BALSAVIMAS: IŠRINKITE INOVATYVIAUSIĄ VIEŠBUČIO KAMBARIO DIZAINĄ

Visus ManoNamai.lt skaitytojus kviečiame iki birželio 20 d. atiduoti balsą už žurnalo STRUCTUM organizuojamo konkurso INOVATYVUS VIEŠBUČIO KAMBARYS dalyvius ir išrinkti savo favoritą!

1. Agata Žukauskienė, interjero dizainerė

Interjero stilistika subtiliai prašmatni, elegantiška. Spalvinis sprendimas pasirinktas atsižvelgiant į siekį sukurti šiltą ir kartu solidų interjerą. Patalpos suplanuotos netradiciškai, todėl kambarys tampa ryškesnis, jo funkcinis zonavimas – patogesnis. Kambario viduryje – miego zona, svarbiausia viešbučio kambario sritis. Pakabinamaisiais šviestuvais nuo kambario visumos atskirta poilsio zona. Iš dalies atskirta darbo vieta suteikia galimybę geriau susikaupti, neatsiribojant nuo bendros erdvės. Visas kambarys tolygiai apšviestas dienos šviesos.

2. Margarita Kovalevskaja, Agnė Šiaudvytė, interjero dizainerės

Pagrindinės gairės, kuriomis rėmėmės kurdami inovatyvaus viešbučio kambario su vonia koncepciją, yra minimalizmas ir šiuolaikinės tendencijos projektuojant interjerą. Siekėme sukurti stilingą, lakonišką kambarį, kuriame būtų ne tik patogu bet ir jauku. Kambarys ir vonia – tai tarsi dvi atskiros patalpos, kurias mes norėjome sujungti į vieną bendrą erdvę, sukurti nestandartinį, mūsų šalies viešbučiuose kiek mažiau matytą variantą.

3. Aistė Matiukienė, interjero dizainerė

Pateikiama penkių žvaigždučių viešbučio 45 m2 kambario koncepcija. Kambarys išsiskiria šviesia erdve – ideali vieta atitrūkti nuo kasdienybės, todėl kiekvienas svečias, apsistojęs viešbutyje, gali jaustis jaukiai ir komfortabiliai. Kuriant šį kambarį, buvo parinkti švelnūs pilki bei rusvi atspalviai, minkštos tekstūros ir paprastų formų patogūs baldai. Kambarys yra aiškiai padalytas į dvi zonas – miegamojo ir svetainės bei darbo, kurias skiria individualiai suprojektuota sienelė / TV staliukas. Televizorius gali būti pasukamas į kurią nori pusę, atsižvelgiant į tai, iš kurios kambario vietos svečias nori jį žiūrėti. Tai galima daryti net gulint vonioje, nes visas vonios kambarys atskirtas stikline sienele ir užuolaidomis.

4. Anna Drutel, interjero dizainerė

Pateikto keturių žvaigždučių viešbučio dviviečio kambario koncepcija – erdvė, skirta ne tik atsipalaiduoti ir pailsėti, bet ir emocijoms pažadinti. Monochrominiame interjere akcentuojamos paprastos formos, baldų funkcionalumas, jaukių apdailos medžiagų faktūrų dermė, ramios spalvos su ryškesniais akcentais. Asimetrinės formos lova, du skirtingos formos šviestuvai virš naktinės spintelės, sienų apdaila, nepastebimai pereinanti į neįprastos formos korpusinius baldus, sukuria unikalų vientisą interjerą, kuriame dominuoja šiltų žemės spalvų paletė. Lengvo žaismingumo kambariui suteikia ryškių spalvų fotelis ir kelios interjero smulkmenos. Vonios kambarys atskirtas slankiosiomis stiklo durelėmis, leidžiančiomis pagal poreikį turėti arba vientisą erdvę, arba jaukų vonios kambarį.

5. Ernest Sobolevskij

Projektuojami liukso klasės penkių plius žvaigždučių 41 m2 apartamentai. Kuriant kambario interjerą buvo nuspręsta įvesti į interjerą tikslių ir tvarkingų geometrinių formų: stačiakampį, kvadratą ir liniją. Buvo siekta ne tiek prabangiai išdėstyti visas reikiamas viešbučio kambario funkcijas, kiek labiau ergonomiškai išspręsti pateiktą užduotį, kartu nenustumiant prabangos į antrąjį planą.
Interjero idėjos ir įkvėpimo šaltinis – voratinklis. Nors voratinklis dažniausiai daugumai sukelia neigiamas emocijas, bet iš tikrųjų jis nėra toks baisus, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Ar esate kada, būdami gamtoje ar namie, prieš perbraukdami ranka per tą nenaudėlio voro suregztą voratinklį, paanalizavę jo struktūrą? Tai nuo vieno iki kito taško einančių linijų tvarkingas junginys, sistema ir apgalvota struktūra, kurių gamtoje yra daug ir visos jos kuria harmoniją, vientisumą. Šiame interjere voratinklis interpretuojamas kaip harmoninga, apgalvota ir maloni akiai, vientisa – parinktų baldų, medžiagų, spalvų, apšvietimo ir funkcionalumo – struktūra. Taip pat dar viena jau fizinė voratinklio interpretacija atsiranda kaip visiškai neatpažįstamai stilizuotas dekoro objektas virš lovos ir priešingoje kambario pusėje.

6. Jolanta Meškauskienė, interjero dizainerė

Pagrindinė projekto realizacijos idėja – maksimalus viešbučio lankytojo komfortabilumas. Į dizaino projektą įvestos sodrios spalvos su aukso elementais suteikia prabangos jausmą. Kambarys atviras, tačiau suskirstytas į zonas, vonios kambario dalis atskiriama stumdomosiomis „Viljandi“ riešutmedžio lukšto durimis (VAUKSA). Išėjimas į balkoną projektuotas taip pat pro stumdomą vitriną.

7. Kristina Balaišytė ir Vaida Kandratavičiūtė, interjero dizainerės

Interjero koncepcija kurta standartiniam dviviečiui keturių žvaigždučių viešbučio kambariui. Rafinuotai stilistikai pasirinktos ramios žemiškos spalvos („Audrinetos“ dieninės ir naktinės portjeros bei „MK Services“, „Interjero linija“ grindų ir sienų danga puikiai dera tarpusavyje ir išpildo bendrą pasirinktą stilistinę nuotaiką). Natūralių paviršių analogai (korpusiniams baldams naudojamos „Pfleiderer Pianoman HPL“) tiek medžiagiškai, tiek technologiškai leidžia sukurti įdomius dekoravimo sprendimus (plokštes) sienoms ir individualiai projektuotiems korpusiniams baldams, o medžiagos tekstūriškumą, spalvingumą konceptualiai atkartoja „Vauksa“ priešgaisrinės ir garsą izoliuojančios „Viljandi“ durys, kurios ne tik išpildo interjero dizaino vizualius sprendimus, bet ir atitinka STR/EN normas ir yra sertifikuotos Lietuvoje (SPS, GTC).

8. Pavel Balbatunov ir Lina Balbatunova architektai-dizaineriai, "Archihauzas"

Projektuojamame viešbučio numeryje šiuolaikiškai interpretuojama Kauno tarpukario dvasia.
Naudojamos medžiagos ir formos perkelia į tuometinį laikotarpį, tai metalas kuriantis grakščius kontūrus, suapvalintos formos, blizgantys paviršiai. Kambaryje vyrauja laisvos pasaulėžiūros principas, erdvės neuždaromos sienomis, bet zonuojamos pasitelkiant baldus. Praustuvo baldas skiria dvi zonas – kambario ir vonios. Siekiant išlaikyti viešbučio kambario vientisumą ir paslėpti kasdieninio gyvenimo detales, tokie elementai, kaip plaukų džiovintuvas, baras, įmontuojami į baldus.

9. Lina Sirtautė, interjero ir baldų dizainerė

Inovatyvus viešbučio kambarys – koks jis? Inovatyvumas pačia plačiausia prasme reiškia buvimą tobulesniam, labiau tenkinančiam poreikius – šiuo atveju viešbučio svečio. Tačiau neabejotina, kad svečiai gali būti labai skirtingi ir turėti įvairių poreikių. Iš viešbučio kambario pirmiausia tikimės funkcionalumo – jame norime gerai pailsėti po kelionės, o gal ramiai pasiruošti laukiančiam verslo susitikimui. Toliau galime vardyti ir daugybę kitų aspektų – galbūt ieškome emocinių įspūdžių, o gal estetinių? Gal mes esame draugiški aplinkai ir ieškome socialiai atsakingų sprendimų? O gal norime ypatingo komforto bei prabangos, kuri, beje, gali būti ne tik klasikinė, bet ir labai moderni? Tokiame kontekste projektuojamas konceptualaus viešbučio kambarys, kuris gali būti įsikūręs buvusiame apleistame pramoniniame modernizmo laikus menančiame pastate. Būdingas kambario planas – atviras, su kuo mažiau pertvarų – atitinka šiuolaikinio modernaus gyvenimo erdvės suvokimą. Naudojamos medžiagos, pabrėžiančios urbanistiką: stiklas, betonas, metalas. Apdaila ir įranga – be kompromisų kokybiška ir galinti patenkinti kone kiekvieno svečio poreikius.

10. Martynas Olšauskas, interjero dizaineris

Projektuojamas erdvus viešbučio kambarys su vonia. Buvo siekiama sukurti išskirtinės estetinės kokybės interjerą, kuriame vonios kambarys neturi ribų ir yra organiškai integruojamas bendroje erdvėje. Interjero projektavimo stadijoje apgalvotas ir kompleksiškai išspręstas funkcinis suskirstymas zonomis, koloritas, parinkti tarpusavyje derantys formų, medžiagiškumo ir kompoziciniai elementai, sukuriantys harmoningą visumą. Interjerui išskirtinumo suteikia šalia vonios pastatytas židinys, veikiantis vandens garų principu. Siekiant suteikti interjerui individualumo, visa baldinė įranga yra suprojektuota konkrečiai šiam kambariui. Vonios kambariui sukurta originali moderni skulptūra papildo interjero kompoziciją. Grakščių proporcijų veidrodžiai su dvigubu rėmu ir integruotu apšvietimu bei chromuotos detalės interjere kuria nepamirštamas šviesos ir atspindžių kompozicijas.

11. Monika Juknienė, interjero dizainerė

Šis 52 m2 ploto, 5 žvaigždučių dvivietis viešbučio kambarys turi 16 m2 vonią su unikalia asmenine SPA dušo technologija. Įrengtas darbo stalas su mini baru, TV beipoilsio zona. Interjeras papuoštas A. Kriščiūno tapyba su Franko Sinatros atvaizdais, suteikiančiais elegancijos ir solidumo. Tradiciniai elementai (medinės sienų plokštės, prislopintų spalvų gama, modernaus dizaino santechnika) dera su naujausių technologijų apšvietimo, vėdinimo, grindų šildymo, vandens nuleidimo, elektronine užuolaidų valdymo sistema bei inovatyviu išmaniojo namo sprendimu, specialiai pritaikytu viešbučių industrijai.

12. Rimantas Špokas, dizaineris

Penkių žvaigždučių viešbučio numerio koncepcija universali ir orientuota į svečią. Skirtingų kultūrų, pomėgių, potyrių ir suvokimo žmonės viešbučio kambaryje turi jaustis jaukiai, saugiai ir patogiai. Stilistinis sprendimas – šiuolaikiška švari erdvė, neperkrauta dekoru, be akį rėžiančių detalių, bet ne asketiška, prabangi, šilta ir jauki.

Betono lubos, stiklo vitrina – šiuolaikinės architektūros elementai ir fonas, kuriame išryškėja jaukios sienų, baldų medienos ir audinių tekstūros, kuriančios jaukumo ir šilumos įspūdį. Natūralumą ir prabangą simbolizuoja balto marmuro ir stabilizuotų samanų sieniniai akcentai, sustiprinti paslėptu apšvietimu, kuris keičia intensyvumą, spektrą ir kartu bendrą įspūdį pagal dienos režimą. Atskiri dizaino elementai – baldų linijos, lubų ir sienų detalės – sujungiami į vientisus tūrius. Taip siekiama išgauti erdvumo, tėkmės įspūdį. Tekstūros ir spalviniai deriniai ramūs, natūralių žemiškų atspalvių.

Vonios kambaryje svarbų vaidmenį atlieka dirbtinis apšvietimas – juo kuriami vizualiniai erdvės efektai, paryškinamos malonios tekstūros.

13. Sandra Bareikytė, interjero dizainerė

Modernus penkių žvaigždučių viešbučio kambarys spinduliuoja prabanga ir žemiškumu. Pagrindinė idėja – sukurti jaukią, patogią ir inovatyvią kambario koncepciją. Interjerui sukurti panaudotas rytmečio aušros koloritas, kurio spalvos užburia ir ramina. Vyrauja aukso, marmuro, juodų rėmų detalės. Šio kambario pranašumas – dideli vitrininiai langai, pro kuriuos atsiveria nuostabus miesto horizontas. Funkciškai patalpos suskirstytos į zonas, tačiau jos atskirtos nestandartiškai.

Sukurtas integruotas baldas, atskiriantis holą nuo miegamojo, taip pat šiame balde yra įmontuotas televizorius, spinta, lentynos bei dekoratyvinė siena iš samanų. Baldas jungia darbo zoną prie lango, miegamąjį ir vonios kambarį. Vonios kambarys atskirtas stikline konstrukcija, kurios stiklas gali keisti skaidrumą pagal poreikį.

14. Saulius Remeika, dizaineris, Remeika Design

Kuriant inovatyvaus viešbučio kambario interjerą, buvo išsikelta užduotis – atsižvelgiant į tame kambaryje viešinčių žmonių lūkesčius pasiūlyti didesnį komfortą ir originalumą nei namuose, išskirtinę estetiką apjungti inovatyviomis funkcijomis, suteikiančiomis kokybišką poilsį ir papildomą komfortą viešbučio gyventojams. Pagrindinė interjero idėja – oras, vanduo ir žemė – gamtos elementai, kurių pagalba atpalaiduojami pojūčiai, suteikiamas ramybės jausmas. Žemiškos interjero spalvos, į miegamojo zoną integruota vonia bei akustiniai ir garso sistemos sprendimai perteikia šias tris gamtos stichijas. Sukuriama jų harmonija garantuoja malonią viešnagę apartamentuose.

15. Vaiva Barbaravičiūtė, interjero dizainerė

Projektuojamas penkių žvaigždučių viešbučio kambarys. Esama stačiakampio formos patalpa padiktavo kambario funkcinį išdėstymą. Žinoma, siekta ne tik patogiai ir ergonomiškai išspręsti šią užduotį, bet norėta ir estetikos bei modernios prabangos pojūčio. Svečių patogumui ir maksimaliam komfortui įrengtas didelis vonios kambarys su šildomosiomis grindimis, atskiru dušu, vonia ir drabužine. Iš vonios kambario atsiveria vaizdas į miegamąjį, tačiau norint privatumo įrengtos užuolaidos. Miegamasis – erdvus, su terasa. Interjere vyrauja pilki tonai, betono imitacija, erdvėms suteikti jaukumo, pasitelkiama natūralaus medžio tekstūra bei minkšti audiniai. Dominuojančios tamsios spalvos neužgožia natūralių tekstūrų, atvirkščiai – jas išryškina.

16. Veronika Olšauskaitė, interjero dizainerė

„Krioklys“ – jaunavedžių apartamentai keturių žvaigždučių viešbutyje. Pavadinimas ir interjero tema inspiruoti „ISLA Fascino Italiano“ plytelių kolekcijos „Waterfall“ bei įspūdingos GROHE SPA sistemos „Rainshower® F-Series 40" AquaSymphony“. Šis viešbučio kambarys tarsi neturi ribų ir pertvarų – visos funkcinės zonos susisiekia ir papildo viena kitą, patalpa sukurta būti dviese ir visuomet matyti vienas kitą… Dauguma paviršių primena krintančio ir besiliejančio vandens sroves. Naudojami pilkšvi bei rusvi atspalviai, pažymėti žaliais akcentais.

Prieškambario zonoje įrengta patogi drabužinė, vieta bagažui, didelis veidrodis. Poilsio zona sujungta su valgomojo zona. Miegamojo ir atsipalaidavimo zonoje telpa dviejų metrų pločio lova. Vonios / SPA zona atskirta dekoratyvine augaline pertvara. Atskirai įrengtas tualetas ir dušas. Atsipalaidavimo zona įrengta terasoje. Sukurta lengvai reguliuojama SMART apšvietimo sistema, vandens procedūrų ir sanitarinėje zonoje įrengtos šildomosios grindys. Apartamentuose įrengta rekuperacinė vėdinimo sistema.

17. Živilė Matijošiūtė, interjero dizainerė

Penkių žvaigždučių viešbučio kambario koncepcija orientuota į jauną, veržlų žmogų, keliaujantį ne tik turistiniais, bet ir verslo tikslais. Projektuojant atsižvelgta į tai, kad aplinka turėtų tikti tiek darbui, tiek poilsiui, tad neperkraunama detalėmis. Pasirinktos medžiagos ir atspalviai neutralūs. Viešbučio numerio vientisumą išlaiko medžiagų ir atspalvių perpynimas. Kambario ir vonios erdvė yra bendra, vengiama griežtų ribų siekiant laisvo judėjimo. Patalpų zonavimą nebyliai žymi židinys su transformuojama televizoriaus plokštuma (TV gali būti atsuktas į poilsio arba miegamąją zonas) bei stiklinė vonios ir kambario pertvara, kurioje įmontuota technologija esant poreikiui gali keisti stiklo skaidrumą. Dienos metu kambaryje dominuoja natūralus apšvietimas. Tamsiuoju paros metu vyrauja dirbtiniai šviesos šaltiniai, kurie reguliuojami pagal individualius žmogaus poreikius.

Užsakymo nr.: PT_74943058

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis