Specialiai iš Milano: pasisemkite įkvėpimo iš didžiausios baldų parodos

Jau 57 kartą balandžio 17-22 dienomis Milane vyksta parodaSalone del Mobile“ (arba tiesiog „iSalone“). Jos ekspozicija užima 205 tūkst. kv.m. Pernai parodą aplankė virš 300 000, o dalyvių skaičius perkopė 1000. Panašių skaičių tikimasi ir šiemet.

Šių metų parodos išskirtinumai:

* Kas antrais metais Milano parodoje vyksta „Eurocucina“. Tai didžiulė virtuvės baldų ir įrangos paroda, kurios šūkis šiemet – „efektyvumas ir pojūčių sužadinimas“.

* Jaunųjų dizainerių kūrybos paroda „Salone Satellite“. Šiemet joje bus apie 650 dalyvių. Pagrindinis dėmesys kreipiamas į besivystantį Lotynų Amerikos ir Afrikos šalių dizainą. Vienas iš svarbių aspektų – tradicijų ir technologijų sinergija.

* Neapsiribokite ekspozcija, kuri vyksta Rho Pero parodų centre. Dizainas yra užvaldęs visą Milaną! Milano dizaino savaitės renginiai pasklidę visame mieste, o organizatoriai pataria nepraleisti architekto Carlo Ratti ekspozicijos prie Duomo katedros. Po didžiuliu stikliniu stogu lankytojai vienu metu galės patirti visus 4 metų laikus – tai paskatins dar kartą į klimato kaitą pažvelgti giliau.

Įdomumo dėlei: bilietas 3 dienoms į pagrindinę „iSalone“ parodą atsieis 67 eurus perkant kasoje, o įsigyjant internetu – 47 eurus.

Daugiau naujienų iš Milano jau greitai portale ManoNamai.lt ir mūsų instagramo paskyroje @manonamai.lt

Pasinerkime į dizaino fiestą drauge!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis