Modulinių baldų privalumai

Pavasaris ir vasara – tai laikas, priverčiantis kritišku žvilgsniu peržiūrėti savo namus, juos kruopščiai susitvarkyti, atnaujinti baldus. Daugelis šeimų atnaujina apdailą, keičia tekstilę ir perstato baldus. Tie, kas savo namų apstatymui naudoja modulinius baldus, gali mėgautis galimybe kiekvieną sezoną gyvenamosioms patalpoms suteikiant naują vaizdą.

Vieni baldai – keletas įvaizdžių


Moduliniai baldai – tai didžiulės galimybės kuriant įvairius vidaus apdailos sprendimus priklausomai nuo namų dydžio, stiliaus ir poreikių. Renkantis skirtingą apdailą ir kombinacijas, pasiektas galutinis rezultatas yra arba nesenstanti klasika, arba modernus ir skandinaviškas stilius.


Gamintojo archyvas


Kadangi „Villinki“ vitrininės spintos ir „Skano Classic“ linijų knygų spintos ir lentynos, surenkamos iš įvairių jau pagamintų modulių, galima iš jų sukurti interjerui tinkančius komplektus, o vėliau, priklausomai nuo poreikio, paprasčiau juos perkelti į kitą vietą.


Gamintojo archyvas


Tinka skirtingoms patalpoms


Galimybė pasirinkti apdailą ir kombinacijas leidžia kurti įvairius stilius, tie patys moduliai tinka svetainėms, valgomiesiems ir miegamiesiems kambariams. Svetainėje galima sukurti staliuką televizoriui, o pasitelkus didesnį sieninį sprendimą, galima sukurti didingą skaitymo ir laisvalaikio zoną. Taigi, galimybė rinktis medines ar stiklines duris reiškia, kad galima rinktis: paslėpti ar parodyti. Lentynų elementai siūlomi 16 skirtingų atspalvių, dauguma modulių, specialaus užsakymo atveju, yra galimi ir sutrumpinti.


Tiek namuose įrengtame biure, tiek darbo patalpose tinkami naudoti rašomieji ir kompiuterių stalai, kuriuos papildo dailios kėdės, derančios su tinkamomis spintomis – visa tai suteikia kabinetui elegantiškumo.


Gamintojo archyvas


Su ratukais ir nesudėtingai perkeliama „Rolly“ lentyna gali būti naudojama skaitymo kampe, kaip lempos ar gėlės staliukas arba kaip spintelė prie lovos.


„Skano Classic“ baldų linijoje yra penki įvairaus dydžio ir formos valgomieji stalai – nuo mažo pagalbinio staliuko iki didelio apvalaus sulankstomo stalo. Visi stalai gali būti prailginami. Be valgomojo kambario stalų šioje kolekcijoje esama ir kėdžių.


Tradicinės medžiagos


„Skano Classic“ baldai gaminami Estijoje. Naudojant modernias technologijas baldai yra gaminami iš kokybiško beržo medienos, medienos plokščių ar faneros, o tai kiekvienam baldui suteikia unikalią struktūrą ir spalvą.


Gamintojo archyvas


Plačios galimybės


„Skano Classic“ baldų linija yra daugiau nei vien lentynų sistema ar biblioteka. Be lentynų čia galima rasti ir įvairių spintų, rašomųjų stalų, kėdžių, sukamųjų lentynų ir pan.


Lentynų moduliai – idealus variantas naudoti juos kaip valgomojo vitrinas, kad ten sudėtumėte savo servizą, stiklines ar kitus valgomojo kambario aksesuarus.


Gamintojo archyvas


Kuriant baldų liniją atsižvelgta į klientų pageidavimus, todėl baldai turi daug įvairių naudojimo galimybių ir ypatybių.

Vidinio ir išorinio kampo elementai padeda sujungti lentynas skirtingose sienose, kad patalpas būtų galima išnaudoti kuo efektyviau ir, kad būtų galima sukurti baigtinius sprendimus.


Sukurtas ir lentynų modulis, kuris leidžia sujungti sekcijas virš durų, langų ar kitų angų. Virš durų tvirtinamos lentynos suteikia galimybę visą sieną padengti „Skano Classic“ lentynomis.


Ilgalaikės vertybės


„Villinki“ linija – išskirtiniai beržo baldai, kuriuos apibūdina šiaurietiškas grožis, ilgaamžiškumas ir įvairaus naudojimo galimybės. Gaminant „Villinki“ laikomasi aplinkai nekenksmingų medžiagų naudojimo nuostatų – pasirenkami vandens pagrindo dažai ir beicai. „Villinki“ gaminant derinamos tiek ilgalaikės amatininkų žinios, tiek šiuolaikiškos aukščiausios klasės technologijos – visa tai padeda pasiekti idealų rezultatą.


Vitrinas su stumdomomis durimis ir spintos modulius su medinėmis durimis galima naudoti pagal pageidavimą ir poreikius – kaip knygų lentynas, įvairių kolekcijų, dekoratyvinių objektų ar stalo indų laikymo vietas. Statant modulius vieną ant kito ar vieną šalia kito, labai nesudėtingai galima sukurti kombinacijas, tinkančias svetainėms, valgomiesiems, vaikų kambariams ar biurui.


Gamintojo archyvas


Daugiau informacijos: www.skano.lt


Maloniai kviečiame apsilankyti atnaujintame SKANO baldai salone Vilniuje, Lukšio g. 32, Domus galerijoje.

Užsakymo nr.: PT_56125

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis