Kalėdų karštinė prasideda: kokios šventinės dekoracijos bus madingos šiemet

(1)

Renkantis kalėdines dekoracijas savo namų interjerui, visada galima vadovautis formule – kažkas naujo, kažkas seno bei kažkas vintažinio, kažkas perdirbto. Tad sužibus puošnioms dekoracijoms parduotuvių vitrinose, tikrai nebūtina skubėti atnaujinti visų savo šventinių papuošimų. Pristatome pagrindines 2018 metų kalėdines tendencijas, iš kurių vieną kitą galite per artėjančias šventes pritaikyti savo namuose.

2018 metų kalėdinės spalvos


Šiemet namuose kuriamos kalėdinės pasakos spalvų paletė bus įkvėpta vandenyno, brangiųjų metalų bei mineralų. Namus 2018 metais tinka puošti gilia žalia bei mėlyna spalva, tinka visi brangiųjų metalų atspalviai – auksas, sidabras, varis. Taip pat tendencingos yra brangakmenių spalvos kalėdinėse dekoracijose. Ši spalvų paletė namuose sukurs paslaptingą, prabangią ir šventišką aurą.


Shutterstock


Kadangi kalėdinių dekoracijų tendencijos paprastai yra glaudžiai susijusius su interjero madomis, tai atsispindės ir šiemet. Rožinė spalva jau keletą sezonu yra be galo populiari interjeruose, o per šias Kalėdas ji namus pasieks ir šventinių dekoracijų forma.


Shutterstock


Norintiems ramesnės bei tradiciškesnės šventėmis dvelkiančios erdvės, rekomenduoja rinktis baltą spalvą. Tai ramus ir niekada iš mados neišeinantis pasirinkimas.


Shutterstock


2018 metų kalėdinių dekoracijų tendencijos


Shutterstock


Stikliniai indai. Šiais metais namus puošti rekomenduojama įvairiais peršviečiamais stikliniais indais. Tokiuose induose galite laikyti sudėtus kalėdinius žaisliukus arba šviečiančias girliandas. Į didelę stiklinę vazą galima įmerkti netgi kelis eglišakius, kurie gali atstoti visą kalėdinę eglutę.


Shutterstock


Vintažiniai kalėdiniai žaisliukai. Jeigu kalėdinių dekoracijų dėžutėje turite iš tėvų ar senelių paveldėtų žaisliukų, jums labai pasisekė, nes šiais metais vintažinio stiliaus papuošimai bus labai madingi.


Shutterstock


Natūralizmas. Kita labai ryški šių metų kalėdinė tendencija – natūralios dekoracijos. Tai mediniai, šiaudiniai, vilnoniai elementai, kurie persipina su gyvų augalų šakelėmis, gėlių žiedais, kankorėžiais ir pan.


Shutterstock


Minimalistinis dekoro stilius. Ši tendencija yra ypač madinga skandinaviško interjero kontekste. Pasirinkus šį kalėdinį stilių, dekoruojant namus rekomenduojama pasitelkti paprastumą ir aiškumą. Rinktis derėtų tik tas šventines detales, kurios turi kokią nors gilesnę reikšmę.


2018 metų kalėdinio medžio tendencijos


Įdomi šventinė šių metų tendencija – tradicinės kalėdinės eglės atsisakymas. Rekomenduojama pasitelkti kūrybiškumą ir sukurti savo kalėdinio medžio versiją.


Shutterstock


Puiku yra tai, kad jo dizainą galite derinti prie savo namų interjero stiliaus (priderinti dydį, medžiagiškumą bei spalvą).

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis