10 gudrybių, kaip lengvai atnaujinti namus be remonto darbų

Norint atnaujinti, atgaivinti patalpą, nebūtina daryti brangaus remonto. Labai dažnai būstą neatpažįstamai gali pakeisti mažos smulkmenos ir gudrybės.

1. Jei norite kambariui suteikti harmonijos, neverta išradinėti dviračio ir mestis į kraštutinumus. Kuo paprasčiau, tuo geriau: pavyzdžiui, galima sofą ir fotelius aptraukti nauju audiniu.


2. Gyvenate mažame bute? Pamėginkite vienoje patalpoje apjungti kelias funkcijas. Svetainėje atsiras vietos darbo stalui, jei atskirsite jį nuo likusios erdvės knygų lentyna. Tuo pačiu surinksite nedidelę biblioteką.


3. Darbo zoną nuo poilsio zonos galima atskirti užuolaidomis, stumdomomis plokštėmis ar lengvomis pertvaromis.Pertvara
Pertvara
Shutterstock nuotr.4. Smulkius daiktus laikykite dėžėse ar krepšiuose iš natūralių medžiagų. Beje, šios dėžės taip pat gali tapti interjero dalimi, o gal netgi akcentu.


5. Vaikų piešiniai visada pakelia nuotaiką. Surinkite juos į kalendorių ir pakabinkite matomoje vietoje. Tai suteiks patalpai jaukumo ir šilumos.


6. Duris galima vizualiai išskirti – pavyzdžiui, pakabinus ant jų fotoreprodukcijas.


7. Jei lubas išdažysite švelniai žydra spalva, vizualiai patalpa atrodys didesnė ir aukštesnė.Melsvos lubos
Melsvos lubos
Shutterstock nuotr.8. Erdvę galima vizualiai padidinti išklijavus sienas vertikaliomis linijomis margintais tapetais bei pastačius siauras ir aukštas lentynas bei spintas. Minkšti baldai turėtų būti kompaktiški.


9. Dirbtinės gėlės vėl madingos. Padarykite iš jų puokštę, paslėpę stiebus, ir sudėkite jas į gražią vazą.Dirbtinės gėlės
Dirbtinės gėlės
Shutterstock nuotr.10. Patalpos dekoravimas natūraliomis medžiagomis ir objektais – puiki idėja. Pavyzdžiui, naują akcentą patalpai suteiks ant medinio stalo padėta lėkštė su obuoliais.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis