7 būdai, kaip nuomojamam butui suteikti charakterio

Charakteringa, asmeniška ir stilingai dekoruota namų erdvė mus motyvuoja, stimuliuoja ir kelia geras emocijas. Būstą nuomojantis, deja, dažnai nutinka taip, kad nuomininkui nėra leidžiama daryti didesnių erdvės pokyčių. Tačiau yra keletas būdų, kaip tokiai erdvei suteikti papildomo charakterio, kuris subtiliai atspindėtų laikino gyventojo pomėgius bei skonį.

Lengvai nuklijuojami tapetai arba sienų lipdukai. Kambario apdaila – fonas įrėminantis erdvę ir sukuriantis bendrą jos nuotaiką. Paprastai buto savininkai nuomininkams jo apdailos keisti neleidžia, tačiau yra keletas išeičių. Norint sienoms suteikti daugiau charakterio, galima pasirinktą sieną padengti lengvai nulupamais tapetais arba specialiais lipdukais. Abi šias medžiagas be didesnio vargo vėliau galima nuo sienų nuklijuoti.


Shutterstock


Kilimai. Kilimas – jaukumą skleidžiantis ir dėmesį sukoncentruojantis akcentas. Tai interjero detalė, kurios pasirinkimas yra iš tiesų gausus. Galima rinktis iš skirtingų medžiagų, spalvų, raštų, tekstūrų bei formų.


Shutterstock


Tinkamai parinktas naujas kilimas erdvei gali suteikti visiškai naujos energijos ir daug papasakoti apie savininko skonį.


Šviestuvai. Nors senų šviestuvų pakeitimas naujais iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti ne itin reikšmingas, tačiau tai gali būti būdas, kuris butui suteiks naują veidą. Šiandien galima rinktis iš įvairiausių šviestuvų, kurie net šviesiuoju paros metu erdvėje atrodo itin dekoratyviai.


Shutterstock


Siena-galerija. Ypač daug asmeniškumo erdvei gali suteikti meno kūriniai. Jie geba atskleisti savininko pomėgius bei charakterį. Įdomiam efektui pasiekti, ant vienos sienos galima derinti kelis skirtingus paveikslus ir taip sukurti sieną-galeriją.


Shutterstock


Užuolaidos. Užuolaidos kambariui sutekia papildomos spalvos ir tekstūros, todėl nederėtų nuvertinti jų dekoratyvių savybių.


Shutterstock


Jos taip pat interjere kuria jaukumo, minkštumo ir intymumo įspūdį.


Augalai. Augalų naudojimas interjere – lengviausias būdas namams vienu kartu suteikti gaivos, spalvos ir tekstūros. Augalai ne tik puošia namus, bet ir švarina orą, skleidžią gerą energiją.


Shutterstock


Maišytuvai, čiaupai ir jų detalės. Kadangi vonios įrengimas yra ganėtinai brangus, dažnai nuomojamuose butuose vonios yra įrengtos gan paprastai.


Shutterstock


Norint šiai erdvei suteikti papildomo charakterio ir stiliaus, galima pakeisti senus maišytuvus į naujus (išskirtinės spalvos arba formos) maišytuvus.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis