Specialiai iš Frankfurto: 5 paprasti būdai neatsilikti nuo 2019 m. interjero dizaino tendencijų

Frankfurte neseniai įvyko paroda AMBIENTE, iš kurios parsivežėme naujausių dizaino ekspertų įžvalgų.

Metų spalvos


Vienas iš lengviausių būdų neatsilikti nuo naujausių tendencijų – peržvelgti metų spalvas ir integruoti bent vieną jų į savo namų interjerą. Atrodo, visos didžiausios dažų gamintojos turi skirtingą nuomonę apie tai, kuri spalva ateinančiais metais bus madingiausia, tad išsirinkite tą iš jų, kuri jums labiausiai prie širdies. Žinoma, pirmaujantis yra koralų atspalvis.


Messe Frankfurt Exhibition GmbH


Galite madingąja spalva nudažyti vieną kambario sieną arba tiesiog įsigyti šios konkrečios spalvos tekstilės – pagalvėlių ir užtiesalų.


Bus madingas Boho stilius


Tiesą sakant, Boho stilius niekada nebuvo išėjęs iš mados. Ypač šiuo stiliumi žavisi mėgstantieji ryškias spalvas, menišką stilių ir laisvės temą.


Tačiau 2019 m. šis stilius tampa ypač aktualus. Jei nusibodo senasis namų interjeras ir ieškote naujo, madingo stiliaus, Boho gali būti tinkamas pasirinkimas.


Messe Frankfurt Exhibition GmbH


Šiuo metu Boho stilių integruoti itin lengva, nes yra didelė šio stiliaus prekių pasiūla – nuo kilimėlių, stilizuotų pagalvėlių iki sienų dekoro.


Jei nenorite visiško Boho interjero, galite rinktis „Haute Bohemian“ interjerą. Toks interjeras yra aukštesnės klasės, prabangesnis, rafinuotas, tarsi subtilaus meno žinovo namai. Taip pat galite išbandyti „Boho Chic“ interjerą.


Išmoningai įrengtos mažos erdvės


Mažos erdvės jau kurį laiką yra madingos. Pastaruoju metu vis augant minimalizmo, mažesnio vartojimo ir paprastumo tendencijai, mažų erdvių mada tęsis ir 2019 m.


2019 m. itin aktualus išmoningas ir kūrybiškas mažų erdvių įrengimas. Maža erdvė turi būti daugiafunkcė su sumaniai įrengtomis daiktų saugojimo erdvėmis ir zonų atskyrimu, pvz., kilimais ar užuolaidomis.


Messe Frankfurt Exhibition GmbH


Net jei jūsų būstas nėra mažas, vis vien galite jame pritaikyti madingus erdvės taupymo sprendimus, tokius kaip transformuojami baldai, sulankstomi stalai ar kompaktiškos virtuvės spintelės. Šie sprendimai padės sukurti švarų, minimalistinį ir racionalų interjerą.


Tvarumas


Tvarumo poreikiui vis augant, 2019 m. bus siūlomi tokie interjero dizaino sprendimai, kurie padės gyventi ekologiškiau. Pavyzdžiui, virtuvėje madinga įsirengti vertikalų prieskoninių žolelių darželį, pakabinamą ant sienos. Toks sprendimas ne tik puošia interjerą, bet ir mažina vartojimą, nes maistą užsiauginame patys.


Taip pat vis dar bus madingos gyvų augalų sienos, kurios suteikia erdvei natūralumo ir, kas yra ne mažiau svarbu, valo patalpos orą.


Messe Frankfurt Exhibition GmbH


2019 m. matysime vis daugiau tvarių dizaino medžiagų, pavyzdžiui, perdirbto medžio ar plastiko. Tad jei norite, kad šiemet jūsų namai atrodytų stilingai ir madingai, ieškokite tvariai, sąmoningai pagamintų daiktų.


Lenktų linijų baldai


Ko gero, netikėčiausia 2019 tendencija yra lenktų, aptakių linijų sugrįžimas. Tokie baldai buvo populiarūs XX amžiaus viduryje, bet vėliau juos pakeitė griežtos geometrinės linijos. Taigi šiemet pagaliau lenktų linijų baldai sugrįžta – ieškokite aptakių kėdžių ir sofų.


Messe Frankfurt Exhibition GmbH


Jei planavote pakeisti kokį nors namų baldą ir norite, kad interjeras atrodytų stilingai, paieškokite aptakesnių formų baldo – tokie baldai suteikia namams elegancijos. Lenktos linijos ypač dera natūraliame arba meniškame interjere.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis