Tinkamiausios spalvos interjere pagal Zodiako ženklą

Jei norisi atsinaujinti, bet dvejojate, kurias spalvas pasirinkti, pasikliaukite žvaigždėmis ir pasiskaitykite, kurios spalvos tinkamiausios kiekvienam Zodiako ženklui.

Avinas


Šis ugningas, aistringas Zodiako ženklas dažnai siejamas su raudona spalva. Šiemet dairykitės brangakmenių atspalvių tonų – pvz., skaisčiai raudonas ar rubino atspalvis. Ryškiai raudonos virtuvės spintelės neerzins, jeigu jas atsvers likę juodi ir balti paviršiai.


Jautis


Šis praktiškas ženklas kupinas žemės energijos, kuri neatsiejama nuo žalių atspalvių. Ryžkitės sodriam smaragdo atspalviui – tokie gali būti ir minkšti sofų užtiesalai, ir netgi sofa nedideliame studijos tipo bute.


Shutterstock


Dvyniai


Dažnai su geltona ir žalia spalva siejamiems visur prisitaikantiems, socialiems Dvyniams patartina ryžtis šių spalvų deriniams ir rinktis žaliosios citrinos atspalvį su gelsvu, kaip jos vidus ir kaip taurusis chrizolitas. Ryškių atspalvių akcentai gali būti sofa ir nedidelis staliukas, o visas kambaryje esančias spalvas dailiai susieja geometrinių raštų kilimas.


Vėžys


Šiam giliam, sentimentaliam, turinčiam puikią intuiciją Zodiako ženklui tiks netikėti tonai. Pavyzdžiui, ametisto atspalvio violetinės sienos valgomajame.


Liūtas


Švytinčiam, gyvybingam Zodiako ženklui patartina pasidžiaugti aukso atspalviais interjere. Liūto namai be aukso tonų – neišbaigti. Jei šiuo metu nepavyks investuoti į aukso spalvos virtuvės spinteles, pradėkite nuo stalo įrankių ar dekoratyvių akcentų.


Mergelė


Sodri mėlyna su žalsvu atspalviu puikiai atspinti žemišką Mergelės energiją ir ramią prigimtį. Mėlyna su žalsvu atspalviu siena svetainėje bus ryškus akcentas, kuris neapsunkins erdvės.


NAmai
NAmai
Shutterstock


Svarstyklės


Gaivios energijos kupinam Zodiako ženklui interjere suteiks džiaugsmo nefrito atspalvio žalia. Taip galite nudažyti vieną kambario sieną. Sodrią spalvą atsvers balti ir pilkti baldai.


Skorpionas


Aistringiems, nepastovios nuotaikos skorpionams tiks rubino atspalviai namuose – jie įkūnys stiprus jų jausmus. Sienų dažams paieškokite avietinio atspalvio – šis švelnesnis ryškios spalvos variantas nerėš akių.


Šaulys


Geltona pliušinė pagalvėlė ant ametisto atspalvio pliušo sofos atspindės Šaulio gyvybingumą, optimizmą ir laisvės pomėgį. Abu brangakmenių atspalviai švelnūs, tad puikiai dera kartu.


Ožiaragis


Mėlynojo safyro spalvos sienos miegamajame atitinka stabilią, patikimą Ožiaragio prigimtį. Šio Zodiako ženklo atstovai nemėgsta rizikuoti, tas atsipalaiduokite ir pasinerkite į levai pritaikomą gilią mėlyną spalvą.


Vandenis


Šiemet šiam vandens ženklui patartina semtis įkvėpimo iš jūros, taigi pasitelkite sodrų akvamarino atspalvį. Gili melsva su žalsvu atspalviu dera prie intelektualios ir altruistinės Vandenių prigimties. Žinoma, galite pasitelkti ir įprastą mėlyną spalvą.


Shutterstock


Žuvys


Jūros gelmės žaluma tinka prie gilių emocinių vandenų, kuriuose dažnai nardo šis Zodiako ženklas. Įžvalgios, jautrios Žuvys nusipelno gyventi šiuos bruožus atspindinčioje aplinkoje.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis