vis dėlto norisi, jog vaikų kambarys būtų jaukus ir šviesus - juk jame mažieji ir jų tėveliai praleidžia daugybę laiko.

Vilniuje gyvenanti Deimantės (moters pavardė redakcijai žinoma - red. past.) šeima nusprendė tamsoką vaikų kambarį transformuoti į šviesesnę erdvę. Nors vaikų kambario spalvinė paletė nebuvo tamsi - šviesiai žalios sienos suteikė erdvei gyvybės, baldai bei vienos sienos tapetai reikalavo atnaujinimo. Deimantės šeima nusprendė, jog pokyčius kambaryje atliks patys - taip siekta sutaupyti. Kambario atnaujinimo darbai truko apie mėnesį, šeima darbus atlikdavo užmigus vaikams ar laisvu metu.


Vaikų kambarys prieš pokyčius
Vaikų kambarys prieš pokyčius
Asm. albumo nuotr.



Vaikų kambarys prieš pokyčius
Vaikų kambarys prieš pokyčius
Asm. albumo nuotr.





Deimantės teigimu, sena vaikų kambario spinta ir lova buvo morališkai pasenusios, bet pagamintos iš tvirtų, kokybiškų medžiagų. „Ranka nekilo išmesti spintos ir lovos, bet estetiškai jos nebederėjo prie naujai perdažytų, šviesių sienų. Tai visiškai neteikė malonumo akims, nes spinta ir lova buvo tamsios, niūrios spalvos, todėl nusprendėme baldus pagyvinti, perdažant juos šviesia spalva, kuri suteikė jaukumo. Taip pat ant baldų nubraižėme linijas, taip baldams suteikdami šiek tiek modernumo“, - pasakoja moteris.


Pagrindiniu kambario akcentu tapo atnaujinta sena, medinė spinta, kuri po pokyčių tapo puikia, modernia vaikų kambario detale.


Spinta prieš pokyčius
Spinta prieš pokyčius
Asm. albumas



Spinta po pokyčių
Spinta po pokyčių
Asm. albumo nuotr.



Taip pat šeima nusprendė pakeisti šviestuvą. Nors senasis šviestuvas buvo gražus, tačiau nepraktiškas, nes skleidė mažai šviesos. Įvykus pokyčiams kambaryje raudonas vaikiškas staliukas su kėde ir mėlyna žaislų dėžė visiškai nebederėjo bendrame kambario fone, todėl šeima nusprendė ir juos perdažyti bei apklijuoti lipdukais, kad suteiktų vaikiškiems baldams šiek tiek žaismingumo.



Vaikiški baldai po pokyčių
Vaikiški baldai po pokyčių
Asm. albumo nuotr.



Deimantė pripažįsta - nors pokyčiai paprasti, tačiau reikalaujantys atidumo ir žinių. Kadangi visus atnaujinimo darbus darėme pirmą kartą, susidūrėme su informacijos stoka, nežinojome, nuo ko pradėti, kokias medžiagas naudoti. Vis dėlto džiaugėmės, kad statybinių medžiagų parduotuvėje sutikome kvalifikuotų darbuotojų, kurie padėjo pasirinkti kokybiškas medžiagas, nekenksmingas vaikų sveikatai bei pakonsultavo dėl darbų eigos“, - apie iškilusius sunkumus pasakoja moteris.



Vaikų kambarys po pokyčių
Vaikų kambarys po pokyčių
Asm. albumo nuotr.


Šiandien šeima džiaugiasi paprastais, tačiau neprastais vaikų kambario pokyčiais. Iš niūraus, tamsaus kambario, kambarys tapo tokiu, iš kurio nesinori išeiti. Be to, šie pokyčiai įrodė, jog vos kelios atnaujintos detalės ar perdažyta sienų spalva gali kardinaliai pakeisti namų veidą“, - sako Deimantė.


Visas atnaujinto kambario nuotraukas išvyskite nuotraukų galerijoje:




 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis