Sukurkite namuose pavasarišką nuotaiką: 6 įkvepiantys instagramo profiliai

Tęsdami naują straipsnių seriją, kiekvieną mėnesį dalysimės instagrame atrastais įdomiausiais namams skirtais profiliais. Ši platforma jau seniai įtraukusi įvairaus amžiaus ir profesijų auditoriją, tad pats metas iš jos pasisemti idėjų ir interjero dizaino srityje.

1. Prieš kurį laiką rašėme apie jaukią vilniečių šeimos sodybą: https://www.manonamai.lt/lt/sodybos/g-54903-pries-ir-po-130-kvm-sodyba-pasistaciusi-seima-savo-namuose-ir-juokas-garsesnis. Jei patiko ir norite pamatyti, kaip sodyba keičiasi ir gražėja, apsilankykite namų šeimininkės Monikos instagramo paskyroje. Iš jos nuolat atnaujinamo profilio galite pasisemti paprastų, bet žavingų namų dekoravimo idėjų:2. JAV dizaino studijos „Joyce Downing Pickens“ paskyroje rasite begalę idėjų, kaip iš neutralių spalvų, turtingų tekstūrų ir gamtos dovanų sukurti toli gražu nenuobodų interjerą.
3. Ši paskyra yra tai, ko reikia nuo pilkumos pavargusioms akims. Juk kas geriau siejasi su bundančiu pavasariu nei ryškūs augalų žiedai ir floristiniai motyvai? Tegu jūsų namai sužydi!  
4. Ramūs pasteliniai tonai ir begalė šviesos – viskas, ko reikia pavasarinei nuotaikai namuose sukurti. O idėjų, kaip taikant šį principą pasiekti patį geriausią rezultatą, ieškokite čia:5. Tam, kad ryžtumėtės didesniems pokyčiams savo namuose (o pavasaris tam – puikus metas), kartais tereikia konkretaus ir įkvepiančio kitų žmonių pavyzdžio. Būtent tai ir rasite šioje paskyroje, kurioje dalijamasi trijų asmenų šeimos namų atnaujinimo procesu, naudingais patarimais ir DIY idėjomis.  6. Na, o MANO NAMAI instagramo profilyje https://www.instagram.com/manonamai.lt/ galite ne tik pasisemti įkvepiančių idėjų kiekvienam metų laikui, pasigrožėti įspūdingiausiais interjero sprendimais, bet ir užmesti akį į žurnalo kūrimo procesą.  O kokie Jūsų mėgstamiausi instagramo profiliai, kurie dalijasi interjero idėjomis ir dizaino inspiracijomis? Pasidalinkite komentaruose žemiau!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis