Sužinokite, kokia yra jūsų Zodiako ženklo gėlė

Nemaža dalis iš mūsų žino, koks yra kiekvieno Zodiako ženklo akmuo. Tačiau ne kiekvienas turi galimybę sau padovanoti krištolą, smaragdą ar deimantą. Tad ar norite sužinoti, kokia yra jūsų bei jūsų mylimųjų Zodiako ženklo gėlė?

Avinas - gvazdikai. Avinams, kai gamtoje vyrauja žiemos sąstingis, namuose aštrus gvazdikų kvapas yra itin laukiamas. Nors šių gėlių žiedai yra gan kuklūs, patyręs floristas, pasitelkęs žolinius augalus ar kitus žalėsius, gali sukurti išties įspūdingą jų puokštę. Gvazdikai simbolizuoja asmenybės grožį, gebėjimą siekti tikslų, ryžtingumą.


Shutterstock


Jautis – irisai. Jaučiams priklauso ne tik be galo gražus Zodiako akmuo – ametistas, bet ir į ji kiek panaši gėlė – irisas. Irisai labai dailiai puokštėje gali atrodyti su ankstyvo pavasario geltonais žiedais (narcizais ar tulpėmis). Irisai simbolizuoja asmenybės stiprybę, valią, griežtumą, tvirtumą.


Shutterstock


Dvyniai – narcizai. Dvyniams sunku gyvenimą įsivaizduoti be ryškių ir pavasarį skelbiančių narcizų žiedų. Juos galima dovanoti puokštėmis arba pasodintus vazonėliuose. Narcizai simbolizuoja asmenybės spalvingumą, išskirtinumą, originalumą.


Shutterstock


Vėžys – ramunės. Vėžiams gražu yra dovanoti ramunių puokštes. Norint, kad tokia puokštė išsilaikytų kuo ilgiau, reikia kasdien šiek tiek patrumpinti jų kotus. Ramunės simbolizuoja asmenybės švelnumą, meilumą, ramumą.


Shutterstock


Liūtas – pakalnutės. Liūtai dievina pakalnutes. Šios kvapnios gėlės žaviai atrodo tiek mažose puokštelėse, tiek pasodintos į vazonėlius. Pakalnutės simbolizuoja asmenybės įvairiapusiškumą, ryžtą, gebėjimą siekti tikslų.


Shutterstock


Mergelė – rožės. Rožė – klasikinė gėlė, kuri yra dažnai dovanojama įvairių švenčių proga. Norėdami šį Zodiako ženklą nustebinti, galite floristo paprašyti iš jų sukurti plaukų lankelį, vainiką, girliandą ar kažką kitą originalaus. simbolizuoja asmenybės švelnumą, draugiškumą, gebėjimą atjausti.


Shutterstock


Svarstyklės – pentiniai. Pentiniai – gražiais mėlynais, violetiniais, rausvais bei baltais žiedais pasipuošę augalai. Jie itin dramatiškai atrodo aukštose puokštėse. Pentiniai simbolizuoja asmenybės polinkį į meną, svajingumą, preciziškumą.


Shutterstock


Skorpionas – kardeliai. Kardeliai gali būti stambiažiedžiai ir smulkiažiedžiai. Jie yra puiki gėlė, nes galima rinktis iš gausios spalvų paletės. Kardelis simbolizuoja asmenybės stiprybę, valią, griežtumą, tvirtumą.


Shutterstock


Šaulys – astrai. Astrai yra ypatingi, nes jie yra pereinamieji augalai (iš vasaros į rudenį). Galima rinktis iš mėlynų, violetinių, baltų bei rausvų jų žiedų. Astrai simbolizuoja asmenybės svajingumą, valingumą, dvasinį grožį.


Shutterstock


Ožiaragis – marigoldai. Ryškiai geltoni bei oranžiniai marigoldai žaviai papildo Ožiaragių namų dekorą. Dėl nedidelės šių gėlių kainos, galima sukurti gausias ir iš tiesų įspūdingas kompozicijas. Marigoldai simbolizuoja asmenybės žavesį, išskirtinumą, orginalumą.


Shutterstock


Vandenis – chrizantemos. Chrizantemos – ypatingai gražios gėlės. Tai itin sena gėlių rūšis, kuri ir šiandien puikiai atrodo gėlių kompozicijose, vazonėliuose bei darželiuose.


Shutterstock


Žuvys – puansetijos. Puansetija - labai gražus ir ne tik šventinis augalas. Žuvims galima parinkti ne tradicinį raudoną augalą, o išskirtinės spalvos, pavyzdžiui, oranžinį arba geltoną. Puasentijos simbolizuoja asmenybės kūrybiškumą, meilę gyvenimui, menui.


Shutterstock


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis