Namų horoskopas lapkričio mėnesiui

Pažiūrėkime, ką mums žada lapkričio mėnesis! Šįkart - kiek kitoks - namų horoskopas!

Avinas. Po chaotiško spalio, lapkritis Avino ženklo savininkams padės atgauti jėgas. Raminanti Žuvų ir Vėžio ženklų energija prigesins jų liepsnas ir ves į gydančia energija spinduliuojančią kelionę. Tad šį mėnesį, dekoruojant namus, Avinams rekomenduojama semtis įkvėpimo iš kurortinių vasarnamių (šviesi mediena, lengvi audiniai, pinti aksesuarai ir pakabinami krėslai skirti atsipalaidavimui).


Shutterstock


Jautis. Šį mėnesį Jautis labai intensyviai jaus sau priešingą Skorpiono ženklo energiją ir tai lems jo norą transformuotis. Pokyčių noras gali atsiskleisti eksperimentavimu keisčiausiomis interjero detalėmis. Tačiau, žaidžiant su transformacijos sąvoka, nederėtų visiškai užmiršti savęs, todėl vietoje plastiko, namus papildykite marmuro elementais, kurie primins apie sunkio jėgą.


Shutterstock


Dvyniai. Vandens ženklai Dvynio ženklo savininkams lapkritį leis susidraugauti su nepatogiais jausmais, o Merkurijaus ir Marso planetos padės ieškoti atsakymo į egzistencinį klausimą „Kodėl?“. Dvyniams šį mėnesį namuose daugiausiai dėmesio rekomenduojama skirti voniai bei miegamajam. Šiuose kambariuose reikia sukurti poilsiui ir gijimui tinkamą erdvę.


Shutterstock


Vėžys. Mėnulis Vėžiui atneša emocionalų pusmetį, o lapkritis yra šio laikotarpio startinis mėnuo. Savo jausmingumo Vėžio ženklo savininkams nerekomenduojama kaip nors slėpti, atvirkščiai – tai reikia laikyti super galia. Namuose Vėžiams patariama žaisti su privačių ir viešų erdvių ribomis. Pavyzdžiui, kodėl vienos iš palangių prieškambaryje ar svetainėje nepaversti jaukiu poilsio kampeliu?


Shutterstock


Liūtas. Skorpiono energija šį mėnesį sustiprins Liūto ženklo savininkų norą žavėtis ir būti žavėjimosi objektu. O juk jiems visai nesudėtingai sekasi net pilkiausiai erdvei suteikti poetikos bei spindesio. Tad kalbant apie namus, Liūtai lapkritį daugiausiai dėmesio turėtų skirti pasirodymo elementams, pavyzdžiui, valgomajam stalui ir jo dekoracijoms.


Shutterstock


Mergelė. Nors Mergelės paprastai laikosi patikrintų gyvenimiškų „receptų“, lapkritis drąsina jas įsijausti į savo laukinę pusę ir negalvoti apie tai, ką kiti pagalvos. Tai tinkamas metas atrasti save. Ieškant naujų aksesuarų namas, rinktis patariama nestandartinius ir charakteringus daiktus, o ne masinės gamybos produkciją.


Shutterstock


Svarstyklės. Lapkritį Svarstyklių ženklo savininkai pajaus jėgų antplūdį ir norą užkariauti savo siekiamybių pilį. Šį mėnesį Svarstyklių namuose turėtų dominuoti gracija ir didybė. Tai geras metas imtis kapitalinio tvarkymo, į kurį reikėtų žiūrėti kaip į dvasinį išsivalymą. Šio ženklo savininkams, nekreipiant dėmesio į datą kalendoriuje, rekomenduojama į namus įsileisti pavasarinę nuotaiką.


Shutterstock


Skorpionas. Su gimimo mėnesiu, Skorpionai! Lapkritis kviečia šio ženklo savininkus pilnai parodyti visą savo jausmų prigimtį ir suvokti savo gilų norą atsiskleisti per savo žmogiškumą be jokios gėdos. Namuose šį mėnesį jiems norėsis pabrėžti gyvenimo ciklą (gimimas – mirtis – atgimimas), todėl juos galima dekoruoti gyvomis gėlėmis, lavos lempomis, vėjo varpeliais ir pan.


Shutterstock


Šaulys. Šį mėnesį Merkurijus Šaulio ženklo savininkus privers peržiūrėti bet kokius įsitikinimus, kurie laikė juos vienoje vietoje. Išsilaisvinimas yra šio mėnesio Šaulių namų interjero tema. Tad daug dėmesio reikėtų skirti langams (jų švarinimui, dekoravimui). Lapkritis taip pat yra puikus metas pakabinti naują paveikslą ant sienos.


Shutterstock


Ožiaragis. Šis mėnuo Ožiaragiams bus susijęs su grynu gyvenimo pojūčiu, užmirštant bet kokias finišo linijas. Lapkritis yra tinkamas metas visiškam išsivalymui. Ožiaragio ženklo savininkams rekomenduojama pasižiūrėti į juos supančius daiktus kaip į vitaminus, todėl daug dėmesio reikia skirti jų sudėčiai, formai, tekstūrai.


Shutterstock


Vandenis. Lapkritį Vandenio ženklo savininkai bus labiausiai iš visų zodiako ženklų užsidegę transformuotis. Jiems tai yra metas tiksliai įvertinti, kaip jie valdo savo galią ir kam paskiria energiją. Jų namuose šis mėnuo alsuos revoliucine dvasia. Tad tai yra tobulas metas išbandyti tuos interjero aksesuarus, kurie iki šiol atrodė per daug ekscentriški.


Shutterstock


Žuvys. Lapkritį visi vandens ženklai laiko galią savo rankose, todėl Žuvys savo emociniuose vandenyse šį mėnesį nardys su sąmoningu aiškumu. Būtent aiškumas ir sąmoningumas šį mėnesį turėtų įtakoti ir Žuvų ženklo savininkų interjerus. Tai yra geras metas įsileisti griežtesnių linijų į namus, nes jos simbolizuos aiškumo jausmą.


Shutterstock


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis