Džiovinti augalai interjere – nauja mada?

Turbūt visi pamename mūsų vaikystės ar močiučių namus, kuriuose prieškambariuose ar svetainėse visus metus vazose geltonuodavo džiovinti augalai: nendrės, švendrai, aguonos ir pan. Šie kadaise sudžiovinti namų dekoro elementai metai iš metų garbingai puikuodavosi ant balinių stalų ar senovinių sekcijų lentynų, tol kol per savo ilgą amžių prarasdavo dalį grožio tiesiog sutrupėdami ar sulūždami. Namų interjero tinklaraščio „Homy Ideas“ autorė Jūratė Gulko pristato keletą sumanių idėjų.

Ir ką jūs manote? Žvalgausi sau instagrame ir kas antroje interjero nuotraukoje matau stilingai besipuikuojančius močiučių laikų džiovintus augalus. Ir jie apsigyvenę tikrai ne močiutiškuose būstuose, o moderniose šiuolaikinėse erdvėse.


Taigi kaip ir drabužių madoje, taip ir interjere, visos tendencijos apsisuka ir grįžta atgal su dar didesne jėga. Ir štai – džiovinti augalai – viena naujausių metų tendencijų!


Shutterstock


Visgi šiuo metu populiariausia į vazas merkti ne visiems pažįstamas džiovintas aguonas ar švendrus, o taip vadinamą pampų žolę ar kitaip kortaderiją. Jų būna įvairiausių rūšių, dydžių bei spalvų. Ji puikiai auga ir Lietuvoje, bet, žinoma, tik šiltuoju metų laiku.


Taigi kviečiu pasisemti įkvėpimo ir ateityje, jeigu turėsite galimybę, susidžiovinti bei papuošti savo namus, nes manau, ši mada tikrai dar užsibus.Šventės baigėsi, bet gyventi stilingai ir gražiai juk galima ištisus metus. Taigi to visiems ir linkiu – visada rasti laiko savo namams, nes geresnės vietos už juos pasaulyje tiesiog nėra!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis