Naujiems vėjams atviras lauko kambarys

Pagaliau galime nesijausti įkalinti tarp keturių sienų. Nei mes, nei mūsų idėjos, nei erdvė joms įgyvendinti. Net jei poilsiui lauke galime skirti tik balkoną, dekoruokime jį apgalvotai, stilingai ir su polėkiu – taip pat, kaip kūrėme savo namų interjerą. Nes tai dar vienas – lauko – kambarys

X Nišos privalumai. Balkono nišoje tradiciškai įsivaizduojame patogiai čia telpančią lentynų konstrukciją. Bet nepasidavus stereotipui ir įrengus nišoje smagią vietą pasisėdėti, nei vėjas, nei lengvas lietutis nesugadins malonumo mėgautis rytine ar vakarine kava, o ir būdų pasislėpti nuo kaitrios vidurdienio saulės neteks ieškoti bei į juos investuoti.


X Jaukaus kambario atributai. Ryškiaspalvė siena suteikia linksmumo, nes ne visos vasaros dienos tokios saulėtos, kaip norėtųsi... Galimybių dekoruoti sieną yra daug, tik iš anksto reikėtų įvertinti, ilgalaikis tai bus sprendimas ar ne: save juk pažįstame, gal po metų kitų norėsis keistis, tad verčiau rinktis paprastesnį.


X Praktiška ir svarbu. Lentyna būtiniems po ranka daiktams pasidėti ir talpykla po suoliuku darganos nemėgstančiai tekstilei laikyti yra tai, be ko lauko kambarys netektų pusės žavesio – kam patiktų visus aksesuarus kaskart neštis iš namų.


X Grožėtis smagu, dirbti – ne. Lauko kambarį sunku įsivaizduoti be augalų, bet vėl sodinti loveliuose pelargonijas ar petunijas jau ranka nekyla? Tada galima neauginti nieko. Pievoje priskintų gėlių puokščių ir „atostogų“ į balkoną iškeliavusių kambarinių gėlių pakanka sukurti artumo su gamta įspūdžiui.


„Farrow and Ball“ (salonas „Namai ir Objektai“)


Mažoje erdvėje proporcijos yra be galo svarbu: tik tinkamo dydžio baldai neužgriozdina balkono. O ir vizualiai metalo ar plastiko ažūras atrodo toks lengvas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis