Fengšui draudimai ir patarimai, kaip namuose gyventi taikiai

Namai turi būti jūsų šventovė. Feng, išvertus iš kinų kalbos reiškia vėją, o Shui – vandenį. Tai senovės rytų menas, kuris moko, kaip tinkamai išdėstyti baldus ir kitus daiktus savo namuose tam, kad būtumėme sveikesni, klestėtume, jaustumėmės patogiai ir džiaugtumėmės gyvenimo kokybe. Pateikiame antrąją patarimų dalį.

Sukurkite jaukų vaizdą. Atidarykite langus ir įsileiskite šviesą. Gamtos vaizdų stebėjimas išties ramina mūsų sielą. Jeigu prieš jus atsiveria vaizdas į sodą – idealu. Kabinkite ant sienų tokius meno kūrinius, kurie turi du svarbius komponentus – perspektyvą ir gylį, ypatingai, jeigu gyvenate tokioje vietoje, kur nėra itin daug langų.


Nublizginkite virtuvės čiaupą. Žinokite, kad grožis slypi smulkmenose. Stenkitės, kad jūsų daiktai būtų švarūs ir tviskėtų kuo labiau. Blizginkite bet kokią įrangą ir įsitikinkite, kad visi stelažai nebūtų apdulkėję ar apkibę dėmėmis. Tai garantuos, kad viskas jūsų gyvenime vyktų sklandžiai.


Atsisakykite pakabinamų lentynų. Tokios lentynos kelia daug problemų, ne veltui jos simbolizuoja sunkią naštą ir nerimą, jei jos kabo virš jūsų galvos. Ypatingai tai aktualu, jei lentynos yra pakabintos virš jūsų lovos ar stalo.


Pasitelkite aromaterapiją atsipalaidavimui. Tam, kad išlaikytumėte atpalaiduojančią atmosferą namuose, naudokite levandų, pušų, eukalipto ir kitus eterinius aliejus. Šie aromatai padės apsivalyti ir jaustis ramiau.


Raminantis krioklio garsas. Tekančio vandens garsas yra labai raminantis ir kuria visiškai taikią atmosferą. Įsigykite mažą, uždarą fontanėlį ir tegul jis čiurlena visą laiką kurdamas nuotaikingą aplinką.


Skambantys varpeliai vėjyje. Lauke pakabinti varpeliai išsklaido blogą energiją ir kuria taikią atmosferą. Be to, atminkite, kad žemų tonų varpeliai yra labiausiai atpalaiduojantys.


Tyla – verta aukso. Stenkitės, kad jūsų namuose būtų kiek įmanoma tyliau, nepaisant tokių garsų, kaip gurguliuojantis vanduo ar skambantys nuo vėjo varpeliai. Šis patarimas išties geras, jeigu norite, kad jūsų namai taptų nuostabiu prieglobsčiu, kur visada galėsite atsipalaiduoti po ilgos darbo dienos.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis