„Vilmers“ – kartu su geriausiais Europos baldų gamintojais

Neretai atnaujindami būstą ar įsikurdami naujuose namuose, įkvėpimo bei pagalbos ieškome už Lietuvos ribų, galbūt net nenutuokdami, jog pasaulinio pripažinimo sulaukę ir išskirtine kokybe garsėjantys gamintojai – visiškai čia pat!

Prieš daugiau nei dvidešimt metų savo veiklą pradėję Šiauliuose, minkštųjų baldų gamintojas „Vilmers“ šiandien – neretai Skandinavijos bei Vakarų Europos interjero profesionalų linksniuojamas prekinis ženklas. Bendradarbiavimo su šių rinkų prekybos partneriais ir klientais „pasekmė“ – išskirtiniai sau keliami kokybės bei dizaino kriterijai ir ypatingas dėmesys net menkiausioms detalėms. Suburtas kompetentingas kolektyvas ir profesionali dizainerių komanda dirba tam, jog net išrankiausi pirkėjai nesunkiai rastų savo namams tinkantį baldą, o šis neabejotinai būtų ne tik skoningas, bet ir atitiktų naujausias Europoje vyraujančias dizaino tendencijas ir komforto poreikius.


Gamintojo archyvas


Gamintojo archyvas


Gamintojo archyvas


Inovacijų pionieriai 


2018 metais „Vilmers“ pirmieji pasaulyje įsigijo debesyje (ang. cloud) dirbančią audinių sukirpimo mašiną „Lectra“ (Industry 4.0), kuri greitai ir tiksliai apskaičiuoja, kaip turimą medžiagą išnaudoti efektyviausiai, tad kartu mažinamas ir aplinkos užterštumas. Mašina tiksliai žino, kiek ir kokių medžiagų jai reikės, o šie duomenys tampa lengvai prieinami ir visoms buhalterinėms sistemoms. Tai reiškia tikslią medžiagų apskaitą beveik esamuoju laiku! Ateityje „Vilmers“ ketina pereiti ir prie individualių užsakymų, kurie galėtų būti tiksliai derinami su finansiniais kliento poreikiais.


Išskirtinis dėmesys detalėms ir klientų poreikiams


Vilmers“ gaminami moduliniai baldai išsiskiria ne tik aukšta kokybe, nepriekaištingu dizainu, bet ir universalumu. Įmonė kasmet sėkmingai pristato vis daugiau naujų baldų kolekcijų, eksportuojamų į Skandinaviją bei Vakarų Europą, o vien pernai buvo sukurti net 27 visiškai nauji baldai, iš kurių išvystytos 27 baldų kolekcijos. 


Būtent todėl kiekvienas „Vilmers“ klientas gali išsirinkti sau baldą pagal individualų stilių ir poreikius – nuo sėdimosios pagalvėlės dydžio bei minkštumo iki porankių ar kojelių formos. Tas pats baldas gali būti komplektuojamas iš mažiausių detalių ir pritaikytas nedidelėms erdvėms arba komponuojamas kaip erdvus kampas didelėje svetainėje su plačiomis sėdimosiomis bei nugarinėmis pagalvėlėmis. 


Ieškantys unikalių spalvinių sprendimų taip pat nenusivils – „Vilmers“ audinių kolekcija susideda iš 220 skirtingų, į kategorijas suskirstytų audinių, siekiant atitikti kliento poreikio ir kainos santykį. Be to, galite rinktis įvairių atspalvių natūralią odą, įvairių atspalvių kontrastines siūles ir dekoratyvines pagalvėles.


Gamintojo archyvas


Gamintojo archyvas


Gamintojo archyvas


Gamintojo archyvasGamintojo archyvas


Gamintojo archyvas


„Vilmers“ baldai – didžiausiose Europos ir pasaulio parodose


Įmonė kasmet dalyvauja tarptautinėse bei Lietuvos baldų parodose, kur savo gaminius pristato šalia garsiausių Europos baldų gamintojų. „Vilmers“ vardą rasite tokiose didžiausiose Europos ir pasaulio baldų parodose kaip „Imm Cologne“ (Vokietija), „High Point Market“ (Jungtinės Amerikos Valstijos), „Stockholm Furniture Fair“ (Švedija), „Mobelmessen“ (Danija), taip pat Lietuvoje vykstačioje Litexpo baldų parodoje „BALDAI INTERJERAS DIZAINAS 2019". Šiais metais Spalio 3-5 dienomis kviečiame ten susitikti, pabendrauti ir apžiūrėti naujausius sofų modelius bei audinių kolekcijas!


Gamintojo archyvas


Daugiau informacijos: http://vilmers.com/Užsakymo nr.: PT_58212

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis