10 idėjų, kaip suteikti naują veidą mažam kambariui

Pateikiame keletą mums gerai žinomų ir išmėgintų būdų, kaip mažą kambarį paversti erdvesne vieta.

*Apsukite knygas taip, kad jų nugarėlės butų nugręžtos nuo jūsų, vizualiai sukurkite tvarkingą knygų lentyną. Būtent tai paverčia erdvę labiau tinkančią ramiam miegui.

*Didelių išmatavimų plakatai su gamtos ar miesto panoramos vaizdais sukuria langų įspūdį ir maža patalpa vizualiai atrodo erdvesnė.

Shutterstock

*Pabandykite pakabinti hamaką tiesiog kambaryje, pamatysite, kaip tai džiugins jūsų draugus ir bus tikra svečių traukos vieta. Hamakas miegamajame gali tapti praktišku sprendimu jūsų poilsiui. Be to, tai tai taps traukos centru draugams ar tiesiog zona ramiam skaitymui.

Fotolia

*Būkite akylūs ir pastebėkite tai, kas labiausiai krenta į akis jūsų kambaryje. Ne viską galimą laikyti mažoje patalpoje. Pavyzdžiui, savo virtuvėje galite įsirengti atviras lentynėles, tačiau drabužius geriau slėpti po uždangomis.

*Galvokite apie kiekvieną paviršių, kaip apie galimybę įrengti savo namuose poilsio ar kitos paskirties erdvę. Palangės gali tapti mini baru, o iš pirmo žvilgsnio mažas, ištraukiamas staliukas, praversti vakarėlio metu.

*Kaupiant meno kolekciją, pradėkite tą daryti po truputį ir tebūnie ji išlieka asmeniška. Geriausia, kai meno kolekcija išdėstoma chronologine tvarka – nuo senesnių iki naujesnių kūrinių.

*Nesileiskite, kad maža erdvė reguliuotų jūsų gyvenimą. Dėl to stenkitės atsikratyti daiktų, kurie nereikalingi ar kelia nemalonius prisiminimus.

Shutterstock

*Visada paklokite lovą (net jei ji dviaukštė). Net menkiausia netvarka mažoje patalpoje atrodo daug didesnė nei iš tiesų yra.

*Štai patarimas, skirtas bet kokio dydžio namams: augalai ir gėlės pagyvina bet kokią erdvę. Apskaičiuokite, kokio dydžio augalai geriausiai tinka jūsų namų aplinkoje.

Shutterstock

*Reikia pažymėti, jog daugelis savo virtuvėje mėgsta auginti įvairius augalus nedideliuose vazonėliuose, kurie pagyvina erdvę.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis