2019 m. interjero tendencijų TOP 10

(1)

Kaip ir drabužių madoje, taip ir interjero dizaine, kiekvieni metai atneša kažką naujo ir žavaus. Galbūt žodis naujas nėra visai tikslu, nes kaip žinia, tendencijų ratas sukasi ir tam tikru cikliškumu vieni ar kiti dalykai vis sugrįžta į mūsų namus.

Taigi, jeigu artimiausiu metu planuojate atnaujinti savo būstą ar įsikurti naujame, arba tiesiog įdomu, kokios interjero dekoro mados vyraus šiais 2019 metais, namų interjero tinklaraščio „Homy Ideas“ autorė Jūratė Gulko kviečia peržvelgti tendencijų TOP 10.


Visgi ji primena, kad tai yra tik gairės, kuriomis tikrai nebūtina vadovautis, jas galite interpretuoti taip, kaip jums patinka arba atsirinkti tik tas, kurios yra artimiausios.


#01 Lenktų formų baldai


Išraiškingi ir elegantiški lenktų formų minkštieji baldai: sofos, foteliai ar lovos galvūgaliai. Pastelinės jų spalvos ir švelnus velvetas įneš šiek tiek art deco stiliaus į namus. O subtilios metalinės jų kojelės suteiks erdvei lengvumo bei atsipalaidavimo pojūtį. Dėl to jie puikiai įsitaisys tiek klasikiniame, tiek moderniame interjere.


#02 Velvetas


Nors velveto banga atūžė jau praeitais metais, pasirodo, ji niekur trauktis neketina. Velvetinės sofos, foteliai, kėdės bei kiti baldai puikiai tinka norint erdvei suteikti švelnumo bei jaukumo. Juk įkritus į minkštą velvetinę sofą iš jos atsikelti taaaip sudėtinga.


Shutterstock


#03 Betonas vonioje


Betonas interjero apdailoje sutinkamas gan dažnai, bet dabar jam yra suteikta dar drąsesnė rolė vonioje. Betoninės kriauklės, stalviršiai ar dušai – iš betono galima pagaminti viską, ką tik norite. Nors pati medžiaga atrodo grubi ir niūri, ją sušildžius jaukiomis minkštomis detalėmis bei natūraliu medžiu, atsiskleidžia visai kitoks jos veidas. Taigi interjero tendencijų sekėjai tikrai išdrįs savo vonioje įsirenti betoninę kriauklę ar dušą, nes tai tikrai atrodo labai originaliai ir organiškai.


#04 Spalvota santechnika


Chromo spalvos praustuvo maišytuvai jau yra atgyvenę savo gyvenimą ir dabar į jų vietą vis labiau kėsinasi spalvota santechnika. Žalvario spalvos ar matinės juodos – tai tampa subtiliu akcentu virtuvės ar vonios interjere.


Shutterstock


#05 Šilti žemės tonai


Pilka spalvų paletė užleidžia vietą šiltiems žemiškų spalvų tonams. Smėliniai, gelsvi ir rusvi atspalviai šiek tiek primena 70-80-ųjų interjero madų sugrįžimą. Natūralumas ir gamta tampa vis didesniu įkvėpimo šaltiniu kuriant savo namus.


#06 Terrazzo


Apie terrazzo jau esu pasakojusi ir įvardijusi jį kaip 2018 metų tendenciją. Visgi šiais metais jis dar labiau stiprina savo pozicijas ir vis labiau užima iki šiol populiarumo viršūnėje karaliavusio marmuro vietą. Taigi ši betoninė mozaika tikrai bus matoma ne tik kaip grindų dekoras, bet dominuos tiek ant sienų, tiek ant tekstilės, tiek ant įvairių interjero detalių.


Shutterstock


#07 Tamsios matinės virtuvės


Kažkada stipriai pamiltos ir ilgą laiką karaliavusios baltos virtuvės tampa vis tamsesnės ir matiškesnės. Vis mažiau lieka slidžių fasadų, jie tampa solidūs ir be blizgesio. Tamsios spalvos irgi įpareigoja – tarsi nebereikalingos tampa įvairios interjero detalės. Šiai zonai užtenka sodraus baldų fasadų atspalvio ir tuščių paviršių – tada atsiskleidžia visas virtuvės grožis.


#08 Pakabinamas dekoras


Makramė raštu pinti sienų papuošimai, plunksnuotos sapnų gaudyklės, virš galvų kabantys vazonai su augalais – viską, ką galite pakabinti – kabinkite.


Shutterstock


#09 Džiovinti augalai


Grįžtant prie žemiškų atspalvių namuose ir natūralumo, dekoras džiovintais augalais tampa dar vienu šių metų tendencija. Populiariausia į dideles vazas merkti džiovintą pampų žolę, kuri atrodo tikrai įspūdingai bei įneša mažą dalelę laukinės gamtos į mūsų namus.


#10 Dieninės lovos (angl. day beds)


Senokai matomos interjero žurnaluose, jos vis dažniau pradeda puikuotis namuose. Nors jos neturi labai aiškios paskirties, bet tai tarsi patogus lovos variantas trumpam poguliui dieną. Na, ar kažkas panašaus. Gan subtilus baldas, bet pasirodo, jo populiarumas nuo to tik auga.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis