Koks interjero stilius jums labiausiai tinka pagal Zodiako ženklą?

Skandinaviškas, industrinis, urbanistinis, minimalistinis, klasikinis – tai tik keli populiarūs interjero dizaino stiliai.Taigi kuriant savo svajonių namų projektą, pasirinkti dekoro stilistiką tikrai nėra lengva užduotis. Šį kartą įkvėpimo siūlome pasisemti iš žvaigždžių ir planetų išsidėstymo.

Avinas. Interjero stilius, kuris puikiai tinka nuolatiniam Avino norui ieškoti naujų dekoro sprendimų yra industrinis. Šio ženklo savininkams turėtų labai patikti loftų erdvės, kuriose galima pajusti istorinės praeities dvelksmą.


Shutterstock


Kalbant apie spalvas, atsižvelgiant į jų optimistišką charakterį, jiems labiausiai tinka ryškių spalvų akcentai šviesioje erdvėje.


Shutterstock


Jautis. Dėl itin artimo Tauro ryšio su gamta, jam labiausiai tinka namas esantis gamtos prieglobstyje, kuriame aplinka jungiasi su pastato vidumi. Šio ženklo savininkams ypač patinka masyvūs langai, terasos, balkonai, nuosavas sodas ir pan. Tokiems namams labiausia tiks natūralistinis stilius.


Shutterstock


Dvyniai. Dėl smalsaus Dvynių būdo, atrasti vientisą interjero stilistiką šio ženklo savininkams gali būti kiek sudėtinga. Tad labiausiai tinkama opcija šiam ženklui – eklektiškas interjero stilius. Kiekvienas Dvynių namų kambarys gali pasakoti vis kitą istoriją, susijusią su tam tikru gyvenimo periodu.


Shutterstock


Vėžys. Kadangi Vėžys yra be galo emocionalus ir gilus, jį pažinti yra ganėtinai sunku. Tad nusakyti jo interjero stilių irgi yra nelengva. Šio ženklo savininkams interjere save išreikšti patinka išskirtiniais meno kūriniais, kurie turi ne tik estetinę, bet ir emocinę vertę. Tinkamiausias interjero stilius šiam ženklui – bohemiškas.


Shutterstock


Liūtas. Liūtas yra ugnies ženklas, kuris dievina spalvas ir jomis užpildo visus namų kampelius. Tad visai nekeista, kad šio ženklo savininkams labiausiai tinkantis interjero stilius yra maksimalizmas.


Shutterstock


Mergelė. Atidžių detalėms mergelių namuose vyrauja tvarka, švara ir organizuotumas. Šio ženklo savininkai vertina neutralią spalvų paletę, minimalistines formas ir natūralumą, tad jie labiausiai yra linkę į skandinavišką interjero dizainą.


Shutterstock


Svarstyklės. Kadangi svarstyklės labai mėgsta bendrauti ir rūpintis kitais, savo namus jos kuria aplink tokias namų vietas, kaip valgomąjį, svetainę bei pasibuvimams skirtą terasą. Jų interjero stilių galima apibūdinti kaip socialų bei bendravimą skatinantį.


Shutterstock


Skorpionas. Tiesos skleidėjas Skorpionas, kuris visada jaučiasi teisus, tokį savo būdą nuosekliai atskleidžia ir savo namuose. Kokį interjero stilių jis savo namams bepasirinktų, jį atskleis tikrai nepriekaištingai.


Shutterstock


Šaulys. Keliones dievinančio Šaulio namuose dominuoja suvenyrai parsivežti iš kelionių. Tad šio ženklo savininkams labiausiai tiks bohemiškas arba paplūdimio namelio stilius.


Shutterstock


Ožiaragis. Šio Zodiako ženklo savininkai yra glaudžiai susiję su tradicijomis. Taip pat jie mėgsta, kai viskas yra lengvai suvaldoma, tad tinkamiausias interjero stilius ožiaragiams yra klasikinis. Jų namų interjerui ypač tinka tokios medžiagos, kaip mediena, oda, porcelianas.


Shutterstock


Vandenis. Vandenis išsiskiria savo kūrybiškumu, todėl jo namų interjeras turėtų išsiskirti originalumu. Šio ženklo savininkams ypač patinka tie daiktai, kurie yra vienetiniai ir unikalūs.


Shutterstock


Žuvys. Šis švelnus vandens ženklas, namuose nori sukurti prieglobstį, kuris apsaugotų nuo įtempto gyvenimo už namų durų. Šio ženklo savininkams labai patinka raminantys šalti atspalviai. Namų charakterį jie kuria baldų formomis bei vienetiniais, dažnai rankų darbo aksesuarais.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis