5 interjero dizaino tendencijos, su kuriomis atsisveikinsime artimiausiu metu

Interjero tendencijos, lygiai taip pat kaip mados tendencijos, kinta kiekvienais metais ir nors iki 2019 metų dar yra laiko, dizaino specialistai jau prognozuoja artimiausius pokyčius. Parinkome penkias tendencijas su kuriomis, pasak ekspertų, artimiausiu metu atsisveikinsime ir pateikiame alternatyvas, kuo jas galima būtų pakeisti.

Minimalistinis dekoro stilius. Minimalistinis interjero stilius niekada visiškai neišeis iš mados, kadangi šis stilius kartais yra tiesiog gyvenimo dalis. Tačiau paskutiniu metu ši stilistika buvo labiau pamėgta dėl savo estetikos, o ne dėl savyje slypinčios gilesnės žinutės. Interjero specialistai sako, kad artimiausiu metu minimalistinę stilistiką keis jaukesni ir charakteringesni interjerai.


Spėjama, kad minimalistinių interjerų tendenciją turėtų pakeisti vintažinis dekoro stilius. Taip gali nutikti todėl, kadangi ši stilistika be didesnio vargo į namus gali įnešti šilumos ir suteikti jiems papildomo šarmo.


Shutterstock nuotr.


Itin šviesi mediena. Balinta mediena yra labiausiai sietina su skandinavišku interjero stiliumi. Itin šviesios grindys ir šviesūs baldai populiarūs yra jau tikrai nemažą laiko tarpą. Tačiau ekspertai sako, kad artimiausiu metu su šia tendencija galima bus atsisveikinti, nes jos vietą užims šiltesni medienos atspalviai. Spėjama, kad interjeruose greitu metu matysime itin daug prancūziško ąžuolo gaminių.


Shutterstock nuotr.


Pastelinės spalvos. Nors artimiausiu metu spalvos interjere bus vis dar labai madingos, tikėtina, kad žmonės labiau links prie sodresnių spalvų, todėl su pasteline palete galima kuriam laikui bus atsisveikinti. Vietoje švelnių pastelinių spalvų interjero specialistai 2019 metais rekomenduoja rinktis gilius brangakmenių atspalvius.


Shutterstock nuotr.


Tūkstantmečio rožinė (angl. millennial pink). Apie tūkstantmečio rožinės spalvos grožį paskutiniais metais yra kalbėta be galo daug, tačiau panašu, kad šis atspalvis po truputi išeina iš mados. Ekspertai sako, kad panašiu spalviniu interjero akcentu, vietoje tūkstantmečio rožinės, kitąmet galėtų tapti levandinė arba violetinė spalva.


Shutterstock nuotr.


Aukso spalvos akcentai. Aukso spalvos detalės yra dar vienas spalvinis sprendimas, kuris buvo be galo populiarus paskutiniu metu. Visgi spėjama, kad 2019 metais ateis laikas nikelio ir sidabro atspalviams.


Shutterstock nuotr.


Paruošta pagal Dekorama.lt informaciją

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis