Nedovanotinos interjero dekoravimo klaidos

Interjero tendencijos, rodos, keičiasi vos ne kasdien. Jei atrodo, kad jūsų interjeras užstrigęs kažkur praėjusiame dešimtmetyje ir neturite pinigų, laiko ir noro jam atnaujinti, turite kelis variantus.

Spalvos

Jei spalvos atėjusios iš praeito dešimtmečio, atnaujinkite jas, nudažydami vieną sieną madinga ryškia spalva, arba ta spalva nudažykite vieną sieną juostomis. Sukurkite vieną dėmesio traukos centrą, kad atitrauktumėte dėmesį nuo tų vietų, kurios ne tokios naujos, kaip norėtųsi. Bet neperlenkite lazdos!

Fotolia nuotr.

Baldai

Naudokitės tuo, ką turite. Jei baldų apmušalai nudėvėti, apdenkite juos užtiesalais, kad atitrauktumėte akį nuo problemiškų vietų. Jei apmušalų spalva nebemadinga, problemos sprendimas lieka tas pats. Išdėliokite kelias pagalvėles, kad patrauktumėte dėmesį į jų grožį. Tik vienas įspėjimas: jei turite tiek daug pagalvėlių, kad niekas nebegali nė atsisėsti ant sofos, matyt, su šiuo patarimu persistengėte.

Shutterstock nuotr.

Grindys

Seną kilimą pakeiskite savo pagamintu savo rankomis. Jei grindys medinės, meskite kilimą lauk. Tada nušlifuokite grindis, jei jos gerai išsilaikiusios, arba nudažykite, jei prastai atrodo.

Shutterstock nuotr.

Baldų išdėstymas

Norint atnaujinti kambarius, visada pravartu perstatyti baldus. Taip pat, kaip darėte su spalvomis, sukurkite geriausių baldų traukos centrą. Tai turėtų būti pirmasis dalykas, kurį pamato žmonės, įėję į kambarį. Jie net nepastebės tos bjaurios komodos kampe!

Shutterstock nuotr.

***

Kviečiame atsakyti į žemiau esančius klausimus ir mėnesio gale išrinksime vieną laimėtoją (su juo susisieksime asmeniškai), kuriam padovanosime 100 Lt vertės prancūziškos kosmetikos gamintojos "L'Occitane" dovanų čekį.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis