2019 metų horoskopas: ką namuose turėtų nuveikti kiekvienas Zodiako ženklas

Artėjant naujiesiems metams, ne vienas iš mūsų išsikelia uždavinius, kurių įgyvendinimas kitais metais turėtų kokiu nors būdu pagerinti fizinę sveikatą, psichologinę būseną arba mus supančią aplinką. Tie, kurie nori įsileisti naujų vėjų į savo namus, įkvėpimo gali paieškoti ir 2019 metų namų horoskope.

Avinas. Avinas yra spontaniškas ir iššūkių nebijantis Zodiako ženklas. Tad užduotis šio ženklo savininkams 2019 metais – drąsiai žengti į dažų parduotuvę ir išsirinkti ryškią spalvą akcentinei kambario sienai.


Shutterstock


Jeigu dažai atrodo per didelis įsipareigojimas, verta išbandyti originalaus dizaino tapetus, kuriuos vėliau nesudėtingai galima bus pakeisti.


Shutterstock


Jautis. Jaučio ženklo savininkai mėgsta kokybišką poilsį ir gerų daiktų pirkimą. Atsižvelgiant į šias dvi jo savybes, galima pagalvoti apie miegamojo atnaujinimą. Verta pasirūpinti nauja patalyne, jaukiu apšvietimu, minkštais aksesuarais.


Shutterstock


Dvyniai. Dvyniai dievina du dalykus – keliones bei gerus pokalbius. Todėl 2019 metais galima užsiimti įvairių niekučių (kelioninių suvenyrų, pomėgius atspindinčių skulptūrėlių ir t.t.) paieškomis. Šie namų aksesuarai ateityje taps puikia pokalbių tema.


Shutterstock


Vėžys. Vėžio ženklo savininkai mėgsta vadovautis savo intuicija, todėl artėjančiais metais interjero dizaino įkvėpimo jiems patariame ieškoti ne kitų žmonių kuriamuose tinklaraščiuose, o patiems imti fotoaparatą į rankas ir imti fotografuoti tai, kas patinka (unikalias grindinio plyteles, išskirtinius gatvės meno kūrinius ir pan.). Vėliau tokios fotografijos taps nuostabiu įkvėpimo šaltiniu tiek sau pačiam, tiek kitiems.


Shutterstock


Liūtas. Liūtams artėjančiais metais rekomenduojama daugiau pagalvoti apie kitus. Pavyzdžiui, galima imtis kapitalinio spintos tvarkymo ir visus nenešiojamus drabužius paaukoti labdaros organizacijoms.


Shutterstock


Mergelė. Mergelės yra perfekcionistės, todėl bijodamos nesklandumų, jos taip ir nesiima internete matytų ir labai patikusių DIY (liet. pasidaryk pats) projektų. Tad užduotis šio ženklo savininkams 2019 metais – išbandyti bent kelis tokio pobūdžio projektus.


Shutterstock


Svarstyklės. Svarstyklės dievina balanso jausmą, bet artėjančiais metais joms patariama išeiti iš savo komforto zonos. Pavyzdžiui, galima pabandyti perdėlioti kambario baldus. Toks daiktų perstumdymas vėliau padės pamatyti, kokia tvarka jie turėtų stovėti iš tikrųjų.


Shutterstock


Skorpionas. Skorpionas yra nusiteikęs pakeisti pasaulį. Tad kodėl neprisidėjus prie lėtos mados judėjimo? Perkant naujus baldus, verta pasidomėti iš kur jie atkeliavo, kas juos pagamino, kokios medžiagos buvo naudojamos jų gamybai. Taip pat verta investuoti į vintažinius daiktus.


Shutterstock


Šaulys. Šaulys visada yra judėjime. Atrodo, kad jo niekada nėra namuose. Tad 2019 metais jam rekomenduojama atrasti šiek tiek artimesnį ryšį su savo namų aplinka. Pavyzdžiui, galima kartą per mėnesį suorganizuoti draugų pasibuvimą pas save.


Shutterstock


Ožiaragis. Ožiaragio ženklo savininkai yra be galo ambicingi, tad kodėl sau neišsikėlus sunkesnio uždavinio. Pavyzdžiui, galima visiškai sutvarkyti ir atlaisvinti netvarkingiausią namų vietą (tai galėtų būti virtuvinės spintelės, sandėliukas ir pan.).


Shutterstock


Vandenis. Kadangi vandenis mėgsta eiti dar neišmintais takais, jam turėtų patikti atnaujinti namų patalpą, apie kurią dažnai yra užmirštama. Pavyzdžiui, galima atnaujinti sandėliuką arba skalbimo patalpą ir jai suteikti unikalų veidą.


Shutterstock


Žuvys. Kadangi žuvys mėgsta save išreikšti per meną, 2019 metai yra puikus metas investuoti į išskirtinį meno kūrinį. O dar geriau – nusipirkti drobę, dažų bei teptukų ir leisti pasireikšti savo kūrybiškumui.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis