Tas pats kambarys – du dekoro variantai: rožinė ar mėlyna

Du tos pačios svetainės spalvinio dekoro variantai leis įsitikinti, kaip atspalviai keičia erdvės įvaizdį, o patarimai padės pasirinkti tinkamai. 

I variantas – rožiniai akcentai


Rožinis atspalvis – itin ekspresyvus, suteikiantis romantiko, saldumo ir mergaitiškumo, ne veltui jis dažnai pasirenkamas dekoruoti vaikų, ypač mergaičių, kambariams. Tačiau parinkus tinkamus spalvinius derinius rožiniai akcentai gali svetainei suteikti jaukumo ir elegancijos ir puošnumo. Vienas sėkmingiausių derinių – su švelniu pilku atspalviu. Nors vizualiai atrodo, kad interjere dominuoja rožinė, iš tiesų šioje svetainėje ji įterpta tik nedideliuose fragmentuose – tapetų gėlės pilkame fone, krėslas ant pilkšvo kilimo ir kelios pagalvėlės.


Veidrodis virš komodos ne tik padeda vizualiai padidinti patalpą, bet ir sukuria įdomesnės erdvės geometrijos įspūdį, o balti raštuoti rėmai pabrėžia interjero eleganciją ir moteriškumą.  


Vida Press


Pilko atspalvio tapetai su švelnių rožinių gelių žiedų motyvais šiek tiek prigesina rožinės spalvos ekspresyvumą ir suteikia interjerui subtilaus santūrumo.


Vida Press


Langams dekoruoti parinktas švelnaus, prigesinto rožinio kolorito roletų audinys pabrėžia pagrindinį šios spalvos vaidmenį svetainės interjere. O pilkas kilimas padeda išryškinti negausius, bet vizualiai aktyvius rožinius elementus.


Patarimas! Keisdami namų interjerą, atkreipkite dėmesį ir pačias mažiausias smulkmenas. Tas pats baldas gali atrodyti visiškai kitaip, jei pakeisite tik rankenėles.  


II variantas – mėlynas atspalvis


Mėlynas atspalvis interjerui suteikia santūrumo, pripildo erdvę erdvės ir oro, vizualiai ją padidina. Saulėtoje pusėje įrengtoje svetainėje jis padės sukurti malonų vėsos pojūtį. Rinkitės sodrų, ryškų toną, nebijokite tamsesnių atspalvių – taip interjeras atrodys modernus ir solidus. Švelni pastelinė melsva gama įvaizdį visiškai pakeistų – suteiktų provansiškam interjerui būdingos romantikos ir net sentimentalumo. Dekoruodami interjerą ryškiais atspalviais išlaikykite spalvines proporcijas – mėlyną atspalvį derinkite su baltu, o įterpę raštuotų elementų interjerui suteiksite dinamikos.


Komodos paviršių dekoruokite jaukiomis detalėmis vadovaudamiesi esminiais komponavimo principais – derinkite skirtingo aukščio daiktus, nestatykite jų į eilę „pagal ūgį“, proporcingai paskirstykite spalvinius akcentus.


Vida Press


Mėlyno kolorito akvarele lietas paveikslas vizualiai suskaido didelę plokštumą į mažesnius segmentus ir erdvė atrodo jaukesnė. Iš nuotraukos matome, kad bendrą kompoziciją papildo subtiliai parinktos stilingos mėlynos rankenėlės, išryškėjančios baltuose komodos fasaduose.


Vida Press


Mėlyna spalva kelia asociacijų su vandeniu ir jūra, todėl šios temos dekoracijos labai tinka dekoratyviai jaukių aksesuarų kompozicijai ant komodos. O geometrinis šviestuvo raštas puikiai dera prie kilimo ornamentikos – toks subtilus derinys suteikia interjerui vientisumo ir išbaigtumo įspūdį.  


Patarimas! Svarbu – nepadauginti. Kadangi ryškus mėlynas sienų atspalvis itin ekspresyvus, interjere subtiliai pritaikyti tik keli tokio pat atspalvio dekoro elementai – vazelė, kelios pagalvėlės, paveikslas, šviestuvas.  


O kuris variantas – rožinis ar mėlynas labiau patiko Jums? Pasidalinkite komentaruose!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis