Tinkamiausi augalai kiekvienam Zodiako ženklui

Augalas ant jūsų palangės gali ne tik skleisti malonų kvapą ir suteikti gerų emocijų, bet ir tapti neigiamos energijos šaltiniu. Kaip išsirinkti tinkamus kambarinius augalus, kurie pakrautų pozityvia energija ir dovanotų gerą nuotaiką?

Kokiu grožiu save apsupti? Pats geriausias ir greičiausias variantas – gėlės: mes jomis gėrimės ir įkvepiame jų aromatą, o svarbiausia – jos yra grožio įsikūnijimas, nes visas gėles globoja meilės, estetikos ir žavesio deivė – Venera. Prisimenate tą jausmą viduje, kai kas nors padovanoja gėlių? Mes šypsomės, nuotaika pagerėja, pakyla savivertė: kai į mūsų gyvenimą ateina šiek tiek grožio, mes ir patys jaučiamės gražesni, ir šį jausmą galime perduoti kitiems.


Pasirodo, kiekvienas augalas turi savo horoskopą, žvaigždžių nulemtą likimą ir misiją, kuriuos tinkamai pritaikę galime gauti naudos praktiškai bet kurioje gyvenimo sferoje. Kambarinių augalų energija turi įtakos ir žmogui, ji padeda arba, priešingai, trukdo spręsti problemas, įgyvendinti naujas idėjas bei realizuoti save.


Koks kambarinis augalas labiausiai atitinka jūsų horoskopo ženklą? Jei esate tipiškas savo zodiako ženklo atstovas ir norite dar patobulėti – pirmyn! Rinkitės tuos augalus, kurie jums padės atsiskleisti. Remdamiesi astrologų duomenimis, sudarėme horoskopą visiems Zodiako ženklams.


Augalų horoskopas


Avinas


Žvilgioji echmėja, dryžuotoji echmėja, plazdis, žemaūgis granatas, dekoratyvinė pelargonija, rododendras, karališkoji begonija, dygliuotoji karpažolė, havortija, guzmanija.


Zodiako ženklas Avinas simbolizuoja asmenybę, „Aš“, ir yra susijęs su kiekvieno žmogaus asmeniniais siekiais. Todėl visi Avino ženklo augalai turi vieną savybę – stiprina vidinį „aš“, padeda stiprios asmenybės formavimuisi ir gali tarnauti kaip talismanas siekiant asmeninės sėkmės bei užsibrėžtų tikslų.


Avinus valdo Marso planeta, kuri simbolizuoja impulsą, veiksmą ir jėgą, todėl šio ženklo atstovai turėtų rinktis panašios energetikos kambarinius augalus – ryškius, su aukštu stiebu ir vešliais žiedynais. Pavyzdžiui, karališkąsias begonijas, laukines tigrines lelijas, raudonas rožes arba azalijas.


Raminančiai veikia rožinė pelargonija: ji stabilizuoja atmosferą ir apsaugo visus, kas su ja susiliečia.


Avinams nereikėtų dovanoti astrų, chrizantemų ar orchidėjų, geriau kaktusą – visapusiškam organizmo stiprinimui ir natūraliai peršalimo profilaktikai.


Avinas yra ugnies ženklas, todėl šiam ženklui priskiriami ugniniai augalai, kurių žiedai arba lapai raudoni, tamsiai vyšniniai, rožiniai ar oranžiniai, dažnai su spygliais. Net ir kukliausi Avino ženklo atstovai mėgsta būti pastebėti, tad jų augalai yra dideli.


Jautis


„Afrikinės žibuoklės“ arba sanpaulijos, raktažolės ar didelės jausmingos lelijos, raudonžiedės kalankės, ciklamenai, dekoratyvinės begonijos, siningijos.


Šie Žemės stichijos atstovai yra praktiški, patikimi, tačiau pavydūs žmonės. Jaučiams tinka neaukšti, stiprūs, žemi augalai, kurie sugeba išgyventi įvairiausiomis sąlygomis. Nedidelis augalų aukštis siejamas su Jaučio ženklo, kurį valdo Žemės stichija, atstovų charakteriu – jie tvirtai stovi ant žemės, jiems itin rūpi materialūs dalykai, jie yra taupūs.


Tačiau Jaučius taip pat valdo ir Venera, todėl šio ženklo atstovus traukia gražūs dalykai, pavyzdžiui, gėlės. Dažnai jaučiai ieško retų augalų, kurie neretai būna brangūs. Norėdami nudžiuginti Jaučio ženklo atstovą, nedovanokite pigių ir kuklių kompozicijų.


Visus Jaučio ženklo augalus galima dovanoti kaip klestėjimo ir aprūpinto gyvenimo talismaną. Po Jaučio ženklu gimę žmonės paprastai linkę užsitikrinti stabilią materialinę padėtį, tad ir Jaučio ženklo augalai padės rasti pusiausvyrą finansų srityje, be to, Jaučiai yra fiziškai stiprūs ir ištvermingi, todėl šio ženklo augalai stiprina organizmą.


Dvyniai


Smidrai, paparčiai, gebenės, chlorofitai.


Oro ženklą Dvynius valdo Merkurijus – kontaktų, kelionių ir mąstymo planeta. Dvyniams tinka originalūs egzotiški augalai su pūkuotais, plunksnų pavidalo lapais. Dvynių ženklo augalų išskirtinis bruožas – gana siauri ar trumpi lapai.

Norėdami parodyti dėmesį Dvynių ženklo atstovams, rinkitės puokštę su įvairiausiomis šakelėmis ir lapeliais. Dvynių augalai visų pirma padeda palaikyti fizinę ir psichinę sveikatą bei pagerina namų atmosferą.


Dvyniai yra labai komunikabilūs ir linksmi žmonės, kuriems nuolat reikia judėti ir kurie kas rytą tarsi pradeda gyvenimą iš naujo. Tad ieškodami talismano geram bičiuliui ar draugui, neapsiriksite, išrinkę jiems Dvynių ženklo augalą.


Kadangi Dvyniai yra mąstymo, išsilavinimo ženklas, jų ženklo kambarinius augalais galima puošti mokyklas arba vaikų ar darbo kambarius – jie paskatins veiksmingą mokymąsi ir greitą informacijos įsisavinimą.


Vėžys


Alijošius, siauralapis ajeras, fuksija, krūminė peperomija, kalankė, dėmėtoji difenbachija.


Vėžiai sentimentalūs ir pažeidžiami, o pirmoje vietoje jiems visada yra šeima ir santykiai su artimaisiais. Šio vandens stichijai priklausančio ženklo atstovai renkasi estetiškus augalus, kurie jų būstui suteikia tvarkos ir jaukumo. Vidutinio ploto būstuose energetinę pusiausvyrą Vėžio ženklo atstovams padeda palaikyti fikusas. O harmoniją šeimoje palaikyti padės Vėžio ženklo kambariniai augalai su sultingais stiebais, kuriuos reikia daug laistyti, ir augalai, susibūrę į kompaktiškas krūmines šeimynėles.


Liūtai


Kvapioji gardenija, Valerio sprigė, mimoza, šeriuotoji labravenė, burnotis, japoninė kamelija kinrožė.


Labiausiai liūtai mėgsta šildytis šlovės spinduliuose, be to, juos valdo Saulė, tad ir jų ženklo augalai reikalauja daug saulės, dėmesio ir priežiūros. Liūtams nepatinka kuklios puokštės, net jei jos ir originalios – jiems reikia visko, kas prabangiausia, sukelia susižavėjimą ir pavydą. Todėl rinkdami gėles šio ugnies ženklo atstovams, atkreipkite dėmesį į neįprastus augalus.


Liūto ženklo augalai turi dvi ypatybes, kuriomis gali pasinaudoti bet kurio Zodiako ženklo atstovai. Liūtas astrologijoje atstovauja kūrybai ir meilei, todėl bet kuris Liūto ženklo augalas namie bus talismanas, skatinantis produktyvų kūrybinį gyvenimą ir laimingą meilę.


Mergelė


Japoninė aukuba, japoninė fatsija, monstera, filodendras, skindapas, lamstas, kambarinis beržas, dracena.


Praktiškosios Mergelės labiau vertina ne estetinę, o praktišką pusę. Geriausia „žalia“ dovana Mergelei – augalas, kuris gali duoti derlių, tačiau juk nelabai romantiška dovanoti agurkus vazonėlyje. O kodėl gi nepadovanojus citrinmedžio arba mandarinmedžio?


Ant žemės tvirtai stovinti Mergelė atsakinga už nemažai specifinių augalų. Be to, žemės stichijai priklausančią Mergelę globoja ir Merkurijus, todėl šio ženklo augalams priskiriami ir vijokliniai augalai lanksčiais stiebais.

Praktiškoji Mergelė globoja ir įvairius vaisius bei daržoves. Visuose Mergelės augaluose glūdi energija, kuri padeda po šiuo ženklu gimusiems žmonėms išlaikyti gerą fizinę ir emocinę formą bei išvalo namų atmosferą.


Jei Jaučio ženklo augalai suteikia papildomų jėgų ir ištvermės, Mergelės ženklo augalai rūpinasi sveikata. Ženklo pavadinimas yra apgaulingas – atrodytų, Mergelė turi būti be galo moteriška, tačiau šiam ženklui kaip tik būdingos vyriškos savybės, racionalus protas ir logika.


Mergelės ženklo augalai padeda žmogui vystyti intelektą, protą. Bet kuris šio ženklo augalas namuose tarnaus kaip geros sveikatos ir intelekto talismanas.


Svarstyklės


Achimenė, baltoji azalija, valgomasis ananasas, paprika, plunksninė celiozija, ilgažiedis cestras, smulkiažiedė chrizantema, heliotropas, kinrožė, plačialapė hortenzija, lelija.


Pagrindinė Svarstyklių savybė – harmonizuoti erdvę aplink save. Šio oro ženklo atstovai negali ramiai praeiti pro netvarką, ignoruoti blogą kvapą ar nepamėginti iš neišvaizdaus daikto padaryti ką nors ypatinga. Šiems estetams reikia dovanoti tik rafinuotas kompozicijas – net jei tai viena gėlė, ji turi būti išskirtinė, pavyzdžiui, orchidėja. Pagal energetiką Svarstyklėms tinka augalai su spalvingais lapais, neįprastais žiedynais ir vaisiais – Kinrožė, krotonmedis, ar hortenzija.


Svarstyklės yra apibrėžtų formų ženklas, iš dalies valdomas gražiosios Veneros, iš dalies – griežtojo Saturno. Venera


Svarstyklių ženklo augalams davė gražius žiedus ir vaisius, puošnius lapus bei patrauklias formas, o Saturnas pasirūpino, kad augalų stiebai būtų tvirti ir stabilūs.


Svarstyklių augalai padeda visiems žmonėms, ne tik gimusiems po Svarstyklių ženklu. Iš daugybės teigiamų savybių labiausiai galima išskirti dvi – teigiamą poveikį partnerystei ir gero skonio lavinimą.


Jei pavargote nuo nesutarimų su partneriu ar norite išlavinti stiliaus pojūtį, įsigykite vieną iš šio ženklo augalų. Jiems būdinga harmonija padės jums puoselėti santykius.


Skorpionas


Kaktusas, durnaropė, stapelija,, alijošius, tikroji dracena, oleandras, tigrinė faukarija.


Žmonių, gimusių po Skorpiono ženklu, energetika yra stipriausia. Iš visų augalų jiems labiausiai tinka azalija, kuri „jaučia“ šeimininkų būsenas ir moka prie jų prisiderinti: jei Skorpionas apatiškas, azalija suteiks jam jėgų, o jei įsiaudrinęs ar susijaudinęs – sugers dalį negatyvios energijos. Skorpionams netinka ciklamenas – labai stiprios energetikos augalas, bei žibuoklė – trapus augalas, kuris greitai žūva skandalų ir stiprių vibracijų atmosferoje.


Skorpiono augalų charakteris susijęs su biblinio žalčio – gundytojo įvaizdžiu, todėl didesnė dalis šio ženklo augalų po patrauklia išvaizda slepia nuodus ar nemalonų kvapą. Skorpionas yra vandens ženklas, jį valdo ugningas ir griežtas Marsas (kartu su Plutonu), todėl šio ženklo augalai yra dygliuoti ir pilni drėgmės. Skorpionams tinka ir vabzdžiaėdžiai augalai, tačiau namų sąlygomis juos auginti labai sunku.


Jei norite įgyti aiškiaregystės dovaną, galite auginti namuose vieną iš Skorpiono ženklo augalų, kuris padės atverti paslaptingą neregimą pasaulį.


Šauliai


Bonsas, kambarinis vynmedis, sansevjera, citrinmedis, raudonoji klivija.


Šių Ugnies stichijos valdomų laisvamanių kūnas ir mintys yra nuolatiniame judėjime. Šauliai visada kažkur skuba, nori mokytis ir tobulėti. Todėl prie šių nepagaunamų entuziastų harmoningai dera labai ilgi, gausiai žydintys augalai su stipriais ir lanksčiais stiebais. Šauliai nesugyvena su ramiu ir santūriu fikusu ir ne mažiau laisvamaniškomis nei jie patys lianomis.


Kaip bebūtų keista, Šauliai apskritai mažai su kuo sugyvena – nei azalijos, nei švelnios žibuoklės, nei netgi dygusis kaktusas negali tapti maloniais Šaulio kaimynais. Vienintelę galimybę turi rozmarinas – šiek tiek spygliuočių kvapą primenantis augalas.


Pagrindinė Šaulio savybė – veržimasis į tolį, už horizonto, toliau nuo nuodėmingos žemės. Šaulys simbolizuoja dvasinį pradą. Būtent todėl dauguma Šaulio ženklo augalų yra lankstūs, anksti subręstantys, žydintys aukštai virš žemės.


Šaulys yra dvasinio gyvenimo, ieškojimų ir atradimų ženklas, jam patinka filosofuoti, todėl šio ženklo atstovams labai tinka bonsų medeliai. Šaulys simbolizuoja tolimas keliones, užjūrius, tad šio ženklo augalai skatina keliautojams būtinas savybes, stiprina domėjimąsi kitų šalių kultūra.


Ožiaragiai


Dryžuotoji dracena, kvapioji dracena, spygliuočiai, juka, fikusas, smulkialapis fikusas, litopsiai („gyvieji akmenys“), vėduoklinė palmė, paprastasis zamiokulkas („pinigų medis“), storalapis, kalvorė.


Šio žemės stichijos ženklo atstovai išsiskiria pastovumu ir atkaklumu. Jie nemėgsta skubėti, pagrindinis Ožiaragių laimės kriterijus – stabilumas. Todėl šiam ženklui tinka augalai, kurie auga tiesūs ir gyvena ilgai – fikusai, juka, laurų medis... Ožiaragiams tinka azalija – vienas iš gražiausių kambarinių augalų. Stipriam Ožiaragiui, kaip ir Skorpionui, sunkiai sekasi sugyventi su ne mažiau stipriu priešininku – ciklamenu.


Ožiaragio ženklo augalai šio ženklo atstovams padeda gerinti fizinę ir emocinę sveikatą, taip pat gerina namų atmosferą, todėl tinka ir kitų ženklų atstovams. Ožiaragis atsakingas už darbą, žmogaus socialinį statusą, todėl bet kuris Ožiaragio augalas yra veiksmingo darbo talismanas – ir darbe, ir biure. Ožiaragis yra vadovo, įstatymų leidėjo ženklas, todėl šio ženklo augalas ypač tinka vadovui arba žmogui, kuris nori tapti vadovu.


Griežtasis Saturnas, kuris valdo asketiškąjį Ožiaragį, apriboja formas ir struktūras. Ožiaragiams nepatinka tai, kas atliekama ir bereikalinga, todėl bet kurio ženklo atstovams, kurie svajoja apie gražią figūrą ar nori atsikratyti antsvorio, verta auginti vieną iš Ožiaragio augalų.


Vandenis


Hibridinis galenis („kambarinis klevas“), alokazija, storoji rapėpalmė, citrininis kalistemonas, trispalvis burnotis, puantsetija, stromantė, fitonija, vaistinis braivėlis.


Vandeniai gyvena tik savo idėjomis: jie visada elgiasi taip, kaip jaučia, nepaisydami to, kad savo veiksmais išsiskiria iš minios. Vandeniui tinka nelabai paprasti kambariniai augalai, o gėlių puokštė neturi būti šabloniška. Šiam oro stichijos ženklui geriausia šalia tokių pačių individualybių kaip ir jis pats – galenio, burnočio arba dryžuotsios tradeskantės.

Vandenis simbolizuoja originalias idėjas, tad šio ženklo augalai yra kūrybos talismanas. Bet kuris Vandenio ženklo augalas skatina žmogų ieškoti naujų, netradicinių sprendimų bet kurioje gyvenimo sferoje. Kas jūs bebūtumėt ir kuo beužsiimtumėt, šio ženklo augalai padės jums naujai pažvelgti į senus dalykus.


Žuvys


Vandens augalai, mirtos, paprastasis tryškenis, tramažolė, lizdinė kalnarūtė, orchidėjos, vėduoklinė palmyra, viksvuolė, elninis plačragis, cimbžieda, ripsalis, fikusas.


Šio ženklo atstovams labai patinka gėlės. Ypač jie vertina aromatą, ir tik po to atkreipia dėmesį į gėlės išvaizdą bei naudingas savybes. Melancholiškosioms Žuvims tinka augalai, atkuriantys vidinę pusiausvyrą – hiacintai, alokazijos ir orchidėjos. Neblogas pasirinkimas bus azalija – šis augalais ne mažiau jautrus, nei pačios Žuvys.


Ženklo pavadinimas sukelia mintis apie povandeninį pasaulį. Ir iš tiesų, Žuvys yra vandens stichija, kurią valdo jūrų valdovas Neptūnas. Būtent todėl Žuvų ženklui priskirti vandens ir terariumų augalai, taip pat sausumoje augantys augalai, primenantys drėgnose vietose augančias viksvas. Harmoniją ženklui suteikia Venera, kuri kai kuriems Žuvų ženklo augalams suteikė malonų kvapą ar gražius žiedus.


Žuvys yra dvyliktas Zodiako ženklas – protingiausias, dvasingiausias ir išmintingiausias. Šio ženklo atstovai labiausiai domisi tokiais dalykais, kaip Dievo nulemtas likimas.


Kilnumas būdingas ir Žuvų ženklo augalams – jie padeda ugdyti dvasingumą, pamiršti kasdienybės šurmulį bei laikinus dalykus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis