Interjero horoskopas spalio mėnesiui: balanso paieškas atnešantis metas

Spalio mėnesį Svarstyklės į namus įneša aiškumo jausmo, tad tai yra tinkamas metas išsitraukti kiek užmirštas įkvėpimo lentas ir pagaliau sudėlioti savo svajonių interjero koncepciją. Apskritai šis zodiako ženklas yra siejamas su balansu, tačiau iš tikrųjų jis mums primena, kad atsivėrimas į pusiausvyrą yra labai dinamiškas ir individualus procesas.

Avinas. Avino ženklo savininkams spalis yra ypatingas tuo, kad nuo jų gimimo mėnesio praėjo jau šeši mėnesiai, o tai žymi astrologinių metų pusiaukelę. Tai svarbus momentas ženklo vystymosi cikle, kai galime pažvelgti atgal ir įvertinti kiek toli jau nueita. Spalis yra puikus metas Avinui užsiimti rudeniniu namų tvarkymu, taip tarytum atspindint savo vidinį ūgtelėjimą. Interjero kontekste šio ženklo savininkai yra raginami sukurti balanso jausmą. Tam galima pasitelkiant porinį skaičių, pavyzdžiui, įsigyti porą naujų žvakių, pora statulėlių ir pan.


Jautis. Anksčiau šiais metais į Jaučio ženklą atkeliavusi Urano planeta šį ženklą privertė daugiau galvoti apie įvairius pokyčius (savyje, santykiuose, namuose). Spalis yra geras metas įvertinti kuriame metamorfozės etape jis šiuo metu yra. Kalbant apie interjerą, Jaučiui patartina šį mėnesį į namus pokyčius įsileisti kuo natūraliau. Galima pabandyti namuose prisijaukinti art nouveau (pranc. naujasis menas) arba rustic (angl. kaimiškas) stiliaus detales.


Dvyniai. Dvynius valdanti Merkurijaus planeta šį mėnesį keliauja per Svarstyklių, Skorpiono ir Šaulio ženklus. Tokia įspūdinga planetos kelionė įkvėps Dvynius giliau pasinerti į savo troškimus, kurie anksčiau praslydo po paviršiumi. Namuose Dvyniams rekomenduojama sukurti tokią erdvę, kurioje būtų patogu išgyventi šią vidinę kelionę. Pavyzdžiui, tam puikiai gali tikti didelė ir patogi odinė sofa į kurią galima tiesiog įkristi.


Vėžys. Vėžio ženklu keliaujanti Svarstyklių saulė atneša stiprų išvalymą, kurio užduotis panaikinti visus pasenusius ir nebenaudingus įpročius. Spalis taip pat yra puikus mėnuo šio ženklo savininkams labiau pasigilinti į emocinės brandos koncepciją. Tai yra tinkamas laikas namuose atsikratyti tais daiktais ir interjero detalėmis (pavyzdžiui, tai gali būti specifinis raštas arba spalvų paletė ir pan.), kurie nebeteikia džiaugsmo, taip parodant savo emocinę brandą. 


Liūtas. Saulei keliaujant su romantiškosiomis Svarstyklėmis, Liūtui gali ateiti noras persvarstyti pačią romantiškumo esmę. Nors šio ženklo savininkai yra gaivališkai romantiški, svarstyklės gali padėti jiems susivokti, kokie laukiniai planai yra labiausiai suderinami su jų vidumi, ir paskatinti apsvarstyti galimybę pritaikyti savo spindesį tik ten, kur to labiausiai reikia. Spalis yra geras metas pertvarkyti namus taip, kad jie būtų jaukūs ne tik pačiam Liūtui, bet ir kitiems.


Mergelė. Spalis mergelėms yra pereinančios energijos mėnuo. Tai yra puikus metas į viską pasižiūrėti platesniu kampu. Interjere šio ženklo savininkai tokį perėjimo jausmą gali pažymėti geometriniais raštais arba didelio formato fotografijomis / paveikslais, kuriuose yra matomi vaizdai su keliu, dangumi arba debesimis.


Svarstyklės. Su gimtadienio mėnesiu, Svarstyklės! Leiskite sau šį mėnesį būti šiek tiek savanaudėmis ir nebijokite būti sau atlaidesnėmis. Namuose apsupkite save tais daiktais, kurie geriausiai atspindi jūsų skonį, ir nekreipkite dėmesio į prieštaraujantį kritišką balsą savo galvoje.


Skorpionas. Skorpionas ir svarstyklės yra puikus tandemas, o tai šio ženklo savininkams bus itin palanku šį mėnesį. Spalis Skorpionams leis atsipalaiduoti ir pasiduoti savo troškimams. Namus šį mėnesį turėtų užpildyti lengvumo ir paprastumo jausmas. Viskas, kas interjere sukuria sunkumo įspūdį, tiesiog turi išeiti.


Šaulys. Kadangi Svarstyklių saulė Spalį suformuoja palaikantį kampą Šaulio ženklui, jis turi atkreipti į tai dėmesį ir suplanuoti, kaip geriausiai panaudoti turimus išteklius. Šio ženklo savininkai šį mėnesį yra skatinami pažvelgti į strategijos meną kaip į didžiulį nuotykį. Kalbant apie namus, taip pat rekomenduotina viską daryti žingsnis po žingsnio. Pavyzdžiui, jei planuojate interjero pokyčius, pradėkite nuo vieno daikto arba nuo vieno kambario ir palaipsniui judėkite į priekį.


Ožiaragis. Plutonui atkeliavus į Ožiaragio ženklą, šio ženklo savininkai yra skatinami užmiršti, ką reiškia būti kontroliuojančioje pozicijoje ir leisti sau atsipalaiduoti. Taip pat spalis jiems primena, kad atsidavimas grožiui nėra paviršutiniškas. Tad puošiant namus, įkvėpimo galima ieškoti tokiose įspūdingose vietose, kaip pilyse bei klasikinių skulptūrų soduose. Šį mėnesį ožiaragiams labai tinka į namus įnešti naują stiprią spalvą. Taip pat galima pasikabinti paveikslą, kuriame atsispindėtų trokštamas gyvenimo būdas.


Vandenis. Su kito oro ženklo, Svarstyklių, pagalba šį mėnesį Vandenis gali aiškiai pažvelgti tiek į praeitį ir įvertinti tai, kas įvyko per šiuos astrologinius metus, tiek įvertinti kas yra čia ir dabar. Interjere savo pasiekimus galima atšvęsti pasitelkus didingą spalvų paletę ir aukso spalvos akcentus.


Žuvys. Spalis Žuvis užlies tikra jausmų lavina, tačiau nereikėtų jai priešintis. Geriausia leistis pasroviui ir žiūrėti, kur tai nuves. Namuose šį mėnesį Žuvies ženklo savininkai privalo lepintis ramybe ir prabanga. Interjere patartina vengti kietų kampų ir griežtų linijų, namų erdvė vizualiai turėtų tiesiog tekėti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis