Dovana už 1 Eur – įmanoma? Įmanoma!

Šventinis maratonas kiekvieną mūsų nuteikia labai džiugiai. Dovanų paieškos sau ir artimiesiems – taip pat daug džiaugsmo ir malonumo teikianti veikla. Žinoma, išrinkti tinkamą dovaną artimiesiems, kiekvienais metais tampa vis sunkiau. Rodos, visos pramogos jau išbandytos, o būtiniausi daiktai padovanoti dar pernai.

Dėl to, šiais metais mylimiausiems, ar sau, nes nereikėtų užmiršti ir dovanų sau, padovanokite naują būstą. Visiškai įrengtą trijų kambarių butą Vilniuje, esantį naujame „Namų pynių“ kvartale.


Vos pravėrus namo duris, laukia žaliuojanti erdvė, o per 10 minučių galima pasiekti vaikų darželį ar gimnaziją, netoliese šurmuliuoja ir Kalvarijų turgus. Pačiame bute, naująjį savininką pasitiks visiškai įrengta, patogiam bei kokybiškam laiko praleidimui pritaikyta gyvenamoji erdvė – su virtuvės technika, valgomojo bei svetainės baldais, plačiaekraniu televizoriumi. Taip pat – miegamasis, vaikų ir vonios kambariai. Bute trūksta tik vieno akcento – širdžiai mielų detalių, kurios padės laimėtojui įsitikinti, jog tai – naujieji jo namaiButas už 1 Eur
Butas už 1 Eur
Organizatorių archyvasTai – butas už 1 Eur, nes būtent tiek kainuoja TELELOTO bilietas, kuris vienam laimingajam ir atneš naujo būsto laimėjimą. Šis butas – pagrindinis TELELOTO Kalėdų prizas. Kiekvieną sekmadienį iki pat gruodžio 29 dienos, TELELOTO laidos metu bus ištraukiama po vieną pretendentą laimėti butą. Sausio 5 dieną visas atrinktas penketukas susirinks į TELELOTO studiją, kur ir paaiškės, kas taps naujo būsto laimėtoju.


Pasivaikščiokite būsimuose namuose užsukę į www.butas1eur.lt.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis