PRIEŠ ir PO: sena vonia virto egzotišku vonios kambariu, grąžinančiu harmoniją

Vonios kambarys - namų erdvė, kurioje atgaunamos jėgos, vidinė ramybė. Svarbu, jog ši namų erdvė būtų estetiška, tvarkinga, joje būtų gera atsipūsti po dienos darbų.

Nors daugelis įsirenginėdami vonios kambarį vis dar pageidauja šviesių spalvų, Norvegijoje su šeima gyvenanti Gintarė, įsikurdami nuosavame name, rinkosi tamsias vonios kambario spalvas ir transformavo seną vonios kambarį į rafinuoto stiliaus, juodo atspalvio vonią.


Interjero pokyčius Gintarės šeima pradėjo tuomet, kuomet įsigijo senos statybos namą. Name remontai nebuvo atlikti maždaug penkiolika metų, todėl visos namų erdvės reikalavo transformacijų. Iš pradžių Gintarė su šeima manė, jog vonios atnaujinimui pakaks kelių naujų baldų, tačiau persigalvojo ir nusprendė kardinaliai transformuoti šią namų vietą.


Atnaujinti seną vonią reikalauja ne tik nemažai laiko, bet ir finansų. Vis dėlto svajonė turėti širdžiai mielą kampelį buvo didžiulė, todėl klaipėdiečių šeima ryžosi vonios kambario pokyčiams.


Štai, kaip vonios kambarys atrodė prieš transformacijas:Gintarės teigimu, vienas pagrindinių vonios kambario akcentų po pokyčių - nestandartinė, egzotiško stiliaus dušo kabina, kuriai buvo parinktos medžiagos iš akmens bei smulkių akmenėlių. Tamsaus atspalvio vonios kambario plyteles pagyvino balta vonia ir interjero akcentai: baltos kopėčios, šviesus kilimėlis ir jaukumo atmosferai suteikiantys augalai bei statulėlės.


Štai, kaip vonios kambarys atrodo po transformacijų:Anot Gintarės, sudėtingiausia buvo išgryninti idėją, kaip turi atrodyti svajonių vonios kambarys. Toliau sekantys procesai, tokie kaip medžiagų rinkimas, derinimas tarpusavyje taip pat pareikalauja daug pastangų, tačiau galutinis rezultatas atperka viską.


Kaip vertinate Gintarės vonios kambario transformacijas?


Daugiau interjero idėjų rasti galite pasekę Gintarės Instagram paskyrą gintare.marija

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis