Sausio mėnesio namų horoskopas: kaip atnaujinti namus atsižvelgiant į Zodiako ženklą

Koks apima magiškas jausmas, kai įeini į namus ir jautiesi taip, tarytum ten ir priklausai. Tačiau, būkime atviri, tai pasiekiama yra stebėtinai sunkiai. Tad gal verta, kuriant naują namų įvaizdį sausio mėnesį, atsižvelgti į tai, ka pataria žvaigždės?

Avinas. Pirminės Avino ženklo spalvos (raudona, rožinė ir kiti rausvi atspalviai) – būtinas akcentas šio Zodiako ženklo savininko namuose.


Shutterstock


Kitas ne mažiau svarbus ir šiam ženklui svarbus aspektas – prabanga. Tad kodėl sausio mėnesį namų nepapuošus rausvo atspalvio, išskirtinio dizaino krėslu?


Shutterstock


Jautis. Kur bebūtų Jaučio ženklo savininkas, jis visada nori jaustis patogiai. Tad jeigu ketinate 2019 metais atnaujinti savo namų interjerą, pradėkite nuo miegamojo. Miegamajam rinkitės pastelinius mėlynos bei rožinės spalvos akcentus. O svarbiausia – naudokite daug ryškių tekstūrų (pledų, pagalvėlių, kilimų ir pan.).


Shutterstock


Dvyniai. Keliones dievinantys Dvyniai savo namuose turėtų drąsiai atskleisti tokį savo pomėgį. Šio ženklo savininkams tinkamiausias interjero stilius yra eklektiškas. Eklektiškoje erdvėje galima žaismingai derinti įvairiausias smulkmenas parsivežtas iš kelionių, paveldėtus baldus bei sendaikčių parduotuvėse rastus daiktus.


Shutterstock


Vėžys. Vėžiui didžiausias įkvėpimo šaltinis yra jūra, todėl kuriant namų interjerą, į tai būtinai derėtų atsižvelgti. Namų spalvinę gamą šio ženklo savininkams patariama paįvairinti jūros atspalviais, o erdvės dekoravimui naudoti kriaukles, teleskopus, laivų figūrėles ir pan.


Shutterstock


Liūtas. Liūto ženklo savininkai negali interjere apsieiti be aksomo, aukso, veidrodžių ir kitų panašių prabangos elementų. Tad kuriant naują namų veidą, jiems rekomenduojama erdvę užpildyti glamūriška atmosfera.


Shutterstock


Mergelė. Skoningumas, kuklumas, natūralumas ir minimalumas – tai savybės, kurių ieško Mergelės ženklo savininkai savo namų aplinkoje. Atnaujinant savo namus, vertėtų atkreipti dėmesį į natūralią šviesą ir būdus, kaip ją išryškinti.


Shutterstock


Svarstyklės. Atnaujinant namų erdvę, Svarstyklių ženklo savininkai daugiausio dėmesio skiria toms vietoms, kuriose yra leidžiamas laikas su šeima ir draugais (t.y. svetainei bei valgomajam). Kuriant šių namų zonų interjerą, vertėtų daugiausiai dėmesio skirti jų daugiafunkcionalumui.


Shutterstock


Skorpionas. Skorpionas miegamajame nebijo tamsių bei ryškių spalvų. Todėl 2019 metais šį kambarį rekomenduojama atnaujinti tokiomis spalvomis, kaip raudona, violetine (ypatingai gali atsiskleisti fuksijos atspalvis). Taip pat šiam kambariui puikiai tinka juoda spalva.Shutterstock


Šaulys. Šauliams 2019 metais į namų vidų rekomenduojama perkelti dalelę gamtos. Tai gali būti pasiekta apšvietimo, natūralios medienos, audinių ir augalų pagalba. Geriausias įkvėpimo šaltinis – rąstinis namelis miške.


Shutterstock


Ožiaragis. Ožiaragis dievina tradicijas ir komfortą, todėl jam labiausiai tinka vintažinis stilius. Šio ženklo savininkų namams puikiai tinka senoviniai baldai, prislopintas apšvietimas bei tamsi mediena.


Shutterstock


Vandenis. Vandenio ženklo savininkams norisi kuo daugiau šviesos bei oro, todėl jiems ypač tinka lofto stiliaus namai. Interjero stilius – stilingas, modernus, minimalus.


Shutterstock


Žuvys. Žuvys mėgsta senovišką, romantišką bei gražią aplinką. Jos netgi mielai sutiktų persikelti laiku atgal į kitą erą. Todėl dekoruojant savo namus, šio ženklo savininkams rekomenduojama rinktis ne tuos daiktus, kurie yra madingi, o tuos daiktus, kurie yra artimi sielai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis