Kovo mėnesio dizaino horoskopas: pavasario nuojautos namų erdvėje

Štai pagaliau ir sulaukėme taip išsiilgto gamtos pabudimo iš žiemos miego. Kovo mėnesį saulės, mėnulio bei planetų išsidėstymas Zodiako ženklams žada pavasario atėjimą į namų aplinką.

Avinas. Praėjęs mėnuo Avinus turėjo gerokai nuvarginti, tad kovą jiems patariama sau leisti pailsėti ir atsipalaiduoti. Ieškant interjero įkvėpimo, šį mėnesį verta atkreipti dėmesį į Tolimųjų Rytų filosofijas bei svajonių atostogų kampelius.


Shutterstock


Nors šiam Zodiako ženklui dar neatėjo metas užsiimti pavasariniu tvarkymusi, tačiau verta užsiimti nereikalingų daiktų atsikratymu. Save derėtų apsupti tik tais daiktais, kurie teikia džiaugsmą.


Shutterstock


Jautis. Kovas Jaučiams bus sielos saugumo paieškų metas. Tad verta užpildyti virtuvines spinteles savo mėgstamiausiais gardumynais, pasirūpinti patogiu ir jaukiu chalatų, apžiūrėti visas namų duris, jeigu reikia – sutepti jų vyrius. Svarbiausia šį mėnesį namų erdvėje jaustis kuo saugiau bei komfortabiliau.


Shutterstock


Dvyniai. Vasarį Dvyniai buvo itin susikaupę, jie žingsnis po žingsnio ėjo savo tikslo link. Tad šį mėnesį jiems rekomenduojama atsipūsti ir paatostogauti. Interjero dizaino įkvėpimo ieškoti galima poilsio oazėse prie vandenyno. Nebūtina namų paversti tikru asmeniniu spa, gali pakakti tokių smulkmenų, kaip vonios druskos, įmantrus namų kvapas ar naujas tropinis augalas.


Shutterstock


Vėžys. Vėžys nuo praėjusio mėnesio keliauja emocinių pamokų bangą, kuria šį mėnesį keliaus ir toliau. Svarbu į tokią kelionę leistis atvira širdimi, nesiekiant konkrečių rezultatų. Namuose kovą šiam Zodiako ženklui rekomenduojama paminkštinti kietus kampus ir erdvę padaryti kuo patogesnę judėjimui. Pavyzdžiui, uždenkite medinį stalą gražia staltiese. Taip pat neuždarinėkite durų skiriančių atskirus kambarius.


Shutterstock


Liūtas. Liūtas iš tiesų nelabai turi ką bendro su šį mėnesį karaliaujančiu vandens stichijos ženklu – Žuvimi. Tačiau čia ir glūdi kovo mėnesio užduotis šiam Zodiako ženklui. Namuose jam vertėtų susidraugauti su tais kampeliais, kurių nelabai mėgsta. Gal, pavyzdžiui, kuriame nors kambaryje yra tamsus kampas, kurio negalite pakęsti? Pagalvokite, ką galima būtų padaryti, kad tai pakeistumėte. Gal jam tiktų naujas pastatomas šviestuvas arba kambarinis augalas?


Shutterstock


Mergelė. Kovą Mergelė atvirais delnais turėtų sau leisti priimti visą, ką gali pasiūlyti aplinkinis pasaulis. Verta pasimokyti paleisti nuolatinį kontrolės jausmą. Tai galima ugdytis namuose įsirengiant nedidelį prieskonių darželį. Jame galima stebėti natūralų augalų gyvenimo ciklą ir kartu jais pagardinti gaminamus patiekalus.


Shutterstock


Svarstyklės. Kovas svarstyklėms yra skirtas tiesiog pasimėgauti gyvenimu. Kada paskutinį kartą, gavus komplimentą, leidote sau pasimaudyti jo šlovėje, vietoj puolus už jį pasiaiškinti? Namuose šį mėnesį patariama įsileisti ką nors iš savo vaikystės svajonių. Prisiminkite, apie kokius namus tuomet svajojote, ir pabandykite bent mažą svajonės dalelę įgyvendinti dabar.


Shutterstock


Skorpionas. Skorpionas šį mėnesį yra kviečiamas susidraugauti su jam kiek neįprastu, Žuvies ženklo atnešamu lengvumu bei aptakumu. Namuose tokią draugystę galima atskleisti per kampuotų daiktų suminkštinimą, naudojant pagalvėles bei pledus. Taip pat lubinį apšvietimą verta pakeisti į kelis dekoratyvius, akcentinius apšvietimo šaltinius, kurie erdvei suteiks paprastumu dvelkiančio jaukumo.


Shutterstock


Šaulys. Šaulys jokiu būdu neturėtų slėpti savo „didesnių nei gyvenimas“ charakterio bruožų. Netgi atvirkščiai – kovą jis yra skatinamas dar labiau išsilaisvinti. Namuose jis turėtų leisti pasireikšti savo intuicijai. Pavyzdžiui, galima tiesiog užduoti klausimą kambario sienoms – „kokia spalva norėtumėte būti nudažytos?“.


Shutterstock


Ožiaragis. Ožiaragio ženklo savininkai visą savo dėmesį ir energiją kovą turėtų skirti tam, kad išsiaiškintų, ko jų siela išties trokšta. Šis metas yra ypač tinkamas emocinių pagrindų apgalvojimui. Namuose šis laikas turėtų būti skirtas savo asmeninio stiliaus paieškoms. Verta pagalvoti, ar jūsų namai ateities kartoms pasakoja, koks esate žmogus.


Shutterstock


Vandenis. Kovo mėnesį vandeniui svarbiausia yra laisvė. Tad gerai apžiūrėkite visus namų kampelius ir pastebėkite tuos daiktus, kurie jau nugyveno savo gyvenimą. Jeigu įmanoma, šiuos daiktus paaukokite arba parduokite. Toks išsivalymas padės pajusti laisvės skonį.


Shutterstock


Žuvys. Su gimtadienio mėnesiu, Žuvys! Kovą kiekviena patirta emocija, kas tai bebūtų – juokas, ašaros, drebulys, taps akstinu kurti. Mėnesio pabaigoje ateis metas pasiruošti pavasario atėjimui į namus. Pasisodinkite svogūninių gėlių, išbalinkite patalynę. Tebūna pavasario pradžia švari ir aiški.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis