5 nauji ir spalvingi kambariniai augalai, suteiksiantys namams gyvumo

Susipažinkite su penkiomis naujomis kambarinių augalų veislėmis, kurios jau tuoj taps populiarios. Šie margaspalviai kambariniai augalai namuose suteiks gyvybės bet kurioje jūsų namų patalpoje.

Aglaonema (Golden Fluorite)


„Aglaonema“, dar vadinama kinišku visžaliu, suteikia nepaprastą lapijos spalvą, o Golden Fluorite yra viena geriausių naujesnių veislių. Geltonos, žalios ir baltos spalvos dominuoja ant augalo lapų, o kiekvieno lapo viduryje per vidurį matyti rožinės spalvos raudonis. „Aglaonema“ gali puikiai saveikauti su sausesniu oru patalpose, tuo pačiu suteikdama nuostabų spalvingumą praktiškai bet kurioje jūsų namų patalpoje. Geriausia auginti šį augalą netiesioginėje šviesoje, toli nuo langų.Neoregelia (Guacamole)


Neoregelia (Guacamole) - spalvų variacija nereali, forma architektūriška, o priežiūra minimali. Guacamole yra augalas su išlenktais geltonai žaliais lapais, kuriais eina intensyvios bordo juostos. Jis yra pakankamai kompaktiškas, kad būtų padėtas prie kitų augalų ar tiesiog būtų padėtas pats vienas minimalistinėje lentynoje.Filodendras (Birkinas)


Filodendras (Birkinas) - nuostabus naujas filodendras, kurio nuostabus žalsvai baltas atspalvis atsiskleidžia masyvuose lapuose. Kiekvieno lapo margumas yra dramatiškai skirtingas ir papildo augalo patrauklumą. Margumas toks neįprastas ir toks stiprus, jog tikrai pagyvins bet kurią erdvę.


Dracaena (Derliaus mėnulis)


Dracaena (Derliaus mėnulis) - toks naujas augalas, kad greičiausiai jo nerasite pardavime iki kitų metų pavasario. Tai yra augalas, kurio margumas išsiskiria iš kitų augalų. Deja, informacijos apie šį augalą ir jo laikymo sąlygas dar nėra labai daug, nes, tikėtina, jog jis išpopuliarės tik ateinančiais metais.

Begonia (Positve Peridot)


Dar viena visiškai nauja veislė. Tai šakniastiebė begonija su stulbinamai žaliais lapais, kurie yra pražydę sodriomis bordo spalvomis. Susiraukšlėjusi, šiek tiek sultinga lapų tekstūra yra išskirtinė. Įvertinkite!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis